farkasreku

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2020. június 15.

Én nagyon szerettem, és sokáig volt elég a 100 ml. Eleinte nagyon éreztem magamon, de persze mindennapos használat után hozzászoktam. Kaptam dicséretet is másoktól, úgyhogy nagy kedvvel fújtam magamra, bár az biztos hogy ha egész nap házon kívül van valaki, akkor legalább 1-2-szer nap közben újra kell fújni belőle. Szerintem érdemes más parfümmel váltogatva használni, mert én csak ezt használtam és most egy ideig biztos félreteszem, annyira hozzászoktam.

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2020. június 15.

Nagyon sok sampont próbáltam már, ami zsíros hajra lett készítve (Gluss Kurt, Syosst és Schaumát is), de ez az egyetlen amire azt merem mondani hogy bevált. Nagyon hosszú és hamar zsírosodó hajam van. Nyilván nem lesz rózsaillatú a hajam tőle, de három napig simán kibírom mosás nélkül. Viszont mindenképp kell balzsamot használjak mellé mert egyes részeken nagyon kócolja a hajamat. Sajnos a legtöbb zsíros hajra hirdetett sampont ki kell próbálja az ember, mert nincs univerzális csodaszer a piacon. Nekem ez vált be, lehet valakinek más fog.

Schauma Fresh It Up! Sampon

Schauma Fresh It Up! Sampon
2020. március 15.

Emlékeztem, hogy egyszer már próbálkoztam ezzel a samponnal, de nem rémlett, hogy miért nem vettem újra. Úgyhogy most megint kipróbáltam, és rögtön rájöttem. A hajtípusom pont olyan, mint amin a samponon ír: hamar zsírosodó, de a végek gyakran töredezettek (emellett nagyon hosszú és dús is). Sajnos ez a sampon is csak azoknak a sorát gazdagítja szerintem, akik megpróbálták megtalálni erre az örökös problémára a csodaszert, de kudarcot vallottak. A hajam már a második napon úgy néz ki, mintha lehányták volna. Én azt se éreztem, hogy kifejezetten puhább vagy illatosabb lenne tőle a hajam. Tipikusan olyan sampon, ami valakinek remekül beválik, más meg dobhatja a kukába. Most már biztos, hogy nem próbálom ki többet.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2020. február 28.

A színtelen Essence gélről váltottam erre. Remek természetes hatást kölcsönöz. Ajánlanám annak, aki nem festi a szemöldökét, mégis valahogy ki szeretné emelni és színt adni neki. Nagyon egyszerű a használata, én 2-3-szor szoktam átmenni vele a szemöldökeimen. Jól tart, megakadályozza, hogy "borzosak" legyenek a szálak. Napi használat mellett is sokat tartott nálam.

Borotalco Original Stift

Borotalco Original Stift
2020. január 10.

Az illata egy egész, tűző napon átdolgozott nap után is érezhető. A hatása kifogásolhatatlan: egyáltalán nem izzadok tőle. Nekem nem hagyott eddig foltot, lehet amiatt mert mindig vártam legalább 30 percet mielőtt ruhát húztam volna magamra. Ha ezután se lesz vele gondom akkor biztosan megmaradok ennél a terméknél.
Szerkesztés: nem igaz, hogy nem izzadok tőle. Izzadok, csak épp egyáltalán nincs kellemetlen szaga, sőt még ilyenkor is megmarad a finom, púderes illat.

Gliss Kur Supreme Length Spray Balzsam

Gliss Kur Supreme Length Spray Balzsam
2018. június 17.

Imádom az illatát, legszívesebben parfümként is használnám. Épp csak arra nem jó amire kéne. Az én hajamat is szörnyen összegubancolja. Bár szárításkor még nagyon szépen lehet fésülni, másnap mintha rasztát akarnék csomótlanítani.

Gliss Kur Supreme Length Sampon

Gliss Kur Supreme Length Sampon
2018. június 17.

Én imádtam az illatát, még a hajmosást követő harmadik napon is érezni lehetett a fejbőrömnél is. Sajnos az én hajam korpásodik is, amit ez a sampon nem kezel. Ami a zsírosodást illeti - semmi változás. Nálam inkább a hajvégekre hatott. Az illata miatt biztos újravenném ha nem lenne bajom a korpásodással.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2018. április 30.

Én csak a szemöldökeimre használom. Nagyon jól formáz, nálam simán kihúzza a nap végéig. Ami picit fura, hogy pár óra elteltével fehér pöttyök jelennek meg a szemöldököm zónájában, valószínűleg a megszáradt gél ölt ilyen formát, ami véletlenül jutott a bőrömre. De ezt könnyen le lehet seperni, csak olyan hatást kelt, mintha korpásodna a szemöldököm, ami azért enyhén zavaró... Lehet ezután kipróbálok mást is.

Syoss Platina Control Sampon Zsíros, Korpás Hajra

Syoss Platina Control Sampon Zsíros, Korpás Hajra
2018. április 30.

Én nagyon szeretem. Előtte head&shoulderst használtam, ami egyáltalán nem hatott a korpásodás ellen. Ettől nem viszket a fejbőröm, nem korpás. Jó a sampon illata, nagyon sokat tart az 500 ml. Én nem kell belőle sokat tegyek a hajamra, nálam nagyon jól habzik. Van egy enyhe szárító hatása is, úgyhogy balzsamot vagy sprayt ajánlott mellette használni.

Miss Sporty 100% Rock Pump Up Booster Szempillaspirál

Miss Sporty 100% Rock Pump Up Booster Szempillaspirál
2018. április 30.

Az én szempilláimat szörnyen összeragasztja. Rengeteg festék marad a spirálon is. A nagy kefe miatt ha valahogy sikerül nem rákenni a szemhéjamra, két pislogás után biztos a szempilla hagy a bőrömön pöttyöt. Ráadásul nap végére le is nyomja a szempilláimat. Nekem sajnos nem jött be, egyedül az ára volt normális, azért kap 3 csillagot.