Fehereszti

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Catrice Cheek Lover Oil-Infused Blush

Catrice Cheek Lover Oil-Infused Blush
2022. január 26.

Röviden: uramisteeen!🤩
Szerintem van egy bőrtípus, egy árnyalat, akinek ez olyan szinten tökéletes a bőrén, mintha egy tünde vagy angyal szállt volna le a földre. Na és hála a gvadalupei szűznek, én ebbe a kategóriába tartozom😍 rengeteg pirosítóm van, high end is, egyik sem ennyire csodálatos. Ilyen áron meg aztán kész vicc... jó értelemben természetesen. Nem tolakodó benne a csillám rajtam egyáltalán, és habár a tokban nagyon erős korallos pinkes színe van, felkenve a tipikus nagyon pigmentált, de gyönyörű árnyalat, finom mégis élénk, csodásan terül a sminken/alapozón/púderen is, egyszerűen számomra ez lett a nagybetűs tökéletes pirosító és pont. A bőröm neutrális, viszonylag világos de nem hófehér, használok néha önbarnítót is. Szőke hajam és kék szememhez csodálatos angyali végeredményt nyújt. Nagyon rég nem voltam sminktermékkel ennyire megelégedve. Tartóssága rajtam teljesen átlagos.

Essence Extreme Shine Volume Dúsító Szájfény

Essence Extreme Shine Volume Dúsító Szájfény
2022. január 21.

Ennyi pénzért? Tökéletes.
Na maga a termék azért nem életem legjobb szájfénye, de ár érték arányban eszméletlen jónak találom. Tényleg picit teltebbnek tűnnek az ajkaim tőle, kicsit glossy kicsit csillámos, szépen mutat a számon. Nem ragad túlzottan, viszont érezhető hogy fent van az ajkakon, annyira nem természetes érzés. Viszont 1000 Ft sincs, egy szintén párszáz forintos Essence ceruzával csodás hatást lehet vele elérni. Főleg nyáron majd, egynek tökéletes lesz. Jó azért az Anastasia Beverly Hills szájfényemmel nem tudom összehasonlítani, de nem is gondolom hogy össze kellene. Aki alacsony költségvetésen van, szívből ajánlom, nem pénz érte ez az ár.😇

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask
2022. január 4.

Szerintem fantasztikus! Minden eddigi hajmaszkom lepipálja, régebb óta használom és érezhető a hosszú, szőkített hajvégeimen a különbség. Újravevős teljes mértékben!

almost 1.618 Argireline+Tripeptide5 Natural Biserum - 10% Peptides Solution

almost 1.618 Argireline+Tripeptide5 Natural Biserum - 10% Peptides Solution
2021. december 18.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. A peptidek egy bizonyos kor fölött szerintem elengedhetetlenek, én is jóval 30 felett vagyok már így rá esett a választásom. Egyszerűen imádom! Valóban szebb és üdébb kinézetű tőle a bőröm, néha reggel használom de este szerintem jobb. Puhit és egységesít, nagyon elégedett vagyok vele. Nyilván nekem aki évek óta sokféle szérumot és hatóanyagot használok nem lesz egy Shrekből Hamupipőke fejem, de tényleg nagyon elégedett vagyok vele. A TO rézpeptides a top nálam eddig, de ez a kis csoda szinte már felér hozzá. Ár érték arányban főleg szuper. Nekem tetszik szerintem újra is fogom venni!

Update: hetek óta használom és most néztem éppen hogy valamitől olyan szép állapotú az arcom, mint már régen. Ráadásul tél van, ilyenkor nekem mindig kicsit nehezebben kezelhető, mint nyáron, de most nagyon elégedett vagyok. És mivel csak ez a kis cucc volt új a rutinomban, egyértelműen neki tudom be.😊

the Balm Hot Mama 2in1 Pirosító & Szemhéjfesték

the Balm Hot Mama 2in1 Pirosító & Szemhéjfesték
2021. december 15.

Úriiisten megint egy szerelem termék! :D Rég óta keresem A nagybetűs Pirosítót, talán ebből a terméktípusból van az nálam, hogy sokat felhalmoztam mert egyik sem vált be, mind valahogy olyan MEHH (utálom ezt a szót de máshogy nem tudtam kifejezni :D) és egyszerűen elhasználni sem bírom. És jelentem, azt érzem megtaláltam. A mini kiszerelést vettem meg, elképesztően megérte ezért a 3ezer párszáz forintért, tekintve hogy a Bahama Mama tesója napi szinten használatban van szinte nálam és egy év után még az is alig látszott rajta, hogy használtam. :) Ez a kis csoda tökéletes, a színe egy csoda, pont eléggé ragyogó a finishe, én a csont matt pirosítókat annyira nem szeretem de a metálcsillogás sem túl jó. A színe az igazi tökéletes napcsókolta szín, azt meg már említeni sem merem mennyire fantasztikus a Bahama Mama bronzerrel, ami évek óta alap a sminkkollekciómban. Nagyon pigmentált, könnyen eldolgozható és tartós is. Ár érték arányban is szuper. Nem tudok belekötni, legszívesebben ezer csillagot adnék rá.

almost 1.618 80% NMF + Squalane Natural Face Cream

almost 1.618 80% NMF + Squalane Natural Face Cream
2021. december 8.

Nekem a TO NMF egyáltalán nem jött be, el sem használtam a tubust. Nálam a fix rutinvégi krémek most a CeraVe Baume hydratant (ez überelhetetlen nálam) és a LaRoche Cica. Nagy reményekkel vettem meg őt ráadásul féláron jutottam hozzá. Azért 4 csillag mert meglepően kis kiszerelés és az illata számomra zavaró, én nem szeretem ezt a fajta virágillatot. Ezen kívül furcsa volt először hogy fehér réteget hagy felkenés után rajtam speciel, picit nehezebb eldolgozni. Viszont! Cserébe brutálmódon hidratál, szépen beszívódik, szuper záróeleme az esti rutinnak. A feladatát tökéletesen elvégzi!

