Fehereszti

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Milani Color Statement Rúzs

Milani Color Statement Rúzs
2019. március 9.

Nekem a 09 pink frost árnyalat van meg. Először ledöbbentem a színén, ugyanis a webshopon teljesen más színe volt (ilyen klasszik babarózsaszín). Neten se volt egyértelmű. Aztán végül egy jegesen metálosan csillogó közép rózsaszín rajtam. Amint megszoktam, teljesen beleszerettem. Szőke kék szeműeknek egyszerűen tökéletes szerintem ez a szín. Az illata intenzív sárgadinnye, nekem nincs vele gondom. Szépen felvihető, szépen fed, megszínezi az ajkakat így észrevétlenül kopik. A top3 rúzsaim közt van jelenleg. Krémes, fényes, de mégis intenzíven és stabilan fed. Ezt a színt dicsérték meg eddig legtöbben rajtam. 5 csillag, egyértelműen! 😊

St. Moriz Instant Self Tanning Mousse

St. Moriz Instant Self Tanning Mousse
2019. március 9.

Imádom, a kedvenc barnítóm. Alig várom, hogy szülés után újra használjam! A szolit és napot évek óta hanyagolom, sok anyajegyem van, a bőröm világos de nem túl hófehér, nem túl sápadt. Ezzel másnapra gyönyörű színem lesz, igazi barnás, bronzos, brazilos, nem sárga. Én este használom, szigorúan kesztyűvel ez fontos, és tusolás, radírozás után. Gyorsan megszárad, érdemes gyorsan dolgozni vele, de könnyű felvinni és nem nehéz a gyorsaságot tartani, nekem azonnal szuperül foltmentesen sikerült. Tökéletes a hab állag szerintem! Én egész éjszakára fent hagyom, a lepedőink nem fehérek, így nem látom hogy fogna de a hálóingen picit, érdemes éjszaka játszósban aludni. Reggel zuhanyozni kell, és utána tökéletes! Imádom, mindig újra fogom venni, eddig még nem sikerült jobbat találni.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam
2019. március 9.

Nem csodaszer, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Zsíros a hajtípusom alapvetően, de néha ha nehezen fésülhető mert már hosszú és a zsíros hajra való sampontól szárazabb, pár fújás a hajvégekre és elnehezítés nélkül szépen selymesíti, könnyen fésülhetővé teszi. Szeretem az illatát is, egy jó terméknek tartom. Csak vigyázzatok a fújás során, párszor már majdnem sikerült hanyatvágódnom, mert csúszik a padló tőle ha rámegy! 😁🙈

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal
2019. március 9.

Azért vettem meg, mert a citromfüves (zöld) verzió nagyon bevált, de ő sajnos nem. 😔 Zsíros hajúaknak nagyon nem ajánlom, nekem 2 nap után már csoffadt tőle a hajam és szerintem nem is tisztít olyan jól, mint a zöld. A többi hajtípusra jó lehet nem tudom, de zsíros hajra nem javaslom senkinek, szerintem elhasználni is majd a férjem fogja.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2019. március 9.

A legjobb minőség, amit matt sima klasszik rúzsban próbáltam. Gyönyörűen felvihető, egyenletesen fed, hidratál mégis teljesen matt, nagyon tartós és nagyon pigmentált. Szinte nem is tud kopni, mert az ajkakat ilyen érdekesen tartósan beszínezi és konkrétan alig észrevehető a kopása. Nekem a Pink Azalea árnyalat van meg, ez egy élénk rikító pink, nyáron csúcsszuper. A legjobb rúzsom, a MAC-et is tudja überelni. Nem kérdés, 5 csillagos! 🙂

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2019. március 7.

