Fehereszti

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Catrice Cheek Lover Oil-Infused Blush

Catrice Cheek Lover Oil-Infused Blush
2022. január 26.

Röviden: uramisteeen!🤩
Szerintem van egy bőrtípus, egy árnyalat, akinek ez olyan szinten tökéletes a bőrén, mintha egy tünde vagy angyal szállt volna le a földre. Na és hála a gvadalupei szűznek, én ebbe a kategóriába tartozom😍 rengeteg pirosítóm van, high end is, egyik sem ennyire csodálatos. Ilyen áron meg aztán kész vicc... jó értelemben természetesen. Nem tolakodó benne a csillám rajtam egyáltalán, és habár a tokban nagyon erős korallos pinkes színe van, felkenve a tipikus nagyon pigmentált, de gyönyörű árnyalat, finom mégis élénk, csodásan terül a sminken/alapozón/púderen is, egyszerűen számomra ez lett a nagybetűs tökéletes pirosító és pont. A bőröm neutrális, viszonylag világos de nem hófehér, használok néha önbarnítót is. Szőke hajam és kék szememhez csodálatos angyali végeredményt nyújt. Nagyon rég nem voltam sminktermékkel ennyire megelégedve. Tartóssága rajtam teljesen átlagos.

Kylie Skin Vitamin C Serum

Kylie Skin Vitamin C Serum
2022. január 26.

Nagyon szuper kis cvitaminos termék, nekem eddig egyetlen cvitaminos termék sem vált be igazán, de ez szerintem magasan veri az összes eddigit, amit próbáltam. Örülök annak is, hogy kevésbé kényes a hűtésre, nem tudok egyszerűen hűtőben tartani egy terméket. Nagyon szép az inci, tetszik nagyon a hatása, úgy lesz ragyogóbb és egységesebb a bőröm használata során, hogy nem fénylik, nincs olajos vagy nagyon dewy hatása. Imádom már pár használat után is odavan érte a bőröm, nem okoz pattanásokat, elkepesztően jó cucc szerintem. Viszont!
Az ára brutálisan sok. Azon akadtam ki a leginkább, hogy amikor megvettem teljesen akkorának tűnt mint egy tipikus 30 ml-s szérum, erre csak 20 ml az egész, ami számomra ilyen áron elfogadhatatlan. Nagyon kevés. Nem fogom újra megvenni emiatt akármennyire is tetszik, mert pofátlanul drága még úgy is hogy 30% akcióban vettem meg.

St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Face Mist

St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Face Mist
2022. január 23.

Nagyon szeretem ezt a márkát, ezelőtt az arcra való vizes szérumot használtam. És hát erre sajnos nem tudok 5*ot adni, de csak azért nem, mert rajtam sajnos elég narancssárga😔😔 nagyon szomorú vagyok miatta, mert amúgy jó az illata, csodálatos a szórófeje, nagyon elégedett lennék vele, de nálam az hogy bronzos legyen a szín ne pedig narancssárga, nagyon-nagyon fontos. Egyébként egyszerű használni, hihetetlen szépen szór a fej, nem foltos és egyenletesen is kopik, kevésbé büdi mint a hasonló termékek, de az árnyalat nálam nem teljesen tökéletes. Emiatt nem is fogom szerintem újravenni..

Essence Extreme Shine Volume Dúsító Szájfény

Essence Extreme Shine Volume Dúsító Szájfény
2022. január 21.

Ennyi pénzért? Tökéletes.
Na maga a termék azért nem életem legjobb szájfénye, de ár érték arányban eszméletlen jónak találom. Tényleg picit teltebbnek tűnnek az ajkaim tőle, kicsit glossy kicsit csillámos, szépen mutat a számon. Nem ragad túlzottan, viszont érezhető hogy fent van az ajkakon, annyira nem természetes érzés. Viszont 1000 Ft sincs, egy szintén párszáz forintos Essence ceruzával csodás hatást lehet vele elérni. Főleg nyáron majd, egynek tökéletes lesz. Jó azért az Anastasia Beverly Hills szájfényemmel nem tudom összehasonlítani, de nem is gondolom hogy össze kellene. Aki alacsony költségvetésen van, szívből ajánlom, nem pénz érte ez az ár.😇

Lancome Lash Idole Szempillaspirál

Lancome Lash Idole Szempillaspirál
2022. január 15.

Nagyon ritkán vagyok ennyire oda egy sminktermékért! Ez a szempillaspirál mindent felülmúlt, amit valaha egy spiraltól várhattam. Voltak már high end spiráljaim, de soha nem éreztem azt hogy újravenném, de ezt teljesen biztos hogy újra fogom és megmaradok nála, remélem sikerül azért még akcióban kifogni. Óriási szépen elválasztott pillákat csinál, és ami nálam kardinális kérdés az a szemzugomnál fent a belső pillák, képtelenség szépen kifesteni mert picik és teljesen kuszák. Életemben soha nem sikerültek úgy a belső pilláim mint ezzel, egyenes, szétválasztott, hatalmas, olyan szemeim lettek tőle hogy majdnem elsírtam magam a tükörbe nézve 😆😆 ráadásul voltam már futni is benne, bitang tartós, egy fikarcnyit nem potyog, én élni sem tudok már nélküle. Kedvenc sminktermékem lett 🙏🏼

Update: TÖKÉLETES. Kb másfél órát futottam kint benne mínusz fokokban, párában, izzadva, és a spirál úgy volt fent a szememen amikor feljöttem, mint reggel, kb 10 órával előtte, amikor feltettem. Ilyet életemben nem tudtam egy spirállal sem elérni. Mindamellett a kis csutka pilláim gigantikusak és nem póklábak. Egyszerűen gyönyörű. A legkevesebb örökre újravevős termék lett az egész sminkkollekciómban.

