Fberni

Regisztráció dátuma: 2018. október 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. október 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Philips Visapure Essential Arctisztító Készülék

Philips Visapure Essential Arctisztító Készülék
2019. július 27.

Pár hete használom, ajándékba kaptam egyébként nem szoktam hinni az ilyen csoda masináknak. De minden reggel ezzel mosom az arcom az arcmosóm ugyan az mint előtte, és az arcom szebb a pólusaim kisebbek mindenhol,pedig egy 4 hetes kisbaba mellet nem fektetek most nagy hangsúlyt az arcomra, de ez nagyon bevált eddig. Annyi kis negatívum, hogy az advence készülékhez minden féle szuper masszírozó fej van ami ehhez nem kompatibilis.

PomPom Prémium Shea Vaj Jojoba Olajjal

PomPom Prémium Shea Vaj Jojoba Olajjal
2019. április 8.

Nagyon kellemes illata van, szuper az állaga használtam már más shea vajakat, de ez sokkal jobban megolvad a kezemben így könnyebb és gyorsabb a használata. Terhességi csíkok megelőzésére használom egy olaj mellet a köztes időszakban, amikor ezzel bekenem este a hasam reggel teljesen máshogy ruganyos mint egy krémtől vagy olajtól.

Babydream Testápoló Kismamáknak

Babydream Testápoló Kismamáknak
2019. április 8.

Kellemes illatú,jó állagú krém, reggelente ezzel kenem a pocakom,mert gyorsan beszívódik este olajat használok eddig egy csíkom sincs szerencsére.

Bio-Oil

Bio-Oil
2019. április 8.

Pár hónapja használom este a terhességi csíkok megelőzésére, hidratálásra kb. térdig.Nagyon hamar beszívódik, kellemes illata van, eddig a csíkok elkerültek nem tudom hogy ennek köszönheteme, reggel egy másik krémmel kenem a pocakom.Összességben tetszik a termék.

The Body Shop E Vitaminos Nappali Arckrém

The Body Shop E Vitaminos Nappali Arckrém
2018. december 1.

Gyorsan beszívódik, lágyan hidratál, nem hagy ragacsos érzést.Kombinált bőrömnek elegendő a hideg időben is.

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk
2018. december 1.

Heti egyszer, kétszer használom nem régóta a terméket, de már az első használat után meg voltam elégedve.Nagyon puha lett a bőröm és látványosan tisztább egyenletesebb a bőrfelszínem.Biztosan újra veszem ha elfogy.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2018. november 16.

Régóta használom inkább csak kúra szerűen nem folyamatosan.A bőrőmet rövid idő alatt rendbe teszi, legyen zsírosodás, pattanás vagy bármi probléma az arcommal rendbe hozza, azért nem használom folyamatosan, mert hidratálásban és ránctalanításban kevésnek érzem. :) Már újra vettem többszőr.

La Roche-Posay Lipikar Lait Testápoló

La Roche-Posay Lipikar Lait Testápoló
2018. október 29.

Nagyon jól hidratál, minden testápló felett győztes nála.Az illata is szuper.

Artdeco Lash Sensation Szempillaspirál

Artdeco Lash Sensation Szempillaspirál
2018. október 29.

Szépen ki lehet vele festeni a szempillákat, nem hagy csomókat, de nagyjából ennyiben ki is merül az előnye. Nem csinál semmi különöset, szolid, hétköznapra való szempillaspirál.Midnig újraveszem, pedig lehet ár érték arányban nem a legjobb választás.

The Body Shop Havas Erdei Gyümölcs Testvaj

The Body Shop Havas Erdei Gyümölcs Testvaj
2018. október 29.

Isteni illata van!Light-osan tápláló, viszonylag gyorsan beszívódó testvaj, gyakorlatilag olyan mint az összes vajuk. Az irodában mindenki elolvad a finom illata miatt.:)