Fehereszti

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Kenzo Jeu D`Amour L`Elixir

Kenzo Jeu D`Amour L`Elixir
2021. január 28.

Na szóval.
Imádom az illatokat. Betegesen. Viszont cserébe a rommá hypeolt illatok valamiért sosem működnek rajtam, és nem is tetszenek máson sem nagyon, viszont van egy-egy illattípus, parfüm, ami nagybetűs lesz. Szerelem. Bizsergetősen gyomorba vágósan imádat. És ő ez lett! Bizony, mióta kivonták a Lolitát (ezt mindenhova leírom jó uncsi lehetek :D) egyrészt ezerrel keresem az igazit ami pótolhatja, másrészt az eredeti klasszikus Amour hatttttalmas kedvencem volt már rég óta, szóval gondoltam megszagolgatom kipróbálgatom a tesóit. És ez úristen... valami csoda rajtam. A klasszikus Amour életem egy nagyon fontos és csodás emlékét idézi fel bennem, imádom hogy emiatt tudom hozzá ezt az illatot is kapcsolni. Mellette maga az illat is, bogyós, rumos, fanyar de mégis édes, gyerekkoromból is felidéz valamit amit még nem tudtam beazonosítani de jó érzés... Egy szó mint száz imádat illat. Teljesen biztos hogy ha valamikor parfümöt fogok újra vásárolni, 100000% hogy ő lesz az. Visz mindent amit az utóbbi időben teszteltem és mivel egy sem jött be igazán tízen huszon (sőt) parfüm közül, már nagyon hiányzott ez az érzés. Sőt ez az illat nekem annyira tetszik, hogy most először az se érdekel ha valaki lehúzza, nem tudok még belázadni se mert én akkor is imádom.. Mint amikor szerelmes leszel valakibe és nem érdekel hogy más szerint ronda, te már annyira belezúgtál hogy simán vállalod hogy imádod úgy ahogy van. :D Végtelen csillag ❤️

Sensodyne Extra Whitening Fogkrém

Sensodyne Extra Whitening Fogkrém
2021. január 23.

Imádom ezt a fogkrémet, talán ez a legkedvencebb fogkrémem a világon. A tipikus Sensodyne hatást ez is abszolút hozza (nem csak a drágább repair&protect család) és én tényleg érzem hogy fehérebbek a fogaim fogmosás után. Nem azt mondom hogy wow hatás vagy világít vagy ilyesmi, de én látom hogy fehérebb. Plusz ugye amikor rendszeresen használom, egyáltalán nem érzékeny a fogam, nem sajog sehol, annyira rendbepakol minden érzékenységet. Imádom, abszolút megéri az árát ez a termékük is!

Sensodyne Deep Clean Fogkrém

Sensodyne Deep Clean Fogkrém
2021. január 23.

Nagyon szeretem az összes Sensodyne fogkrémet. Brutális módon megszüntet mindenféle fogérzékenységet, sajgást, enyhe kis diszkomfortokat, én már sosem cserélném le, ha van is itthon másféle vagy fehérítés miatt más fogkrém, egy ilyen mindig van és egymás után kétszer fogat mosok velük, vagy váltva (reggel/este) használom. A lényeg hogy ezt is nagyon szeretem mint a család többi tagját, a fehérítő a kedvenc de ez a másik amit nagyon szeretek. Nincs nagyon erős íze, de szépen tisztít és a klasszik hatás miatt meg felülmúlhatatlan a márka számomra. Abszolút megéri az árát.

Barnängen Midsommar Glow Shower & Bath Gel

Barnängen Midsommar Glow Shower & Bath Gel
2021. január 20.

Jó kis tusfürdő ez! Akcióban csaptam le rá, az első termék amit a márkától próbálok. Szép puha táplált lesz utána a bőröm, selymes, ritka ha fürdés után ilyen puha marad. Az illata olvasom hogy megosztó...és tényleg! Amikor először megéreztem nekem sem nagyon tetszett, picit tényleg szúrós illata van, nagyjából ilyen égetett fűszeres mézes valami jut róla eszembe. Kezdem megszokni, engem zavarni nem zavar, de nem ez a tipikusan jó illatú tusfürdő szerintem sem. El fogom mindenképp használni, a bőröm nagyon szereti, de újra az illata miatt nem venném meg, főleg nem teljes áron. Viszont a márkától mindenképp ki fogok más tusfürdőket is próbálni mert a hatása nagyon szuper!

The Ordinary "Buffet" + Copper Peptides 1%

The Ordinary "Buffet" + Copper Peptides 1%
2021. január 20.

Fantasztikus ❤️
Amikor használom csak önmagában, elég testes kis cucc. Utána természetesen hidratálok alaposan. Másnap megmosom egy gyengéd habzó lemosóval az arcom, a bőröm tőle pihe puha, rugalmas, bársonyos mint a selyem, valami fantasztikus már rövid távon is. Amikor csak tudom beillesztem este és reggel is, bár reggel csak vékonyan és nagyon könnyed hidratálás, fényvédő megy utána. Semmi irritációt nem okozott, igaz nincs is érzékeny bőröm. Jövök majd a hosszútávú tapasztalataimmal is, de egyelőre egyik hatalmas kedvencem lett!