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2021. november 23.

Nos. Ez valószínűleg nem lesz rövid. :)
Sminkimádóként vannak terméktípusok, amikből egyszerűen nem szeretek drogériásat használni, ilyen az alapozó is. Azonban egy high end alapozó brutál drága tud lenni, így az ember lánya 2x meggondolja, mire költsön és mire ne. Régebben, évekkel ezelőtt sminkeltek már vele, de nem tudtam ez alapján eldönteni, szeretni fogom-e vagy sem. Néha olvasok és hallok róla elképesztően rossz értékeléseket is, így akciósan beruháztam egy mini kiszerelésre. És azt kell mondjam, hogy WOOOOW. Nagyon nagyon régen nem éreztem ilyet sminkeléskor (talán egyetlen egyszer, amikor a Bahama mama bronzert felfedeztem). De ez életem alapozója és túlzás nélkül mondom. Álom a hatása és vele dolgozni is. Valóban matt a finishe, de higgyetek nekem nem ül be semmilyen ráncba, nem ül a bőrön, hanem egyszerűen tökéletesen eggyé válik vele és simává teszi, szinte azt érzem kiretusálja az arcomat. Úgy van tökéletes fedése, hogy közben nem nehéz és nem ragad (ez nálam kulcsfontosságú egy alapozónál, nem tudom elviselni ha felkenem és véletlenül az arcomhoz érek én vagy más és mint a gumis csiriz úgy ragad, sajnos sok ilyen alapozó van). Az én bőröm már igencsak nem ránctalan, 35 éves vagyok (sóhaj), viszont szép állapotúnak jellemezném, rengeteget foglalkozok a bőrápolással, általában nincs pattanásom és hidratált, egészséges fenyű a bőröm, viszont pigmentfoltos mióta várandós voltam, így ez az alapozó konkrétan velem csodát tesz. Ez fényesedett eddig át rajtam a legkésőbb (valamiért minden alapozóra úgy reagál az amúgy nem zsíros bőröm, hogy fénylő dewy kinézete lesz) és a legtartósabbnak is ő bizonyult, pedig több high end alapozót próbáltam. Eddig az Armani Luminous Silk és az Urban Decay Stay Naked versengett nálam az első helyért, de ez a kis csoda lepipálja bizony mind a kettőt. Nagyon nehéz azt is elképzelnem kinek ne válhatna ez be, talán akinek extrém vízhiányos a bőre nem biztos hogy ajánlanám, vagy esetleg aki nem annyira foglalkozik a bőrápolással, száraz oszló foltok esetén... bár nem tudom az én bőröm teljesen hidratált, normál (nyáron kombinált). Abba is hagyom a rizsát lassan, de egyszerűen oda meg vissza vagyok ettől az alapozótól, sohasem láttam ilyen szépnek magam és mindemellett természetes (nem maszkos) hatású rajtam, pont eléggé matt, egyszerűen csodálatos. Ha valami, akkor ez örök örök újravevős lesz nálam. Kár hogy nem lehet 4krillió fényévnyi csillagot adni. Az jutott az előbb eszembe, hogy legszívesebben ebbe is aludnék, de persze neeem csak hát na... ennyire jó. :D

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. november 21.

Nekem nagyon nem vált be ez a lemosó. Elég komolyan veszem jóideje a tudatos bőrápolást, és a CeraVe termékek közül több is nagyon bevált. Nagyon kellett már lemosó és ez az egy volt már csak a patikában így simán megvettem, mondom rossz biztos nem lesz. És mégis. Szinte soha semmi nem okoz nekem pattanásokat, ez okozott. Azt érzem lehetetlen rendesen lemosni, olyan érzésem van tőle mintha egy sima krémet próbálnék lemosóként használni. Szinte fulladozott alatta a bőröm. Soha többet! El is ajándékoztam. A 2 csillag a szép összetevőinek és a márkának szól.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2021. november 18.

Már most másodjára vettem meg és nagyon szeretném/szerettem volna szeretni, de most végérvényesen rájöttem, hogy egyszerűen nem megy. Szép és jó, biztos, de ez a hideg mentolos kámforos valami szerintem rettenetesen zavaró, emellett vaskos rétegben jön ki a tubusból, a tubusa nagyon olcsó gagyi hatású. Szebbé teszi az ajkakat ezért nem adok kevesebb csillagot, de én egyszerűen nem tudom sajna megszeretni.

Dr. PawPaw Színezett Többfunkciós Nyugtató Balzsam

Dr. PawPaw Színezett Többfunkciós Nyugtató Balzsam
2021. november 18.

Neki is rajongója vagyok, akárcsak a klasszik verziónak. :) Teljesen más a kettő, az original az egy lágyabb, puhitó, tápláló kis balzsam, ezen érezhető, hogy beauty funkciót is ellát. Valahogy az arcomra nem tudnám kenni, de az ajkakon egyszerűen csodás. Eleinte én is azt éreztem hogy a száraz részeken megül, de szépen ujjal belemasszíroztam, beletapogattam a számba, és így elképesztően szép hatást értem el vele. Igaz nekem nincs is extrémen száraz szám. Pont szép a barackos árnyalata is, nem tolakodó de azért látszik. Nekem vastagabbnak is tűnnek az ajkaim tőle, sokkal szebben néz ki az egész, egyszerűen totál kompatibilis velem, ráadásul nem is egy nagy vagyon, oké nem az olcsóbb kategória, de szerintem egész télen kitart majd. Imádom!