Hatalmas rúzsfüggő vagyok, a kedvenc rúzsom a top 1 a MAC Mehr. Nem túl fehér de világos bőrű, szőke hajú kék szemű vagyok, ez a fáradt mályva árnyalat a tökéletes szín maga az ajkaimon. Ezren megdicsérték már rajtam. Matt finishe van, de nem az a szárító, nehéz matt amit nem szeretek. Olyan krémes, tápláló mégis matt a textúrája. Gyönyörűen fel lehet vinni ecset és ceruza nélkül is. Rajtam tartós is, és ha kopik sem kenődve, hanem ilyen halványodó inkább, ami plusz pont, utálom ha belül elkezd leoszlani a számról egy rúzs. Szerintem aki a tartósságát lehúzta, az lehet a baj, hogy a folyékony matt rúzsokhoz hasonlítja, amit egyértelműen nem lehet megtenni, hiszen a folyékony rúzsok sokkal jobban meg tudnak száradni, bemattulni, teljesen más típusról beszélünk. Egy nem folyékony, hanem sima stick állagú rúzshoz hasonlítva magasan az egyik legjobb. Egyedül az Estée Lauder rúzsom tartósabb ugyanilyen kicsavarós rúzs formula, de az árban is kb duplája, szóval szerintem ez a rúzs szuper és imádom és a kedvencem. +1 pont a MAC márkának: szerintem egyik legjobb árnyalatokat dolgozzák ki, gyönyörű színe van mindnek, sok van még a listmon 😊 (Angel, Russian Red, Diva, Velvet Teddy, Kinda Sexy....)

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2019. március 7.

Imádom, magasan a kedvenc radírom ami kapható, aki kicsit is érzékeny a bőrradírok minőségére, azonnal éreznie kell a hatalmas különbséget a többi drogériáshoz képest. Máshogy kell picit használni, szinte száraz/épp nedves arcra, inkább nedves ujjakkal felvinni. Fantasztikusak a radírozó szemcsék, nem erős de elég intenzív, kellemes érzés használni. Van egy krémes bronzos színű alapja, ami a radírozás után ad egy élettel teli színt a bőrömnek. Igazi ápolt, táplált arcbőröm lesz utána, sajna annyira ráfüggtem, hogy a heti 1 radírozást alig tudom betartani, pedig tudom nem jó gyakran radírozni 😅 a kiwiset is próbáltam, de ez szerintem sokkal jobb. Minden fillért megér, mindig újra fogom venni, pedig ritka ha ennyire megmaradok egy típusnál egy piperecuccból. ❤️

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal
2019. március 7.

Gondolkodtam, hogy 3 vagy 4, de ez inkább 3 csillag nekem. Az illata zavar, bár tudom hogy ez a lényeg, hogy tiszta gyógynövényes csalán sampon. Mellette egyébként nagyon jól tisztít, szóval akinek gyorsan zsirosodik a haja, kúraszerűen érdemes kipróbálni. Csak úgy, mert rendszeres használattal sajnos túl sok. Nekem nagyon gyorsan zsírosodik a hajam alapból, ezzel ki tudom ugyan tolni a hajmosást, de a hajvégeim szanaszét törtek, kifésülni még tangle teezerrel is alig tudtam tőle. Lehet valami hajvégápolóval hosszútávon is működne, de én inkább hanyagolom, van olyan sampon ami szintén ilyen hajra való, de jobban bevált nekem. Az viszont tény, hogy ha valaki már sírni tudna a villámgyorsan zsírosodó hajától, na ez segíthet rajta!

Manna Ghánai Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal

Manna Ghánai Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal
2019. március 7.

Nagyon szeretem! Szerintem az illata szuper, imádom a teafát is, a levendula illatot meg különösen. Kenem az orrom vele ha megfázok és kidörzsöli a zsepi, nagyon gyorsan felpuhítja és meggyógyítja, a számat mintha ajakír lenne (isteni oda is), ha télen nagyon száraz a kezem, vagy igazából bárhova, ami nagyon nagyon kiszáradt valamiért, cserepes, stb. Nyilván nem arckrémként kell használni, ez egy pici koncentrált tiszta vajas balzsam, ami egy álom, ha úgy van használva, ami a funkciója. 😊 Én imádom, már újra is vettem! Az én bőröm kicsit sem bántja.

eos Vanilla Orchid Body Lotion

eos Vanilla Orchid Body Lotion
2019. március 7.

Ez a testápoló nagyon szuper! Az illata, textúrája, a pumpás kiszerelése meg egyszerűen fantasztikus. Ez az egyik legjobb testápoló, amit valaha használtam, szerintem nagyon megéri az árát. 😊