feheremese

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Alverde Bio-Hamamelis Bio-Reis 3In1 Deo Roll-On

Alverde Bio-Hamamelis Bio-Reis 3In1 Deo Roll-On
2018. július 13.

Már többféle alverdés golyós deot kipróbáltam, de sajnos, egyik sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. EZ viszont IGEN. Egy kis segítség (hajszárító + hintőpor) kell hozzá, hogy minél hamarabb megszáradjon, de végre valami, ami használ!

Alverde Beauty&Fruity Micellás víz

Alverde Beauty&Fruity Micellás víz
2018. május 12.

Az arckrém után többet vártam. Más micellás vizet is használtam már (Bioderma), ami a vízálló sminkkel simán megbirkózott. Ez sajnos, a normál szemceruza-szempillaspirál duóval sem tudott mit kezdeni, csak kenni össze-vissza. :(

Alverde Q10 Arctisztító Olaj

Alverde Q10 Arctisztító Olaj
2018. május 12.

Valóban könnyen elbánik a vízálló sminkkel is, ráadásul ápolja a megfáradt arcbőrt. Vattakoronggal használom. A szememet nem marja ki, de tény, ha óvatlan vagyok (túl sok kerül a vattára), előfordul, hogy egy kicsit kellemetlen. Az illata üdítő, nagyon szeretem!

Alverde Vitamin Bőrfeszesítő Nappali Arckrém Q10 és Goji Bogyó Kivonattal (régi)

2018. május 12.

Könnyen felszívódik, azonnal látható az eredmény. Simább, egyenletesebb a bőröm tőle. Az illata visszafogott, nem hivalkodó.

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott
2018. május 12.

Imádom az illatát, gyakran használom. Ajánlom mindenkinek, aki kedveli az üde, citrusos illatokat.

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2018. május 12.

Gyorsan felszívódik, a bőröm nem kelt zsíros hatást, azonnal lehet sminkeni. Az illata is frissít, télen kifejezetten jól tud esni egy kis "nyár". Imádom!

Alverde 5in1 Lábápoló Krém

Alverde 5in1 Lábápoló Krém
2018. május 12.

Imádjuk, mert gyorsan beszívódik, kellemes, friss az illata, jól ápol. Télen a (kirepedező) kezemre is ezt használom, mert hatékonyabb, mint a kézkrémek. :)

Alverde Bio Menta és Bio Zöld Tea Feszesítő Testápoló Fluid

Alverde Bio Menta és Bio Zöld Tea Feszesítő Testápoló Fluid
2018. május 12.

Már az első használat után érezhető a hatás! Valóban simább, feszesebb lett a bőröm. A polcról sietve, testáplóként kaptam le, a gyors döntést segítette, hogy nagyon megtetszett a friss, citrusos illat. Itthon meglepett a fluid állag, mert nem is olvastam el a tájékoztatást, de aztán örültem, mert a nyári melegben nem hagyott egy cseppnyi ragacsos-zsíros hatást sem. <3 Biztos, hogy veszek még, mielőtt elfogy!