Neutrogena Bright Boost SPF30 Gel Fluid

Neutrogena Bright Boost SPF30 Gel Fluid
2022. január 13.

A csomagolása nem így néz ki! 🙂
Egyébként nekem egyelőre óriási kellemes csalódás ez a fényvédő, mondom ezt úgy, hogy rajtam a 2x ennyibe kerülő, túlsztárolt menő márkák fényvédői mind durván diszkógömb feelingek vagy extrán kukacosodnak amit ki nem állhatok. Nekem télen normál, inkább száraz irányba hajló arcbőröm van, szeretem a picit dewy finisht de csak úgy egészséges módon. Aztán amikor megláttam itt a véleményeket, már megvettem de még nem próbáltam, mondom te jó isten megint kidobtam az ablakon 3500 ftot. Aztán reggel felkentem a kis peptides szérumom után és nagyon nagyon tetszett! Nagy mennyiségben sem kukacosodott, nagyon jó a finishe, szépen beszívódik, sminkelni is szuper rá de esküszöm kedvem sem volt, nekem nagyon bejött a finishe önmagában. Tényleg vannak benne ilyen mikro barackos fényű szaténos pigmentszerűségek, de rajtam nem tolakodó és giccses, abszolút felragyogtatja a bőröm. Aztán azután hogy én eddig minden fényvédőt kifejezetten gyűlöltem a fejemen, ez óriási boldogsággal tölt el most. Ha ez így marad abszolút újravevős lesz a 30as évszak/időszakokban.

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Gel

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Gel
2022. január 8.

Komolyan mondom most fogadtam meg, hogy ezentúl inkább ritkábban vásárolok sminktermékeket, de jó profi minőségben. Az a legnagyobb bajom a szemöldökömmel, hogy szinte merőlegesen lefelé nőnek a szálak és ez baromi csúnya és zavaró számomra. Nem akarok én olyan nagyon felfésült borzas szemöldököt, de azért hihetetlen hogy minden ceruza, pomade vagy zselé használata után fél óra és újra lefelé kócolódnak a szálak. Na de ezzel.... valóban nehéz bánni vele elsőre, nem vagyok profi sminkes de annyira nem sminkelek rosszul, mégis ki kellett tapasztalgatni. A termék benne tökéletes, szinte krém, nem zselé, mégis egész nap lemosásig tökéletesen a helyén tartja a szálakat, amit én soha semmilyen termékkel eddig nem tudtam elérni, pedig sokat próbáltam. A színe természetessége tökéletes, a keféje álom ilyen csodás kefével sem találkoztam még, szóval én teljesen biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni. Remélem nem fog idő előtt romlani a minősége vagy beszáradni, mert tényleg azért húzós az ára. De musthave lett és nem akarok innentől nélküle élni. 😁

Update: sajnos le kell vonni egy csillagot... tényleg tartós szuper minden amit fentebb írtam, de szerintem képtelenség csak ezzel egy szép egyenletes természetes szemöldököt készíteni. Pomdeval és ceruzával már szuperjókat alkotok, de végül olyan körülményesnek érzem ennek a használatát, jó nagy sóhajokkal nyúlok utána. Sajnálom ezt mert maga a termék a kefe és a textúrája a tartóssága továbbra is csodás.

Update pár hónap múlva: nekem sajnos nem igazán jött be annyira, mint szerettem volna. Önmagában kevés egy szép tökéletes szemöldök elkészítésére, ahhoz meg drága hogy egy ceruza mellé használjam kiegészítésnek. Továbbra is imádom amiatt hogy a szemöldök szálakat gyönyörűen a helyén tartja, de ennyi igazából. Nem fogom újra vásárolni.

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask
2022. január 4.

Szerintem fantasztikus! Minden eddigi hajmaszkom lepipálja, régebb óta használom és érezhető a hosszú, szőkített hajvégeimen a különbség. Újravevős teljes mértékben!

Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift

Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift
2021. december 26.

Azt hiszem, ő a tökéletes ajakápoló. Brutális mennyire hidratál, már egy használat után óriási különbség volt az ajkam állapotában, pedig nagyon sok ajakápolót kipróbáltam. Magasan lepipál mindent, a Carmextől kezdve a La Roche Cica ajakbalzsamon át a mindenféle, akár high end ajakolajokig. Nálam csillagos ötös, ennél jobbat többet el se tudok képzelni jelenleg.

almost 1.618 Argireline+Tripeptide5 Natural Biserum - 10% Peptides Solution

almost 1.618 Argireline+Tripeptide5 Natural Biserum - 10% Peptides Solution
2021. december 18.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. A peptidek egy bizonyos kor fölött szerintem elengedhetetlenek, én is jóval 30 felett vagyok már így rá esett a választásom. Egyszerűen imádom! Valóban szebb és üdébb kinézetű tőle a bőröm, néha reggel használom de este szerintem jobb. Puhit és egységesít, nagyon elégedett vagyok vele. Nyilván nekem aki évek óta sokféle szérumot és hatóanyagot használok nem lesz egy Shrekből Hamupipőke fejem, de tényleg nagyon elégedett vagyok vele. A TO rézpeptides a top nálam eddig, de ez a kis csoda szinte már felér hozzá. Ár érték arányban főleg szuper. Nekem tetszik szerintem újra is fogom venni!

Update: hetek óta használom és most néztem éppen hogy valamitől olyan szép állapotú az arcom, mint már régen. Ráadásul tél van, ilyenkor nekem mindig kicsit nehezebben kezelhető, mint nyáron, de most nagyon elégedett vagyok. És mivel csak ez a kis cucc volt új a rutinomban, egyértelműen neki tudom be.😊