fecsine

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Vital Tagescreme Passionsblume

Alverde Vital Tagescreme Passionsblume
2015. április 30.

Használtam ezt a krémet az éjszakai krémmel és a szemkörnyékápolóval együtt. Igazából engem csak az illata zavart, egyébként szerettem. Hamar beszívódik, jól hidratál. lehet később még újraveszem.

Alverde Vital Éjszakai Arckrém

Alverde Vital Éjszakai Arckrém
2015. április 30.

Jó kis krém. A szemránckrémet és a nappali krémet is használom, nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, egyedül az illata zavar egy kicsit.

Balea Liebestraum Kézkrém Ibolya Illattal

Balea Liebestraum Kézkrém Ibolya Illattal
2015. április 29.

Ott lapul a táskámban amióta megvettem, és gyakran elő is veszem, imádom az illatát, jól hidratálja a kezemet.

Diamond Nails Körömápoló Olaj

Diamond Nails Körömápoló Olaj
2015. április 29.

Én a mandula illatút használom, nagyon jól ápolja a körömágyat, az illatát is imádom, és tényleg sokáig elég.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Nappali Krém

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Nappali Krém
2015. április 29.

Nagyon szeretem a Nivea termékeket. Ez az egyik kedvencem. finom illat, jól hidratál, és kitart egész nap ez az érzés. Nem irritál, nincs tőle pattanás, pedig hajlamos rá a bőröm. Ránctalanító hatása nincs, habár nem is ezt ígéri, csak megelőzésre jó.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Éjszakai Krém

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Éjszakai Krém
2015. április 29.

Imádom az illatát, kevés kell belőle, mert kicsit nehezen szívódik fel.
Azért a ráncokkal ez sem birkózik meg, de nagyon szépen hidratál, nem irritál és reggelre pihe-puha a bőröm

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk
2015. április 29.

Két hete kezdtem el használni.Nagyon vékony töredezett a körmöm. Nekem nem fájt, de ahol véletlenül a körömágy bőrhöz hozzáért ott csípett egy picit. Nagyon szép fényes, és határozottan erősebb a körmöm. még egy hétig használom (nem merem tovább az összetevők miatt) és majd utána meglátjuk, hogy tartós lesz az eredmény, vagy nem.

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)
2015. április 29.

Nekem is a Pixibag-ban lapult. Szuper kis termék, kellemes az illata, szépen letisztítja a sminket, szennyeződéseket az arcról, és finom puha, hidratált lesz tőle a bőröm.