Fehereszti

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Essence What The Fake! Plumping Lip Filler

Essence What The Fake! Plumping Lip Filler
2022. március 27.

Szerintem ez ár érték arányban szuperjó termék! Egyik legjobb szájfényem csak ehhez nyúlok már. Nem bántóan csíp, csak éppenhogy bizsergető mentolos. Én is teltebbnek látom tőle az ajkaim és szerintem tökéletesen el van találva a csillámosságának mértéke és árnyalata. Pici pezsgős fénye van, és nem nagy csillámos csak ilyen igazi dús ragyogó a szám tőle. Kontúrceruzákkal is kifejezetten jól működik. Hihetetlenül jó termék, nekem kb a Jeffree szájfényemnél is jobban működik, ami árban sokszorosa. Újra is fogom venni, annyira szeretem!

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2022. március 13.

Jó kis termék, de rajtam ez a retinalszázalék kevés, ebből a termékcsaládból a 10est imádom, ezt használva nem látok változást. Ennél jobban azonban nem pontozom le, hiszen szuper a formula, nagyon tetszik a pumpás adagoló, ez egyéni dolog hogy nekem szükségem van már az erősebb retinolra.

Egyébként többféle retinolos termék használata után az egyik legjobbnak tartom ezt a családot a piacon ár érték arányban. Kezdő retinolozóknak szuper lehet, nem érzékeny bőrre (érzékeny bőrűeknek van kisebb százalék is,mármint retinolos termékekből) és szerintem plusz pont, hogy zsírosabb, problémásabb bőrre is bátran ajánlom, könnyed, szuper kis krém állagú termék.

Catrice Jewel Overload Eyeshadow Palette

Catrice Jewel Overload Eyeshadow Palette
2022. március 13.

Ahhoz képest hogy azt hittem sose lesz szép palettám emberi áron és már az Urban Decay 20ezres palettája félig bent lógott a kosaramban, mióta Ő a birtokomban van örömmel dobáltam ki onnan az összes gagyibb palettám és nyugtáztam boldogan, hogy bizony Esztuska spórolt vagy 15ezer pénzt. Miután eleget rizsáztam felvezetésképp, leírom végre, hogy 33 éves létemre SOHA értsd SOHA ÉLETEMBEN nem tudtam olyan szép szemsminket készíteni, mint vele. A 02 Ruby extravagance paletta van meg, tele csodálatra méltó pezsgő, nude és mályva színekkel, van matt, picit csillogó és extracsillogó is benne, pigmentált, szépen terül, tartós (nem extrán de az), és egyszerűen akkora szerelem nálam hogy kb naponta nyitogatom és nézegetem és imádom ezt a kis csodámat. A kék szemem rikít ezektől a színektől. Hab a tortán, hogy mindenütt olvastam hogy nincs a drogériákban belőle, elkapkodták érthető módon, de nekem a cuki kis pusztulat kisvárosban ahol élek, a helyi Müllerben sikerült lecsapni rá. 3000 Ft az ára, ezt szóra se méltatom mert vicc/ajándék ez ennyiért.

Viszont amióta van ABH és Sigma palettám, rá csak 4 csillagot tarthatok reálisnak. De ár érték arányban tényleg szuper!

Neutrogena Bright Boost SPF30 Gel Fluid

Neutrogena Bright Boost SPF30 Gel Fluid
2022. március 13.

A csomagolása nem így néz ki! 🙂
Egyébként nekem egyelőre kellemes csalódás ez a fényvédő, mondom ezt úgy, hogy rajtam a 2x ennyibe kerülő, túlsztárolt menő márkák fényvédői mind durván diszkógömb feelingek vagy extrán kukacosodnak amit ki nem állhatok. Nekem télen normál, néha száraz irányba hajló arcbőröm van, szeretem a picit dewy finisht de csak úgy egészséges módon. Aztán amikor megláttam itt a véleményeket, már megvettem de még nem próbáltam, mondom te jó isten megint kidobtam az ablakon 3500 ftot. Aztán reggel felkentem a kis peptides szérumom után és tetszett! Nagy mennyiségben sem kukacosodott, elsőre egész jó a finishe, szépen beszívódik, sminkelni is lehet rá, de nekem egészen bejött a finishe önmagában. Tényleg vannak benne ilyen mikro barackos fényű szaténos pigmentszerűségek, de rajtam nem tolakodó és giccses, abszolút felragyogtatja a bőröm. Aztán azután hogy én eddig minden fényvédőt kifejezetten gyűlöltem a fejemen, ez boldogsággal tölt el most.

