Fehereszti

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Kenzo Flower by Kenzo

Kenzo Flower by Kenzo
2021. május 26.

Borzasztó. Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de tényleg talán ennél rosszabb parfümöt még nem próbáltam. Nagyon virágos nagyon pacsulis, erős émelyítő, némi öreg néni szappanszaggal. De maga a virág illata olyan erőszakos, tolakodó, hogy én el se bírtam viselni egy pillanatig sem. Rajtam amúgy is öregesek és nem működnek a virág illatok a bőrömmel, de ez minden eddigin túltett. Nagyon nagyon nem!

Puma Flowing EDT

Puma Flowing EDT
2021. május 26.

Életem első tini illata volt, az első parfüm ami igazán rabul ejtett. Sajnos már kinőttem az ilyen jellegű illatokat, de a mai napig az orromban van, bármikor felismerném, rengeteg szép emlék fűz hozzá. Egy édes cukros illat, de nem az a nagyon tucat vattacukor, van benne egy aranyos kislányos csavar. Tipikusan csak tiniken tudom már elképzelni, de hálás vagyok neki hogy a nehéz tiniéveimben adott némi önbizalmat!😊

Thierry Mugler Aura EDT

Thierry Mugler Aura EDT

SZERELEM❤️
Amúgy is elfogult vagyok a Mugler illatokkal, annyira rabul ejtő szerintem az összes extrémsége és különcsége. Imádom az illatokhoz való hozzáállását a márkának. Van már egy Angelem, igaz ő nagyon lassan fogy, ugyanis az EDT-vel estem szerelembe, de véletlenül én ostoba az EDP-t vettem meg ami sokkal erőszakosabb a szó jó értelmében, de na. Az Angellel való ambivalens kapcsolatom alatt döntöttem el, hogy én bizony végigkutatom ezt a márkát illatügyileg, és sok hónapja már hogy ezt is megszaglásztam egy drogériában. Rémlett hogy nagyon elkapott, de most már az illatára nem emlékeztem, de kellett egy nyári parfüm, akciós volt, szóval félig vakon lecsaptam rá. És azt kell mondjam, fantasztikus! Az EDP-ben az a nyers füvessége tetszett meg azonnal, és habár arra is rákattantam, valahogy tudtam, hogy az én személyiségem lágyabb és bohókásabb mint ez az illat. És pooont ezt hozza az edt! Kifújáskor igazi nyártündér, erdei, füves, zöld, olyan nedves zöld erdő illat nekem (ez már szerelembe ejtett), aztán jön egy picit virágosabb kibontakozás ami még marad annyira zöld hogy ne zavarjon (extrémen nem működök semmilyen tipik virág illattal) de a vége, az elillanás előtti alapillat... édesebbé válik, még lágyabbá, úgy bújós hogy nem tucat és nem gejl és abszolút nyári tud maradni. Végre egy nyár illat, ami nem wcillatosító jellegű friss valami, nem citrus, nem tucat, nem idétlen vattacukor. Különleges, gyönyörű, buja, kicsattanó, fantasztikusan működik a bőrömmel. Plusz pont, hogy az extrafinnyás férjem is azonnal meggyőzte ami nagyon nagy szó nálunk. 🙈 Imádat! Tuti újra is fogom venni!❤️

Clinique Happy

Clinique Happy
2021. május 24.

Nagyon érdekesen vagyok vele. Imádom, mert anyukám kedvenc parfümje, évek sőt amióta létezik ez, azóta csak ezt használja. Mindig ő jut róla eszembe emiatt nagyon szeretem. Viszont számomra nincs jó illata, magamon nem tudnám elviselni. Nem működik a kémiámmal sem, nem is tudom mihez hasonlítani. Szerintem sajnos (bocsi nem szeretnék megbántani senkit) de számomra olcsó hatású, emellett furcsa szúrós szagot érzek rajta, ez nem hiszem hogy a megromlás mert vagy 15.üveggel használja anyucim és mind olyan volt. A 3 csillag anyukám miatt akin pedig szuperül működik és akit imádok!

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. május 24.

Ez a termék sokkal sokkal jobb szerintem, mint bármelyik G&G termék!😍 Óriási kedvencem lett pedig tök véletlenül kezdtem használni. A férjemnek vettük eredetileg pici pattanásokra, aztán kipróbáltam én is. Csodálatos. Hámlasztó után használom este heti 2x, gyönyörű szép másnap az arcom. Szerintem ahova tudom még be fogom illeszteni. Tényleg látom hatását a pigmentfoltjaimon is, ami még pár maradt. Szuperjó, imádom, nagyon megéri az árát szerintem!

Update: túlzás nélkül ez lett mára a kedvenc szérumom, pedig nagyon sokat próbáltam és jelenleg is több is van. A férjemnek vettük eredetileg, picit problémás lett a bőre, de ő nem használta így mondom kipróbálom. Hát ott tartok hogy mindjárt el is fogy! Különösen hámlasztós napon szeretem használni, de lassan szinte minden este nyúlok érte. Lassan egy éve csinálom a rutint, a bőröm már hónapokkal ezelőtt elérte a legjobb formáját (pigmentfoltos és normál/kombinált), de ez esküszöm tud rajta javítani. Mindent tapasztalok ami a leírásban le van írva róla. Egységesebb a bőröm, selymesebb, gyönyörű a tónusa, ragyog, csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. A kedvenc Geek&Gorgeous termékem, de olyannyira, hogy a Top3-ba is bekerült!

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal
2021. május 6.

