fekete.doresz

Regisztráció dátuma: 2014. március 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Burberry London

Burberry London
2018. január 9.

Hát én imádom. Tartós és a parfüm testkrémmel együtt még tökéletesebb illathatás érhető el.

Chanel N°5

Chanel N°5
2014. szeptember 16.

Semmi esetre sem az idős hölgyek jutnak róla eszembe, hanem az igényes, nagyvilági, luxushölgyek, akár idősek is lehetnek, de akár fiatalok is. Ennyi... Más kérdés az, hogy fiatalon általában a harsányabb feltűnőbb, a tömeg által jobban elfogadott, tucat illatok tetszenek és talán idősebb korunkra finomodik ki annyira az ízlésünk, hogy végre megtetszik a Chanel 5.., és megvásároljuk..., és máris "nyanyák" vagyunk, akik Chanel 5-öt használnak... :) Csodás illat.. személy szerint örülök neki, hogy sokaknak nem tetszik, így legalább nem lesz tucatillat, mint lassan az a szegény Mademoiselle.

Laura Biagiotti Roma

Laura Biagiotti Roma
2014. május 9.

Illat a legbecsesebbek közül. Éééés szupertartós! :) Én a testápolóját is mindig megveszem hozzá, ha tehetem, együtt használom és az illat is sokkal tartósabb így. Azt érzem, hogy jó táptalaja a krémes bőrfelület a parfümnek és jól beágyazódnak a bőrbe az illatrészecskék.. Úgy általában nagyon ajánlom a parfümmel azonos testápoló használatát az illatszer alá. Még több lesz tőle.

Gianfranco Ferre Ferre Rose

Gianfranco Ferre Ferre Rose
2014. április 30.

Szerintem ez egy nagyon jó kis illat.. Nyárra szoktam venni, nem a legtartósabb, de nyáron szerintem nem is kell az a nagy tartósság, úgyis lefolyik rólunk, szóval nyáron, a kevesebb több... Az illat cuki. Szerintem megérdemli az 5 csillagot.

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2014. április 29.

Jesszus! Ezzel kínozni lehetne. Eszembe sem jut megszagolni, de a lányom nemrég kapott egyet.. Ennél már neki is nagyobb igénye van, 10 évesen. Azt mondta, hogy ez közönséges és elajándékozta. Elnézést mindenkitől, inkább dicsérni szoktam mint lehúzni, de nem értem, hogy ez hogyan is kerül erre az oldalra egyáltalán..? Talán a Barbi magazinhoz kellene csomagolni ajándékként..:) Teljes pénzkidobás

Estée Lauder Knowing

Estée Lauder Knowing
2014. április 23.

Túl fiatalon volt egy ilyen parfümöm, amit nem értékeltem akkor eléggé, elhasználtam de nem vettem újra és valahogy feledésbe merült számomra.. Mígnem a minap egy rendezvényen, ráismertem valakin.. egy pillanat alatt felnőttem volna hozzá? Igen!!! Annyira vágyom rá, hogy most 25 év után újra veszek majd.. erős, karakteres illat, nem cukorhabos torta, hanem egy határozott erős nő illata, akinek már a fellépése is tiszteletet követel. A méregdrága luxus szappan illat jut róla eszembe..Ha a romantikus virágillatokat szereted, ne is vedd le a polcról. Csodás.

Estée Lauder Sensuous EDP

Estée Lauder Sensuous EDP
2014. április 22.

Mennyire mások vagyunk, ami persze tökjó! Az Estee Lauder illatokkal elfogult vagyok, akár vakon is vennék.... azonban örülök, hogy ezt az illatot nem rendeltem meg vakon... az 5ml illatmintát sem fogom elhasználni valószínűleg. Sajnos akárhogy próbálgatom, nem tetszik, erős émelyítő illat, szinte fejbe vág, sehol nem érzek fás illatot, a fás illatról nekem nem ez jut eszembe..nekem ez egy cukorhabos torta a hőségben.. alig tudtam magamról lemosni, mert hát ami igaz az igaz, nagyon tartós..

Masaki Matsushima Shiro

Masaki Matsushima Shiro
2014. április 18.

2014.04.07: Whauuuu! Vakon rendeltem az iParfümériától ( tök jó áron) !!! És aki mer, az nyer! Jesszuskám! Nem hasonlít semmi eddigihez, amit ismertem! Igaza van csikosmátyásnak tiszta fehér szellőillat, egy ózondús szellő a gyapotmező felől..?? Ez nagy kedvenc lesz, már látom!!! Remélem a tartósságával sem lesz semmi probléma!! :) Jajdeboldog :)
Pár órával később: Jelentem, tartós! Már bánom, hogy nem a nagyobb kiszerelést vettem meg!! Imádom! :)
Napokkal később: 100 csillag!!!!!
Rájöttem, lonc illata van, ezért is szeretem.. és rajtam nagyon tartós, biztos body chemistry kérdése..

Cerruti 1881

Cerruti 1881
2014. április 17.

Az illatát szeretem, az üveg is szép de sajnos rajtam nem túl tartós.. Ami van elhasználom, nagyon tetszik de a gyenge tartóssága miatt csak 4 pont és nem hiszem, hogy veszek újra.

Update: Ma magara fújtam és ma szeretem.. Nem tudom mi történt.. ma tartósnak is érzem.. Lehet, hogy esetlegesen a bioritmus is számít egy illat intenzitásnál?? Szóval ha ma kellene döntenem róla, vennék újra.. Majd meglátom, félig van az üvegem.. :) ma 5 csillag

Dior Dune EDT

Dior Dune EDT
2014. április 15.

Ennél szebb illat a földön nincs...! Kedvencem évek óta. Bár régen mintha EDP is lett volna belőle. Ezt most sehol nem találom, sajnos.. A bőröm az EDP-t jobban szereti..