Feketemacska

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj
2018. november 9.

Tavaly kézkrémet vettem idén ezt. Megfelelően hidratál nekem elég hamar beszívódik, mindenesetre elég száraz bőröm van amit jól hidratál. Az árát még mindig sokallom ennek is, de évente egyszer megengedem magamnak. Szerencsére most születésnapomra testvaj szettet kaptam, így többfélét is kipróbálhatok majd.

Altapharma Fürdősó Váll és Hátfájásra

Altapharma Fürdősó Váll és Hátfájásra
2018. november 9.

Hát az illata számomra nem a legkellemesebb, de azért jó érzés volt lazítani egyet a kádban. Szép piros lett tőle a víz ami nálam pluszpont.Frissebbnek, kipihentebbnek érzem magam tőle.

The Saem Saemmul Artlook Eyebrow

The Saem Saemmul Artlook Eyebrow
2018. október 10.

Nekem a 02-es árnyalat van meg, szürkének tűnik de feltéve nem látni különbségét. Egy kicsit kemény a vége és nehéz eldolgozni de nagyon szép formát lehet vele kialakítani. Annak aki erősen festi a szemöldökét nem ajánlom, de aki csak színezi egy kicsit annak meg fog felelni.

A'PIEU Aqua Peeling AHA Toner

A'PIEU Aqua Peeling AHA Toner
2018. szeptember 26.

Egészen megszerettem, hatalmas a flakon és 7 skin-re is alkalmas. Nagyon jól bevált a pumpás megoldás is. Nappalra ezt szeretem használni. A lime kivonat miatt nem merem még a Nianciamiddal használni, bár lehet nem lenne gond, de amíg van másik addig ez marad a nappali a másik pedig az éjszakai.

Update.: Már a felét elhasználtam és nagyon megszerettem. Így nyáron semmi nehezet nem bírt el a bőröm csak ezt és egy kis Hada Labo lotion-t amit felkenés után még vízpermettel fújtam le, kellemesen hűsített. Viszont ez a három dolog... FANTASZTIKUS! Az arcom kellemesen hidratált a homlokráncolástól kialakult pici ránc teljesen eltűnt (22 vagyok, mondjuk nem volt nehéz dolga) de akkor is. A bőröm élettel teli, puha, és pattanásmentes is szinte teljesen. A nianciamidot azóta nem is használtam és BHA hámlasztót sem. Télire feltúrbózom még valamilyen könnyű géllel de maradok ennél a rutinnál. Ha egyszer elfogy, ami nem idén lessz, újra fogom venni.

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2018. szeptember 12.

A kedvenc BB krémem lett rövid idő alatt. Először nem sűrűn használtam ezt mert volt egy missha amit jobban szerettem de az nyáron fényvédővel nagyon hamar átfényesedett ezért azt most félre tettem. Ezt használom már egy jó ideje, kevés elég belőle szép a fedése, egyenletes bőrképet ad. Az új fényvédőmmel pedig sokáig matt a hatása is.

Bioré UV Perfect Milk SPF50+ / PA++++

Bioré UV Perfect Milk SPF50+ / PA++++
2018. augusztus 31.

Még nem sokszor használtam, viszont eddig nagyon nagyon tetszik. Hamar beszívódik, kevés is elég belőle. Van egy kis illata ami számomra nem zavaró de ami a legfontosabb, matt bőrt eredményez ami így nyáron nem egy hátrány. Ami nem annyira tetszik, hogy olyan kicsinek tűnik az árához képest, szerintem kevés ez a 40 ml, de nagyobbat egyenlőre még nem láttam. A hatása miatt viszont nekem 5 csillagos.

Missha Perfumed Shower Cologne

Missha Perfumed Shower Cologne
2018. augusztus 24.

Nekem a 02-es April Green van még, kellemes friss illata van. Nyáron nagyon jó táskában tartom.

Mizon All In One Snail Repair Cream

Mizon All In One Snail Repair Cream
2018. augusztus 24.

Nekem egy kisséebb változat volt meg. Nem volt rossz Kellemes vizes állagú és gyorsan felszívódik de nem lett a kedvencem. Talán a tudat hogy csiga nem tett jót neki. Mindenesetre nem rossz de most más használok.

Mizon Snail Repair Intensive Ampoule

Mizon Snail Repair Intensive Ampoule
2018. augusztus 24.

Szettben vettem, úgy megérte. Külön nem vennem meg. Nem vettem észre semmi különös hatást inksbb majd keresek mást.

Secret Key Aloe Soothing Moist Toner

Secret Key Aloe Soothing Moist Toner
2018. augusztus 24.

Hatalmas flakon, rengeteg ideig elég volt, majdnem, egy évig. Úgy fogyott el hogy 7 skin-eztem vele az utolsó pár hónapban. Hidratál, nem hagyja ragacsos érzetet maga után. Ez volt az első tonerem és nem bántam meg.