fecsine

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nuxe Nuxellence Detox

Nuxe Nuxellence Detox
2017. március 26.
(!)

Én is tesztelésre kaptam itt a Krémmánián. Nagyon örültem, hogy én lehettem az egyik szerencsés, nagyon szerettem volna kipróbálni. Én már kb másfél hónapja próbálgatom.A termék csomagolása nagyon praktikus, higiénikus, arról nem is beszélve, hogy az utolsó csepp is kipumpálható belőle.
Először az arcomon kezdtem használni, néhány nap múlva kétségbe esve láttam, hogy borzasztó nagy bőr alatti kinyomhatatlan pattanások jöttek ki rajtam,Egy a homlokomon,egy pedig az államon. Nem voltam biztos benne, hogy ez okozza, de abbahagytam a tesztelést. Majd néhány nap múlva újra elkezdtem kenegetni. Sajnos újra jöttek a dudorok. Nagyon sajnáltam, és már ki akartam dobni, amikor eszembe jutott, hogy használhatnám a nyakamon, dekoltázsomon, majd a kézfejemet is ezzel kenegettem esténként. És láss csodát, ott imádja a bőröm. Gyönyörű pihe-puha bársonyos látványos eredményt produkált.Nagyon hamar beszívódik, én az illatát is szeretem, mondjuk, ha nem lenne benne parfüm, lehet az arcom is jobban tolerálná. Csak e miatt vonok le tőle egy csillagot.

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk
2016. november 15.

Teljesen elégedett vagyok vele. Joy napokon vettem féláron, így az ára is elfogadható. Tömött széles ecsete van, amit imádok, egyetlen húzás elég a körmeimen. Tényleg hamar szárad, ma az 5. napon is tökéletes fényes, nem pattogzik.

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2015. október 2.

Én is tagja vagyok a trnd csapatnak, egy hete tesztelgetem, és csupa pozitív tapasztalataim vannak. A testápoló állaga pont jó, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, kellemes az illata, amit tartósan lehet érezni. Nagyon jól hidratál, nagy kiszerelése van (400 ml), ami sokáig elég, mert kevés kell belőle. Egy jó darabig biztosan ez lesz a kedvenc testápolóm.

Gliss Kur Tápláló Olaj Folyékony Hajvégápoló (régi)

Gliss Kur Tápláló Olaj Folyékony Hajvégápoló (régi)
2015. április 30.

Egyetértek az előttem szólóval. A szálkás hajvéggel nem tesz csodát, de megelőzésre nagyon jó. Finom az illata, sokáig érzem. Egyébként nagyon kicsi kell belőle 1-2 pumpányi. Minden nap használom csak a hajvégekre és sokáig elég.

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2015. április 30.

Nagyon jó kis termék. Nagyon jól kifésülhető utána a haj. nem gubancos, és szépen ápol is. Én használom a Gliss Kur hajvégápolóját is, a kettő együtt verhetetlen, nem töredezik a hajam.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2015. április 30.

Kipróbáltam, de nem veszem újra. jobban szeretem a sima testápolóját. Drágának is találom, nem éreztem, hogy annyival jobb is lenne.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2015. április 30.

Nekem három árnyalata is megvan a halványlila 912, a sötétlila 911 és egy meggy-bordó a 904. gyönyörű fényes, tartós, 4-5 napig is fennmarad, de tény, hogy nehezen szárad. Nem is drága, egyszóval jó kis lakk ez.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. április 30.

Reggel ezzel kezdem a napot és este ezzel fejezem be. Nagyon szeretem, szépen tisztit, igaz ritkán sminkelek, de ha igen, azzal is simán megbirkózik.
Nem irritálja az egyébként érzékeny szemem. Úgyhogy szuper kis arclemosó.

Limara Deo Spray

Limara Deo Spray
2015. április 30.

Sajnos már nem gyártják. Nekem a sárga és a zöld volt a kedvencem, Még mindig itt van az illata az orromban...

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág
2015. április 30.

Már a második tubusnál tartok, reggel és este is használom, puha hidratált tőle a szemkörnyékem, az apró kis ráncocskákat szépen kisimítja, feltölti.Nem irritálja a szemem, pedig elég érzékeny mindenre, de erre nem! Azt hiszem megtaláltam az ideális szemkörnyékápolót, és még ráadásul az ára is verhetetlen.