Fehereszti

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

St. Tropez Self Tan Purity Vitamins Face Serum

St. Tropez Self Tan Purity Vitamins Face Serum
2021. február 18.

Szerintem is 4 csillag a korrekt rá, habár én rajongok a st tropez barnítókért, de ezt nem fogom újravásárolni. Első használat után kifejezetten nem tetszett, viszont ahogy belejöttem a használatába, nagyon szép eredményt tudok vele elérni. Nagyon kevés kell belőle, és alaposan el kell dolgozni, viszont egy vizes folyós áttetsző állagú szérum, amit nem látok hova kenek így igazából érzetre, kicsit vakon kell vele dolgozni, számomra ez kis nehézséget okoz. Rutinba szépen illeszthető, sőt, akkor a legszebb a végeredmény tapasztalatom szerint, amikor más szérum fölé kenem és végül még hidratálok mint mindig. Szóval kevés kell belőle, nagyon alaposan el kell dolgozni, de szépen el is lehet a hajtöveknél is. Ha túlzásba esünk narancsos tud picit lenni a végeredmény de ezt könnyű elkerülni, ha kevesebbet kenünk fel. Reggel még néha így is narancsosnak látom de egy habzó tisztítás és rutinozás után egy nagyon szép napbarnította bőrképet ad, ha nem toltuk túl. Van egy valóban erős parfümös illata, hámlasztó után emiatt én nem kenném fel nehogy csípje, de amúgy engem nem irritál, csak kicsit szokatlan már azok után hogy sosem használok illatos kencéket az arcomra. Van a tipikus önbarnító illata de nem erős nem vészes, sőt van hogy alig érzem. Viszont szerintem drága ahhoz képest amennyire én elégedett vagyok vele. Jó termék, de ennyiért ezt a mennyiséget nem hiszem hogy újravásárolom.

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai
2021. február 17.

Fantasztikus mint minden CeraVe krém és értem hogy többet tud mint a sima, nem csak arcra való testvérei, de szerintem is picit drága ez a kis kiszerelés belőle (én 4500 Ft körül vettem patikában). Egyébként óriási kedvencem lenne hiszen gyönyörűen hidratál, tökéletes az incije, rajtam szépen beszívódik, szemétmentes... stb., de valószínűleg nem ezt fogom újravásárolni, mert ennyi pénzért azért nagyon gyorsan fogy. Ha 3500ft körül tudok/tudnék hozzájutni, gondolkodás nélkül fogom megvenni. Mivel maga a termék egyszerűen szuperjó, nem vonok le csillagot az ár/mennyiség arány miatt.

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Steam Mask

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Steam Mask
2021. február 17.

Csodás! Annak ellenére is csak 5*ot tudok adni, hogy amúgy borzalmasan túl van árazva. Most valami nagy akció volt rá és megvettem kB 600 forint körüli összegért, már rég óta szemeztem vele és nagyon megörültem. Az én hajam szőkített, hosszú, vékony szálú bár nem ritka, ami azt eredményezi hogy minden hajmosás után szó szerint egy rémálom a kifésülés még tangle teezerrel is. Na de ez után a pakolás után... a balzsam jó bőséges, szépen eloszlattam főleg a végére de amúgy majdhogynem a teljes hosszán, felcsavargattam kontyba, és a sapi. Hát majd besz...tam már bocsánat attól, hogy ez MELEG. De nem langyos, rendesen meleg. Ami már evidens hogy nem keveset dob bármilyen ápoló hatáson. Imádtam a kis sapit, minden más pakoláskor bajom van vele hogy ha a kádban fekszek biztos hogy leázik (ha nem viszek be csatot), mert lecsúszik, beleér a vízbe mert nagyon hosszú és akkor már idegesít hogy szinte mosódik le azonnal a hatóanyag, na itt nincs ez a gond. Utána könnyű volt kiöblíteni és elképesztően könnyű volt kifésülni, úgy, hogy mellette nem lett nehéz, zsíros érzetű, tacsakos a hajam. Pihe puha és friss, és ami a legjobb, hogy erősebbnek érzem picit a végét is. A termékcsalád többi tagja számomra egyáltalán nem vált be, de ez kiemelkedően jó. Igaz hogy az eredeti árán egy egyalkalmas terméket nem vennék meg/újra valószínűleg, de ezért a 6-700 ftért, akár 1000ig bármikor mert tényleg szuperjó!

