feketetea

Regisztráció dátuma: 2013. május 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Ajakbalzsam

Alverde Ajakbalzsam
2013. május 11.

Csudijó! Leértékelten lőttem egy DM-ben és imádom! A borsmenta érezhetően hűsít, és tényleg finoman puhítja az ajkakat, ráadásul bájos fényt is ad nekik.

Alverde Color&Care Ajakrúzs (régi)

Alverde Color&Care Ajakrúzs (régi)
2013. május 11.

Első rendes rúzsom, nagyon szeretem. Szép a színe és eszméletlen elegáns minden alkalomra. Egy 57 Vibrant Terra lelkes tulajdonosa vagyok. :)

Avon Supershock Folyékony Szemhéjfesték

Avon Supershock Folyékony Szemhéjfesték
2013. május 11.

Imádom! Nekem nagyon nagy kedvencem, szeretem a folyékony szemhéjfestékeket. Több is van belőle és tuti veszek még. Sokat használom, nekem mégis megvan lassan két éve a régebbik, de még mindig sok van benne. Egy napot nem bír ki, de olyan szépen pigmentált, hogy ez nem érdekel. Frissítem, ha kell. ;)

Avon True E-vitaminos Körömágybőrápoló

Avon True E-vitaminos Körömágybőrápoló
2013. május 11.

Mielőtt felfedeztem az A V O N kis rózsás, tégelyes körömágybőr balzsamát ez volt az etalon. Ő így már csak második helyezett, de jó minőségű, ehhez kétség sem fér.

Essence Hegyező

Essence Hegyező
2013. május 11.

Anyu régi hegyezője már úgy darabolta a szemceruzáink, mint fűrészgép a fatörzseket, úgyhogy muszáj volt beújítanom helyette valamit, és olcsó ára lévén erre esett a választásom. Zseniális. Lehet, hogy van jobb, de itthon végre nincs több fűrészpor, úgyhogy koptatom vele a szemceruzáim, amíg csak az éle bírja!

Avon Nail Experts Körömágybőr-ápoló Balzsam

Avon Nail Experts Körömágybőr-ápoló Balzsam
2013. május 11.

Nagyon jó! Imádom a rózsát - csak az illatáért vettem meg - de még működik is, úgyhogy csudiklassz! És nekem baromi lassan fogy. :D

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó
2013. május 11.

Ajéndékba kaptam. Kicsit aggasztott a tejes állaga, inkább a tonik jellegű dolgokat preferálom, nem kedvelem az ilyen lemosókat, de ez mégis bevált. Egy szó nélkül lemos mindenféle vakolatot a fejemről, úgyhogy nem tudom leértékelni. :)

Avon Clearskin Tonik Pattanásos Bőrre Szalicilsavval

Avon Clearskin Tonik Pattanásos Bőrre Szalicilsavval
2013. május 11.

Első üvegemet fogyasztom belőle, a tapasztalataim: a koszt remekül távolítja, a vattáim rendre szinte feketék a városi flangálásban rám rakódó portól és szmogtól, és ez mindenképp meglepő, mert eddigi tonikjaim nem távolítottak el a fejemről ennyi lerakódást. (Vagy lehet, hogy a tonikban vannak szénmolekulák? :D) Egyszóval remekül old/tisztít, szinte érzem is, ahogy az elfertőződő pórusok számát csökkenti, ez mindenképp ötös.

A pattanástalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert bár zsíros a bőröm, igazán elfajzott dolgok csak időnként ütköznek ki raktam, akkor is egy-két hétre, az pedig nem elég hozzá, hogy észrevegyem, ha mondjuk ez a tonik csökkentené épp a mennyiségüket. (Az a helyzet, hogy tök mindegy, mit használok, ha úgy van kedve a bőrömnek, akkor kivirágzik, aztán ha meg úgy, akkor hetekig sima, mint a babapopsi.)

Egyetlen zavaró tulajdonsága, hogy használat után kicsit ragacsosnak érzem az arcom - ez összefügg azzal, hogy zsíros bőrű vagyok - így szeretem egy sima h2O adaggal felfrissíteni az arcom tonizálás után. Ezt leszámítva szerintem kifejezetten életképes kence.

Garnier Skin Naturals Pure Active Arclemosó

Garnier Skin Naturals Pure Active Arclemosó
2013. május 11.

Kipróbáltam, mikor új volt, és nem működött. Nem szerettem használni, de kitartottam mellette, aztán mivel nem volt eredménye, szinte semmi, csak még inkább elment tőle a kedvem, így sose vettem újra. A név se garancia mindenre.

Miss Sporty So Clear Korrektor

Miss Sporty So Clear Korrektor
2013. május 8.

Nagy öröm volt megvenni, és használni is az, első rendes korrektorstiftem. Olcsó és még az én vakolatszínű fejemen sem túl sötét. Kellemes az illata, ráadásul eltünteti a pattanásaim. És nem csak látványra, nyugtatja is őket. Nem volt fő szempont vásárlásnál, hogy ilyen trükköt is tudjon, akkor sem, ha rá van írva a csomagolásra, de gyanútlan felhasználásom közepette egyszer csak azon kaptam magam, hogy keresnem kell, amit el akartam vele rejteni, merthogy felszívódott. :)