Fe0ve0

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. május 20.

+inkabb dusit mint hosszit, de szep vegeredmeny
+szepen elvalasztja a pillakat
+íveli, de minimalisan (curling hatas szamomra nincs sajnos)
+rétegezhető
+vizzel konnyen lejon de,
-ha kevés víz éri, mar folyik le
-napközben hajlamos osszetapadni az also illetve a felso pillam ami eleg zavaro tud lenni.
Ettol eltekintve nem csak ar-ertek aranyban egy nagyon jo spiral.

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál
2019. május 14.

A vizallo verzio van meg, ha megszarad teljesen vizallo. Hosszít foleg, minimalisan dusit, de ami nagyon tetszik, hogy gondoriti a szempillaimat. Ő most az új kedvenc. 5*

Essence All Eyes On Me Szempillaspirál

Essence All Eyes On Me Szempillaspirál
2019. május 14.

A vizallo verzio van meg. Ha rendesen megszarad, tenyleg vizallo. Minimalisan dusit, foleg gondorit es hosszit. Nekem nagyon bejon, Ő most az uj kedvenc!

Naturland Körömvirág Krém

Naturland Körömvirág Krém
2019. március 22.

Uristen. Hogy en mennyire halas vagyok ezert a termekert. Par honapja vettem miert ne? Alapon. Test es arc apolonak hasznaltam, nem volt rossz, semmi extra. (Az illata rogton megtetszett, friss, gyogynovenyes. Isteni.) Nem sokkal utana megegettem magam, de ugy hogy folyt a konnyem 10 percig. Hideg viz, majd gondolkodtam mit tehetnek ra es akkor kerult a kezembe ez. Bekentem tobbszor jo vastagon a serulest.Ez a csoda pedig masnapra olyan szinten helyrerakta a borom, hogy el is felejtettem a serulest. Edesanyammal ugyanez. Nem hitte el mennyire hatasos kis kence ez. Azota is hasznalom,nagyon szeretem es mindig van es lesz is itthon, mert ennel hatasosabb, olcsobb kremet nem ismerek.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2019. március 22.

Imádom ugy ahogy van. Az illatat, a hatasat, a texturajat. Tényleg par cseppet kell csak hasznalni, sokaig kitart. Smink elott szoktam felvinni, meglepoen hamar beszivodik olajhoz kepest, nagyon jol mukodik az alapozommal termeszetes ragyogast ad. Ujravevos.

RdeL Young Strobing Palette

RdeL Young Strobing Palette
2019. március 12.

Hihetetlen mennyire olcsó és szép. Gyonyoru fenyt ad az arcnak. A rózsaszínes nagyon különleges szín, pirositonak tokeletes. Szerintem nagyon megéri az árát.

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény
2019. február 28.

Sajnálom, hogy le kell pontoznom ezt a terméket, de őszintén nem értem a sok pozitív visszajelzést. Vadászom az olcsobb kategorias csodakat, de ez sajnos nem az. Ár érték arányban persze nem annyira rossz, de pár száz forintért sokkal meggyőzőbb termékek is vannak. (Lovely extra lasting rúzsok) a legnagyobb gyengesége szerintem, hogy nagyon gyorsan kopik felkenés után es sajnos nem szépen. Kifejezetten kényelmetlen a viselése már 1 óra után, morzsalekosan hámlik az ajkakról. Az összetevők miatt jár a 3* sajnos csak 2* lenne.
Megvan a hiba. Túl vastag retegben kentem fel, amiatt hamlott igy pedig nem kellemetlen viselni, bar tenyleg nem csodaszer.

Cien Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Cien Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2019. február 4.

Száraz bőrtípusra nem ajánlom. Reggelre ugyanolyan száraz marad a bőröm mint mielott felkenem, talán kicsit puhábbá teszi. Irritációt nem okozott. Ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni.

p2 Beauty Insider Volume Mascara

p2 Beauty Insider Volume Mascara
2019. január 19.

Barna szempillaspirált kerestem, a drogériákban ő volt az egyetlen. Mit ne mondjak... valójában 2 lenne az eredmény hatását tekintve de: nem irritálja a szemem ami ritka sajnos, szép színe van, két hónap alatt semmit nem változott az állaga. Elhasználom de biztos, hogy nem veszem újra.
Most látom hogy elvileg dúsító spirál.:D jó vicc.

Lovely Silver Highlighter

Lovely Silver Highlighter
2019. január 18.

Ez és az arany változat volt az első highlighterem. Hááát nem rossz, de ne várjunk tőle nagy csodát. Őszintén kicsit várom hogy elfogyjon. Alapozón egész szép eredménye van, intenzívebb, nélküle nem sok látszik. 3,5-et adnék ha lehetne, de ennél jóval szebb highlighterek vannak a piacon hasonló áron.