Nature Box Gránátalmaolajos Tusfürdő

Nature Box Gránátalmaolajos Tusfürdő
2021. február 17.

Picit én is drágállom, de egyébként szeretem! Nagyon jól habzik, jó érzés a bőrön, szeretem ezeknek a Nature Boxoknak a textúráját. Picit erős az illata, de kellemes. Akciósan talán újra fogom vásárolni, de teljes áron biztosan nem.

L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss Bar Szájfény

L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss Bar Szájfény
2021. február 13.

Én imádom! A 206 For the ladies árnyalat van meg belőle, ez egy szájfény, ami lazacos babarózsaszín, arany picike csillámokkal. Gyönyörű ez az árnyalat, nagyon visszafogott a szín de szuperül ragyog, egész kellemes viselet, mármint szájfény feeling azért na de nem az elviselhetetlen kategória, nyáron főleg imádom ezt a hatást. Kis spirál, pirosító, ez és elég is. Ez az árnyalat szerintem nagyon el lett találva. Nagyon feldobja az arcot, mégis egy ragyogó gusztusos kis nude szín. Én kifejezetten szeretem az applikátorát is. Szájfényhez képest tartós is. Nálam megérdemelten kap 5*ot.

Calvin Klein Euphoria Blush EDP

Calvin Klein Euphoria Blush EDP
2021. február 10.

Olyan érdekes hogy mennyire más tud lenni az ízlésünk, az érzékelésünk, a bőrünk illata és minden más, ami ahhoz kell hogy egy parfüm működik rajtunk vagy sem. Teljesen el tudom fogadni az előző 5*os nagyon pozitív véleményt, de kb a teljes ellenkezője van nálam. Rajtam ez egy jellegtelen csakis gyümölcs illat, abból is a tucatfajta, már már kislányos gagyi beütéssel. Nem mondom hogy rossz vagy büdi, de sajnos rajtam filléres hatású, köze nincs az eredeti erőteljes Euphoriahoz. Mint egy 350 forintos Balea tusfürdő. Tartóssága nulla az én bőrömön. Ez az illat akkor se kellene ha ingyen adnák, sajnálom de ezt érzem 🙈 remélem nem sértek meg ezzel senkit. Talán azért a 2 csillag mert nem büdös vagy zavaró, de ez a maximum és ez is tényleg jóindulattal.

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza
2021. február 9.

Ár érték arányban tökéletesen hozza, amit kell. Sőt! Ne egy beton tartós vastag dologra számítsunk, inkább egy púderes, krémes, de szépen pigmentált, jól fedő matt folyékony rúzs ez. Candy Shop árnyalat van meg, ez egy csodaszép nude barnás árnyalat, melegebb rózsaszínes beütéssel. Nagyon szépen egyenletesen kopik, elég egy picit vigyázni rá és egész nap nem mászik el. Nem kellemetlen érzés viselni, szinte nem is érzem hogy van valami az ajkaimon, könnyed és üde viselet. Az applikátorával is szépen lehet dolgozni. Nem vagyok sznob, de már jóideje nem veszek olcsó kategóriában sminkeket, de ez a termék magasan többet nyújt. Rég óta megvan pedig gyakran használom, és a minősége sem romlott semmit. Megérdemli az 5 csillagot. 😊

Update: azóta megvettem a Neutral Beauty és Sweety árnyalatokat is, hát úristen, a Sweety egy álom életem egyik legszebb rúzsa! Maximálisan 5*, 6-ot is adnék. Egyszerűen imádom!