Ez túlzás nélkül életem legjobb samponja! Évekkel ezelőtt is használtam hónapokig le se kattantam róla, aztán próbáltam pár profibb sampont is, igyekszem mindent megtenni a hajacskámért, ami hosszú, szőkített, de zsírosabb tövű és vékony szálú nem is túl sok. A L'Oréal professionell, Matrix, Alfaparf és más jóval drágább márkák sem tudják lepipálni. Fantasztikusan tisztít, nekem dúsítja is picit, milliószor, láthatóan szebb és jobb esésű a hajam, mint bármelyik másik sampon után. Más micellás nem ér a nyomába, ahogy a család rózsaszín vagy más verziója sem jött be...
Szépen lehet utána pakolást is tenni. Álomjó ez a sampon a maga nemében! Újravevős!

The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% In Vitamin F

The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% In Vitamin F
2021. május 1.

Helló, Eszter vagyok és The Ordinary függő.
Szóóval ő a sokadik termékem a márkától, és minő meglepetés, ettől is oda meg vissza vagyok. Valami fantasztikus az állaga az eddigi c-vitaminos cuccaim után, picit olajos, de inkább vizes. Akinek nagyon tocsog a bőre lehet nem fogja szeretni, én mondjuk hiába kombinált a bőröm, minden ilyen állagot imádok! 😅
Reggel egy lightos habzó tisztítás után használom, rá csak fényvédő kerül. Az EUK-val váltott reggeleken használom (egyiken ez, másikon az). A bőröm jóideje a lehető legjobb állapotában van, de ez mintha picit még egységesítette volna a képet. Számomra ez így a nagybetűs tökéletes reggeli rutin, szerintem jódarabig velük maradok. ❤️

Yves Rocher Sensitive Camomille Sminklemosó Olaj Érzékeny Bőrre

Yves Rocher Sensitive Camomille Sminklemosó Olaj Érzékeny Bőrre
2021. május 1.

Teljes mértékben bevált nekem! A Nivea Grapeseed olajos lemosót már rég óta le akartam váltani, mert beszerzhetetlen és felidegesít. Amikor a nemtudomhanyadik Rossmanban megint nem volt, bementem mellette az Yves Rocherbe és megvettem ezt a lemosót. Az illata tényleg nem túl kellemes, de inkább ez mint parfümözött legyen. A hatása teljesen rendben van, leszed szépen minden sminket. Utána habzó tisztítás és teljesen tiszta az arcom, annak is érzem. Nem irritál, nem okozott semmilyen pattanást vagy problémát. Én is valami 3000 ft körül vettem, ennyit szerintem megér. A pumpája jobban tetszik mint a Nivea sokkal, kevesebbet is lehet használni, az nekem elég gyorsan fogyott. Összességében elégedett vagyok!

Update: le kell vonnom egy csillagot. Már bizton állíthatom hogy borzalmasan zavar a szaga. Mintha egy megavasodott olaj lenne. Amúgy szuper!

Lolita Lempicka LolitaLand

Lolita Lempicka LolitaLand
2021. április 23.

A klasszik Lolita illat az én saját nagybetűs illatom, a tökéletes számomra, így nem is volt kérdéses, hogy másik Lolitákat is ki fogok próbálni. Imádom a parfümöket, de valahogy mind olyan tucat számomra vagy túl virágos, pacsulis. De ezek a Lempicka illatok... a sima Lolita inkább őszi téli púderes finomság, de ő... benne van egy kis tűz, kis bujaság, a tökéletes gyümölcsös virágos határán lévő illat, egy kevés púderes kesernyés zöngéssel. Egyszerűen imádom, ez a Lolita is tökéletesen működik a bőrömmel. Istennőnek érzem magam vele. Egész nap szagolgatom. TÖKÉLETES. A tucattól ott van mint Makó Jeruzsálemtől. 5*, mi más lehetne ❤️

Update: ultra szomorú, de le kell vonnom egy csillagot... egyszerűen hiába igaz minden amit fent írtam róla, egyszerűen nem nyúlok érte. Nem tudom megmagyarázni, de valahogy hosszútávon nem ér fel az igazi Lolitával. Plusz ha már édes énillat, jobban szeretem a Kenzo Amourt. Szóval 4 a reális érte. Mégsem lett akkora szerelem, pedig a kémiánk nagyon működik!

The Ordinary "B" Oil

The Ordinary "B" Oil
2021. április 17.

Szerintem hivatalosan is kijelenthetem hogy lassan én lehetnék a The Ordinary arca🤣 kb. minden termékükről ódákat zengek és teljesen halálosan őszintén. Ez az olaj is, valami tömör gyönyör, a kis esti mocsár a fejemen 🤩
Szóval az van, hogy olaj oké. Igen arcolaj. Én, aki ott kezdte hogy 20 éve olyan aknéim voltak hogy nem volt szabad felület a fejemen és gyulladásban voltam a homlokom tetejétől állcsúcsig, zsírosbödönke állag mellett természetesen... most lassan 34 vagyok de simán boldogan kenekedek este szép összetevős olajkákkal is. Főleg ha ilyen tökéletes mint ez a kis cucc. A szép rutinnak hála nincs már zsíros bőröm, normál/kombinált és sima és puha, ami az olajokat is szereti. Igaz ilyen jó harry potter bájitaltan óra feeling az illata, igazi növény, de ez nekem pont tetszik mert nem agyonparfümözött, hanem növényektől és hatóanyagtól hemzsegő szerecske. Szépen simul az arcomon, ragyog tőle, puhítja, hidratál, csodálatos. Aki nem idegenkedik az olajos feelingtől arcon, vegye is azonnal mert csak atomra imádni lehet! 🥺❤️❤️❤️