farkasreku

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Miss Sporty 100% Rock Pump Up Booster Szempillaspirál

Miss Sporty 100% Rock Pump Up Booster Szempillaspirál
2018. április 30.

Az én szempilláimat szörnyen összeragasztja. Rengeteg festék marad a spirálon is. A nagy kefe miatt ha valahogy sikerül nem rákenni a szemhéjamra, két pislogás után biztos a szempilla hagy a bőrömön pöttyöt. Ráadásul nap végére le is nyomja a szempilláimat. Nekem sajnos nem jött be, egyedül az ára volt normális, azért kap 3 csillagot.

Syoss Purify & Care Hajápoló Spray Balzsam

Syoss Purify & Care Hajápoló Spray Balzsam
2018. április 19.

Nálam annyiban használt, hogy nem lapult le annyira a hajam, amikor zsírossá kezdett válni. Hajszárítás után rögtön látszott a különbség, nagyon szépen megemelte a hajszálakat. Ráadásul a kifésülést is könnyíti. A töredezettség talán egy keveset javult, de leginkább a zsírosodás ellen volt nálam hatékony. Illetve nagyon sok használatra elég a tartalma, én ősszel vettem és még mindig használom. És biztos újra fogom vásárolni!

Kallos Gogo Száraz Sampon

Kallos Gogo Száraz Sampon
2017. május 30.

Előnye (bár ennél a terméknél ez inkább hátrány), hogy sokkal több ideig tartott, mint az általam ezelőtt használt Balea, pedig heti 2-3-szor is fújtam belőle rendesen és a másik is 200 ml volt. Ami miatt nagyon nem ajánlom, az pont az, ami a legfontosabb lenne: hogy egész napig tartó frissességet kölcsönözzön. Nekem max fél napig tartott. A szaga pedig elviselhetetlenül büdös. Én miután a hajamra fújtam ki kellett menjek a helyiségből, annyira kibírhatatlan. Alig vártam hogy kifogyjon.