Újabb update, sokkal később: gondoltam le kellene törölni a régebbi véleményem mert így káoszos lehet, de nem akarok a fentiekhez nyúlni. Túlzás nélkül évek óta használom ezt az ajakterméket, és hihetetlen de verhetetlen azóta is nálam. A Neutral Beauty árnyalat a nagybetűs tökéletes nude szín számomra, ez már egy óriási dolog szerintem, hiszen millió nude ajakszín kapható már, de valljuk be, a 80%a sápaszt vagy túl barna vagy egyszerűen nem áll jól, ez tökéletes minden túlzás nélkül. Először fordul elő velem hogy rúzst újravettem, el is fogy lassan a régebbi, rengeteget nyúlok érte. Gyönyörű a ceruzája, brutál természetesen lehet vastagítani az ajkakat vele, a folyékony rész is csodálatos. Az applikátora is rendben van. Mattra szárad de nem olyan mattra mint mondjuk egy MAC retro matte folyékony vagy a Maybelline superstay, rajtam inkább egy pigmentált MAC powder kiss feeling. Egyenesen imádom benne, hogy egyenletesen kopik, tehát nem az van hogy össze vissza kenődik és nem is az hogy beton tartós de ha leeszed belülről kezd darabokban oszlani (cserébe újrakenhetetlen), hanem szépen halványodik elég egy picikét vigyázni rá. Az meg plusz pont, hogy egyáltalán nem érzem hogy rajtam van. Engem nem szárít, szépen ápolom a számat minden nap. Egy szó mint száz, örök újravevős és a tökéletes kiszerelés, árnyalat és textúra számomra ez. Bocsi a kisregény miatt de tényleg odavagyok érte 🤩

Alverde Füge-Méz Ajakápoló

Alverde Füge-Méz Ajakápoló
2021. február 4.

Te jóóég! Már nem is vártam sokat tőle sem, mert sosem sikerült még megtalálnom a tökéletes ajakápolót. Most sikerült! És valami 350 forint... egyszerűen fantasztikusan ápol, enyhe kis méz illata van de alig érezhető, krémes, puha, ápolt, gyönyörű kinézetű az ajkam tőle, mintha még picit dúsítaná is... nem hiszem el! Próbáltam már milliót, EOS, Labello, Balea, Carmex, Neutrogena, Nyx, Elizabeth Arden, el nem tudom mondani mennyi pénzt költöttem el ajakápolókra és ő a nagybetűs igazi tökéletes. Este a rutinom alatt kenek rá amikor olyan estem van heti 3x erősebb retinolt és La Roche cica krémet is, elég szép már az ajkam, de ez reggel tökéletes kinézetűvé teszi és tovább puhítja. Én komolyan mondom bemegyek a dmbe és veszek még vagy 4 tubussal ha ez tényleg limitált. Kivagyok idegileg már most, el ne tüntessétek! 😬😆 Csodálatos és olcsó, vegyétek mint a cukorkát! ❤️🙏🏻

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál
2021. február 3.

Imádom, ennyi pénzért meg aztán pláne. Valahogy a spirálokkal mindig úgy vagyok, hogy folyamatosan kísérletezek velük, nincs olyan hogy most hú de szeretek egyet és megmaradok mellette. Ez a spirál az utóbbi hónapok próbálkozásai után óriási kellemes csalódás. Gyönyörűen szétválasztja a pillákat, hosszítja és kiemeli őket és VÉGRE egy termék ami nem csinál póklábakat! Nagyon nagyon szép, igényes pillákat varázsol. Abszolút építhető, igényli a több réteget, de én nagyon szeretem ha ilyen egy spirál és nem bírom elviselni ha már az első réteg vastag cafatba tapasztja össze a pilláim. Na ő ezt nem teszi. Nagyon szépen hosszít, igényes a végeredmény. És kevésbé is maszatolódik valóban. Talán annyi negatívumot tudok megemlíteni, hogy festés közben nagyon durván összekeni a szemhéjam, biztos a vaskosabb kefe miatt, de ez száradás után pillanatok alatt eltávolítható egy enyhén nedves fültisztítóval. Számomra ennyi pénzért kiemelkedő ez a spirál és abszolút újravevős, nekem sokkal jobban bevált mint bármelyik drogériás újabban, legyen az Catrice vagy tőlük a Lash Princess, esetleg a Maybelline Lash Sensational. Nagyon jó szívvel ajánlom őt!

