Feherlofia

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Hugo Boss The Scent Private Accord for Him EDT

Hugo Boss The Scent Private Accord for Him EDT
2020. június 17.

Nem rajongok az édes illatokért, de ennek van egy természetesen, nem fejfájdító módon mokkás, étcsokoládés beütése. Valaki azt írta róla, hogy nagyon érzéki illat, ezt megerősítem. Az egyik drogériában teszteltem, akkor is tetszett, de brutálisan magas árral volt kinn. Most elcsíptem 50 ml-t vállalható áron. Sokan 2018 egyik legjobb designer kreációjának tartják, lehet benne valami. Tartós, de tény az is, hogy nem sugároz szemet vakítóan. Mintha hasonlítana a Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme eau de toilette-re, ami az én szemeben (orromban) egy szinten van ezzel, de ez nem annyira púderes, és feminin számomra.

Giorgio Armani Armani Eau D’Aromes

Giorgio Armani Armani Eau D’Aromes
2020. március 26.

Nem hasonlítható más Armanihoz, más ligában játszik. A kifinomult, meggondolt, de mégis ösztönös, győztes típusú férfi illata. Egy olyan férfié, akihez minél közelebb kerül a nő, annál inkább akarja. A gyömbér erősen játszik. Akinek mutattam, kivétel nélkül mindenkinek tetszett. Annyira rákattantam, hogy túltáraztam magam belőle...

Antonio Puig Quorum

Antonio Puig Quorum
2020. február 24.

Nehéz objektívnek lenni, de megpóbálom:

1987… megjöttek a vendégek. B. bácsi nagy csokor névnapi szegfűt ereget kávébarna zakóban, fülére nőtt hajjal. Apáék steflt isznak, benn dohányozni politikailag korrekt, a gyerek arcába füstkarikázni piros szimfóniával politikailag korrekt és vicces. A szegfű már hervad, mert nem tette vízbe nagyi. A gyerekek WC illatosítót fújkodnak játékból. B. bácsi már napóleonozik. Nagyi ciklámen kölnije be-beleng, igazi konyakmeggyet kapnak a gyerekek. Este Krokodil Dundee lesz a TV-ben.

Armaf Club De Nuit Men

Armaf Club De Nuit Men
2020. január 23.

Külföldi oldalakon sokat dícsérik hatótávolsága, komplexitása okán, és bántják is egyben szintetikussága miatt. Kifújáskor erőlködő, B. kategóriás tisztítószer hatása van, de humánus rovarírtónak is elmehet. A molekuláris biológia vagy simán a kémia csodája, 15 perc múlva átdobja magát egy részegítően füstös ananászos orgiába, ami nyomokban sem emlékeztet a korábbi énjére, átvedlik rovarírtóból elixírbe. Egy nő kollégám, nem közeli, teljesen kikészült tőle, jó értelemben. Sokan kérdezik, mi ez, nyomot hagy maga után, egy füstős ananászos kondenzcsík.