L’Oréal Professionnel Serie Expert Volumetry Tömegnövelő Sampon Vékonyszálú Hajra

2021. január 18.

Elsőre nagyon tetszik! Ettől a márkától volt egy hajsűrűség növelő samponom, olyan szinten szárított és kócolta konkrétan a hajam, hogy szinte többet ártott, mint használt, hosszútávon. De ezt az után használva elképesztő a különbség. Ettől sokkal simább, puhább a hajam, szépen fésülhető, erős, tényleg dúsabb. És nincs az a szinte töredező, raszta kóc azokon a részeken, ahol nem használok pakolást. Jelenleg ez a top top sampon nálam, amit valaha próbáltam.

L'Oreal Professionnel Série Expert Density Advanced Sampon

L'Oreal Professionnel Série Expert Density Advanced Sampon
2021. január 18.

Elhasználtam egy nagy flakonnal belőle. Számomra maximum 4 csillagot ér, de azt is jóindulattal. Nem rossz, de ezért az árért jobbat vártam. Átlagos samponjaim szintjén van, most amúgy is egy hamvasító sampont használok szívesebben. Elhasználom, de újra biztosan nem veszem.

Jöttem picit lepontozni. Iszonyatosan száraz, gubancos, kellemetlen lesz a hajam tőle, pakolás ide vagy oda. Rendesen érzem, hogy a hajam vége ahova teszem a pakolást mennyivel másabb, mint a töve. Konkrétan kifésülhetetlen tőle a haj. Egyáltalán nem éri meg az árát!

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2021. január 18.

Jóójó, tudom tucat, tudom millió koppintása van, tudom mindenkinek ez van a 13 éves lázadó kamasztól kezdve a 77 éves Budapest belvárosi örökfiatalakaroklenni nénikéig. Na de ő kérem.... hazugság lenne, ha nem 5 csillagot adnék. Ugyanis imádom. Gyönyörű melegtavasz illat, mint egy fanyar szellő a citrusfák árnyéka alatt. Előttem van a jelenet, előszezonos májusi nyaralás valami szigeteken, nincs még tömeg, a lány sétál a srác felé késő esti randijuk alkalmával, szép a bőre, nincs rajta smink mégis gyönyörű, haja hosszú szőke lokniban, egy fehér pihe könnyű vászonruhában, a szandálja a kezében úgy megy mezítláb a homokban... közben mosolyog és ez az illat van rajta. Annyira én. Imádom. Simán el tudnám képzelni hogy örök nyári illatom lenne, ha nem tényleg már csak szemforgatást váltana ki a tucatsága miatt az emberekből. Nem érzem hogy bármivel ami ennyire tucat, azonosulni tudnék. Kár, nagyon kár érte!

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

Úristván!!!
Na őt kerestem. Nem is tudtam konkrétan, de igen. 😅 Egyszerűen fantasztikus ez a krém. Hámlasztó után avattam fel, viszonylag erősebb, 10% lactic aciddal hámlasztok már, szóval szeretem ha van utána bőven puhítás, táplálás. Ez a krém egy álom. Csak úgy issza be a bőröm pedig egyáltalán nem dehidratált már, egyszerűen olvad bele, krémes, fantasztikus, ódákat tudok róla zengeni csak. A Mixa cicát is szeretem, de valahogy ez más! Lágyabb, puhább, olvadósabb, egyszerűen tökély úgy ahogy van! És ami még a hab a tortán, hogy egyáltalán mintha semmi nem lenne a bőrömön. Feltoltam vagy 6 réteget boldogságomban, és nem fojtós, nem fullasztós, pihelágy. Nem is tudom hova tudnám még ragozni. Örök darab lesz nálam, egyértelműen érzem már most.

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling
2021. január 18.

Nagyon ritkán írok, mondok ilyet bármire, főleg parfümre. De ez BORZALMAS. Egy rendelés mellé kaptam mintát belőle, tudom ajándék lónak ne nézd a fogát, de nagyon csalódott voltam, imádom a kis ingyen mintákat, sokszor leltem már csodára általuk, és bosszantott hogy pont egy Lacoste, eddig az összes parfüm tőlük rendesen rossz volt az orromnak. Ez is! Irritáló, gejl virágillat, édesen bájolog a csuklómon, sosem éreztem ilyet de felfordult a gyomrom tőle. Kuka lesz a minta és ez ha ingyen adnák se kellene. Remélem nem sértek meg senkit vele, de már szinte dühít hogy ez a parfüm mennyire semmilyen, mégis rossz és tolakodóan irritáló. Először érzem, hogy bár lehetne mínusz csillagot adni...