FDK

Regisztráció dátuma: 2013. március 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Kombinálható Radírozó Por Arcra

Yves Rocher Kombinálható Radírozó Por Arcra
2017. augusztus 21.

Nagyon szeretem. Nyáron nem hámlasztok, ahelyett kerestem valamit. Heti 1-2X használva nekem tökéletes.

Cosmia Extra Lágy Sampon Természetes Argánolajjal

Cosmia Extra Lágy Sampon Természetes Argánolajjal
2017. augusztus 21.

Már nem sok van a 250ml-es flakon alján. Küzdöttem a fejbőrömmel, ezért váltottam szulfátmentes termékekre. A fejbőröm teljesen helyrejött, sokszor azt veszem észre, hogy kitoltam a hajmosást egy hétre (persze ilyenkor nem tökéletes a frizurám, de kellő fáradtság esetén összefogott haj is megteszi), nem kell hajat mosnom mindenképp. Egyelőre viszont nem veszem újra, mert a göndör, száraz hajamnak kevés. Emiatt 4 csillag csak.

Yves Rocher Vertige Longueur Szédítő Hosszúság Szempillaspirál

Yves Rocher Vertige Longueur Szédítő Hosszúság Szempillaspirál
2017. augusztus 9.

Elsőre szokatlan volt. Aztán mielőtt hozzászoktam volna, elkezdtem a márka Sexy Pulp spirálja előtt használni. És így maradtam. Egy csillagot azért vonok le, mert előfordul, hogy sok festéket vesz fel, és összeragaszt.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2017. augusztus 9.

Nagyon megszerettem. Barnában használom, szép különálló pillákat varázsol, tartós, de normálisan eltávolítható. Mi kell még? Ja és csomagolva van az üzletben.

Artdeco Mineral Eyeshadow Base Sensitive

Artdeco Mineral Eyeshadow Base Sensitive
2017. július 20.

Nem irritál, jó alapot ad, higiénikus kiszerelés. Viszont a tartóssága nem tökéletes. Ha használok a smink végén sminkfixálót, akkor szuper, de magában kevés.

Klairs Mochi BB Cushion

Klairs Mochi BB Cushion
2017. február 13.

Szép bőrfényt ad, kellően világos. Bőrirritációt nem okozott, rajtam közepesen tartós. Hétköznapra arcszín egységesítésére bevált.
2017.02.13.: Kapható hozzá utántöltő is, az eredeti árának feléért. Így növelem eggyel a csillagokat.

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+ (régi)

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+ (régi)
2016. október 11.

Harmadik tubussal vettem meg belőle. Nyáron Yamuna ásványi alapozóval mattítottam, mióta hideg lett elbírom az alapozót is felette. Van egy-két fényvédő, amire kíváncsi lennék (pl. Innisfree Minimum), de egyelőre lusta vagyok kísérletezni, mert ez bevált.

Orly Bonder Alaplakk

Orly Bonder Alaplakk
2016. október 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam. Tartósabbá teszi a manikűrt. Mióta megvan, mást nem használtam.

Yamuna Kúp Ecset

Yamuna Kúp Ecset
2016. október 11.

Egyetlen baja, hogy hullik. Azt gondolom, nem feltétlenül mind ilyen, mert van több Yamuna szemre való ecsetem. Azokkal semmi baj nincs, teszik a dolgukat, és ár/érték arányban is megfelelőek.

Yamuna Kis Ferde Ecset

Yamuna Kis Ferde Ecset
2016. október 11.

Meg vagyok elégedve vele, a Yamuna pigmentjeihez vettem/használom. Szépen felveszi a port, nem pereg, oda kerül a szín, ahová szeretném.