farkasgaboc

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Nagyon JÓ!
Zsíros a szemhéjam és sokszor összegyűrődik a szemfesték, de ha ezt használom bármilyen szemhéjpúder nagyon szép és tartós lesz.
Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy hiába használom mindennap 6-8 hónapja még a felét sem használtam el.

Avon Glow Kétvégű Szemceruza

Avon Glow Kétvégű Szemceruza
2015. szeptember 20.

Nekem a Goden Nude árnyalat van meg. Tetszik a színe, szépen el tudom dolgozni és a helyén marad egész nap.
Egy csillagot levontam az összetevők miatt.

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF 50+ (régi)

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF 50+ (régi)
2015. szeptember 20.

Idén nyáron ezt használtam.
Jól védte a bőrömet, ami nagyon gyorsan leég. Még intenzív napsütésben és egész nap is megvédte a bőrömet.
Nem jöttek ki tőle a pattanásaim sem és még ápoló hatása is van.
Én a nappali krém mellett használtam. Kipróbáltam anélkül is de az nem hidratált eléggé.

Barry M Flawless Matte Finish Alapozó

Barry M Flawless Matte Finish Alapozó
2015. szeptember 20.

A makuplaza-ról rendeletem. Ott azt írták, hogy egy enyhébb, fedőképességű, jól eldolgozható alapozó, ami szépen illeszkedik a bőr színéhez.
Ezt is kaptam.
A fedése lehetne erősebb, és elég gyorsan lekopik, a piros részek átlátszanak rajta gyorsan.
Viszont nem zsírosít, és szépen mutat a bőrön, nem gyűlik össze a ráncokban, pórusokban.
És nagyon, nagyon erős az illata, nem kellene ennyire.

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2015. június 1.

Nagyon érdekes használni.
1-2 hétbe beletelt mire kitapasztaltam milyen rétegben kell feltenni és melyik ecset a legjobb hozzá.
Az pozitívum, hogy kevés kell belőle, szép a fedése is, de nagyon gyorsan összegyűlik a pórusokban, és "beráncosodik".
Nem tudtam elhasználni az egész dobozt, mert minél régebb óta használtam annál rosszabb lett, vsz a csomagolás miatt, pedig nem kézzel vagy ecsettel nyúltam bele, hanem spatulával.
Nem veszem újra, és nem is javasolnám senkinek.

Paese Bronzer Powder

Paese Bronzer Powder
2014. november 22.

A 2M árnyalat van meg belőle. Nagyon szép a közepesnél kicsit sötétebb barna matt árnyalat. Tartós, erősen pigmentált, könnyen felvihető építhető.
Nagyon régóta kerestem matt bronzosítót. Szerelem volt első látásra.
Megvettem az 1M színt is, az inkább olívás szintén matt árnyalat. Még nem próbáltam, de a színe gyönyörű!
Van mindegyikből fényes is.

Sleek Sunset i-Divine Palette

Sleek Sunset i-Divine Palette
2014. november 19.

Csodálatos! Ezeket a színeket nekem találták ki.
Egyébként a szokásos Sleek minőség, tartós, könnyen eldolgozható, jól pigmentált. Csak ajánlani tudom.

Sleek Luminous Pressed Powder SPF15

Sleek Luminous Pressed Powder SPF15
2014. november 19.

Szépen mutat, jól fixál, közepesen tartós - nekem nagyon zsíros a bőröm. Szerintem megéri az árát, de én tovább keresem az igazit. :)

Sleek Face Contour Kit

Sleek Face Contour Kit
2014. november 19.

A kontúr nagyon jó! Eleinte nem tudtam vele mit kezdeni, aztán találtam a youtube-on egy videót hogy hogyan használják kipróbáltam és rájöttem a dologra. Szép színe van, s könnyű használni is.
A highlighter tényleg nagyon fényes, az én zsíros bőrömre sok.
De így is teljesen megéri az árát sőőőt!!!

Sleek Ultra Matte Darks V2 I-Divine Palette

Sleek Ultra Matte Darks V2 I-Divine Palette
2014. november 19.

Gyönyörű matt színek, tartós jól pigmentált, nem gyűrődik.
Nagyon sokféle, nagyon szép sminket lehet vele csinálni.