Plusz 2 extrémebb alkalommal teszteltem ezt a spirált. Egyszer futni voltam 45 percet szakadó hóesésben, pár kis darab volt a szemem alatt de semmi panda effektus, ahhoz képest ami érte nem hittem el, mennyire fennmaradt. Voltam 2 órát is sétálni hidegben maszkban, talán 1 pici pötty darab volt a szemem alatt, de azon kívül semmi. Ennyi pénzért ez a spirál több, mint fantasztikus számomra!

Ja és még egy dolog: olajos lemosó aztán habzó kombóval tökéletesen eltávolítható. Minden spirál eddig hagyott fekete foltokat maga után, ez teljesen lejön, semmi maszat utána. Ez is plusz pont nagyon számomra, hogy nem kell még kétfázisú lemosóval is bénázni!

L'Oreal Paris Color Riche Ajakrúzs

L'Oreal Paris Color Riche Ajakrúzs
2021. január 28.

Na szóval. Vannak sminktermékek, főleg ajaktermékek, amik óriási érzelmeket indítanak meg bennem (még ha beteges is ez a dolog😅). Ez a termék közéjük tartozik. Anno celeb nőkről volt egy limitált rúzs szériájuk elnevezve, nekem a Doutzen's nude nevű árnyalat a tökéletes babarózsaszín nude. Mai napig megvan, néha még felkenem, bár tuti rég ki kellett volna dobnom mert tuti megromlott, de nem vagyok rá képes. 😅🙈 Hidratáló, fantasztikus a textúrája és a mai napig az konkrétan, a színe meg egy álom. Nem túl pigmentált, fényes, hidratált egészséges a szám tőle, de nem is egy minimál ajakbalzsam hatás. Ez a tipikus Barbie, dr szöszi, rózsaszín, szőke kék szemű lányoknak mint én a legbabásabb külsőt kölcsönzi. Kezdem azt érezni sok termék esetében az a kulcs, milyen szint választunk, mert hiába a jó minőség ha a szín nem működik a finish-sel, stb. Ez állag, szín, hatás, minden tekintetben életem egyik legtöbbet használt és legmeghatározóbb rúzsa. Akkoriban nem volt olyan nagyon olcsó, valami 4000 Ft körül, de ennyit megér, bármikor újravenném.

És újra írnom kell ide az 5* maximális megtartása mellett.❤️Újabb árnyalat tulajdonosa lettem, konkrétan évek óta szemeztem a tökéletes világos nude árnyalattal amely a 631 Nuit blanche. Akcióban volt, ráadásul hála az égnek, ez a Mullerben egy leragasztott példány volt, amit még nem szakított fel senki és nem tették tönkre, szóval nem volt kérdés. És igen tudom hogy beteg vagyok mert nagyjából 100+ rúzsom van, de egyszerűen annyira tökéletes ez a textúra és árnyalat is számomra, hogy hihetetlen. Egy klasszikus bőr színű nude, nagyon pigmentált, nagyon szépen hidratál, krémes, bársonyos. Nem is érdemes összevetni egy matt folyékony tartós rúzzsal, a nap folyamán, használat mellett kopik de nagyon szépen egyenletesen. Plusz ezzel lehet szerintem a legigényesebb, legszebb sötétebb kontúr, világosabb nude ajkak kombót létrehozni. Imádom, olyan Jlos, igazi 2000es évek tökéletes nude ajakkinézete. Óriási imádat, ikonikus számomra🙏🏻❤️