Sajnos ez a fényvédő sem az igazi... le kell pontoznom. Napok óta használom, de a szükséges mennyiségben nagyon dewy nagyon zsírosít, elsőre nem tűnt durvának de azóta rendszeresen használom, és habár egy fokkal szebb mint a többi fényvédőm volt, ettől is ontja a zsírt a fejem magából, nagyon sokat csúnyít ez a tipikus fényvédő finish az alap arcbőröm kinézetén. És mintha ettől jönnének pici mini pattanások is a homlokomra....El fogom használni, de szomorú és csalódott vagyok, egyetlen fényvédőt nem sikerült még találnom amitől ne érezzem ocsmánynak magam. Ráadásul tél van és így is necces, nyáron ezt el sem fogom tudni viselni, folyni fog tőle az amúgy télen normál/száraz, nyáron normál/kombinált bőröm. Zsíros bőrűek szerintem pláne felejtsék el... 3 csillag arra, hogy nem kukacosodik azóta sem és alapvetően nem a legrosszabb bőrképet adja azokhoz képest, amiket eddig próbáltam.

Update: csak elkezdett masszívan kukacosodni több szérumom felett is, plusz az illata is elkezdett zavarni. Biztosan nem veszem újra, sajnos ez sem vált be...

Rexona Aloe Vera Fresh Dry Deo Stick

Rexona Aloe Vera Fresh Dry Deo Stick
2022. március 3.

Egy ideig nagyon szerettem és újra is vettem többször, de igazából ez sem a tökéletes. Nem kell tőle csodát várni. Nem rossz, ár érték arányban elmegy, de nekem nem lesz az igazi.

Inglot Rich Care Lipstick

Inglot Rich Care Lipstick
2022. március 2.

Nekem a sima színtelen verzió van meg, egy nagy akcióban jutottam hozzá kb 1000 Ft-ért. Ennyit bőven megért! Nekem az olajom mellett a kedvenc stickes ajakápolóm lett, csak ehhez nyúlok. Nem csak hatékony és szép puha szájat eredményez, de brutál szépen néz ki felkenve ami óriási plusz pont neki. Ennyiért simán újra is venném!

Catrice Power Full Ajakbalzsam

Catrice Power Full Ajakbalzsam
2022. március 1.

Jajj nekem ez nagyon bejött! Először a folyékony verziót akartam megvenni, de féltem, hogy ragadni fog. Nagyon örülök viszont, hogy ezt választottam! Az árnyalat (010) egy szép, világos babás nude, szerintem csodaszép. Olyan mint az arctermékek között egy BBkrém, a fedése lightos, de látványosan szépít, hidratálásra nyilván nem ez a legjobb ajakápoló, de ugye egy BBtől se várjuk azt, mint egy fullos hidratálókrémtől. Egy szép könnyű fedésű de mégis ápoló rúzs, szeretem szerintem más színben is meg fogom venni!

Treacle Moon One Ginger Morning Hab- és Tusfürdő

Treacle Moon One Ginger Morning Hab- és Tusfürdő
2022. március 1.

Imádom ezt a tusfürdőt! Szuper édesen fanyar, savanyúcukorkás intenzív gyömbér illat, hangulatos csomagolás. Jól habzik, állaga kellemes és jó kis intenzív illatot hagy maga után. Nagyon szeretem ezt a márkát, és örülök, hogy erre is lecsaptam.

MAC Lipglass Szájfény

MAC Lipglass Szájfény
2022. február 28.

Tényleg fantasztikus! A love child árnyalat van meg, ez egy gyönyörű és különleges lilás szín aranyszerű csillámokkal. Legszebb szájfényem jelenleg, imádom. Nagyon tartós, a finishe álomszép. Drága ugyan, de tartós, szuper az applikátora, árnyalatai kb tökéletesek. Nekem ez és az ABH szájfényem a csúcs, még a Fenty Gloss Bomb van kinézve, de ezek abszolút a legjobbak a piacon számomra.

L’Oreal Paris Color Riche Shine Magas Fényű Rúzs

L’Oreal Paris Color Riche Shine Magas Fényű Rúzs
2022. február 28.

Egyszerűen imádom ezt a textúrát, még úgy is, hogy ezek egyértelműen, már a formulából adódóan sem tartós rúzsok. Kenődik is eléggé. De ez a formula minden márka esetében ilyen. 1000ft volt kiárusításban, egy narancsos pink, korallos árnyalat van meg (109 Pursue Pretty). Nyárra főleg tökéletes, építhető, lehet épphogy láthatóan és vastagabban is kenni, akár pirosítóként is működik. Ennyiért nekem szuper (a rendes árát nem tudom, de valószínűleg annyiért nem venném meg).