feketetea

Regisztráció dátuma: 2013. május 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2013. május 8.

Zseniális! Félve rendeltem meg, mert eddig minden korábbi arcradírommal befürödtem, az AVON-tól pedig ez volt az első, de olyan érzés volt már az első használatnál, mintha Alíz lettem volna Csodaországban. Fantasztikus! Most fogom megrendelni a 2. tubusom, eme csoda betöltötte a "kedvenc arcradírom" évek óta üresen álló helyét. :)

Avon Nailwear Pro Hosszantartó Körömlakk

Avon Nailwear Pro Hosszantartó Körömlakk
2013. május 7.

Rengeteg szép árnyalatban kapható, és a minősége is korrekt. Ha megbízható, de nem túl drága lakkot szeretnék, ehhez a névhez bátran fordulhatok.

Avon Color Trend Gyorsan Száradó Körömlakk

Avon Color Trend Gyorsan Száradó Körömlakk
2013. május 7.

Elvagyok vele, én szeretem. Volt korábban több is, de jelenleg csak egy ilyen lakkom van, egy régi kollekcióból, de azt nagyon szeretem. Party Girl névre hallgat, sajnos most/már nem kapható, pedig két rétegben szépen fed, és tökjó, élénk színe van. Olcsó, így mindig fontolgatom, hogy vegyek-e. Nem olyan tartós, de általában elég annyi ideig a kezemre, amíg bírja, utána úgyis más körmöket akar a hangulatom. :)

Avon True Körömerősítő Törékeny, Beszakadó Körmökre

Avon True Körömerősítő Törékeny, Beszakadó Körmökre
2013. május 7.

Nekem teljes mértékben működik. Az elsőt kíváncsiságból vettem még régen, azóta az elfogyott, így a frissebb kivitelből is van már itthon egy példány, de még mindig jó. Teljesen helyrepofozza a körmeimet, és fedőlakknak is működik, bár nem tudom a színes lakkokon át mennyire erősíti a körmöket. ;D

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2013. május 7.

Rengeteg szép árnyalatban kapható, és a minősége is korrekt, de néha belefutni egy-kettőbe, ami mondjuk nem olyan jó (a Lucky Penny-t például az istennek sem tudom felimádkozni a köremire, de a másik 5 színem meg hiba nélkül működik). Általában akciósan kapható, de egyébként is megéri az árát, mert nagy kiszerelés.

Avon Color Trend Ajakrúzs

Avon Color Trend Ajakrúzs
2013. május 7.

Hát, elég érdekes a viszonyom ezzel a rúzzsal, mert az első árnyalat, amit vettem, a Pink Holiday csodás. Imádom. Aztán jöttek az új szériák, a Valentin-napi, amiből megrendeltem a Heartbeat Red-et, ami borzasztó erős szín, mikor először hirdették nem úgy tűnt a magazinban. Utána pedig a Cukorkás, ahol az Orange You Sweet-tel fürödtem be. Nem adom fel, mert olcsó, és nagyon jó színei vannak, de azért bosszantó. Az árát megéri, de ennyiért nem a legtartósabb rúzs.

Avon Color Trend Metálfényű Szemhéjfesték

Avon Color Trend Metálfényű Szemhéjfesték
2013. május 7.

Teal Shimmer-em van, és a színe szép, de én nem szeretem, mert gyorsan lekopik, és nekem könnyen elmaszatolódott még úgy is, hogy nem piszkáltam napközben. Sajnálom, mert tényleg csodás árnyalat volt.

Avon Color Trend Kettős Szemhéjpúder

Avon Color Trend Kettős Szemhéjpúder
2013. május 7.

Nem vártam tőle sokat, mikor először rendeltem, de kellemeset csalódtam benne, és azóta is elvagyok vele. Van 3 különböző kombinációban is és mindegyiket szeretem. Egy napot nem bír ki, suliidőben legalább egyszer nem árt(ana) például frissíteni, de nekem megfelel. Vannak olyan szemceruzáim/sminkjeim, amikkel kombinálva viszont órák hosszat szuperál, érintetlenül. :)

Avon Color Trend Szemöldökcsipesz

Avon Color Trend Szemöldökcsipesz
2013. május 7.

Van ilyenem is, és az elődje is, a kékdobozos, szívecskés végű. Kettő közül a szívecskés aranyérmes, eddigi legjobb szemöldökcsipeszem. Sajnos nekem ez kislányos annyira nem szuperál, de cserébe nagyon mutatós. Márcsak azért is szeretem, mert Anyukám lepett meg vele. :)

Max Factor Glossfinity Körömlakk

Max Factor Glossfinity Körömlakk
2013. május 7.

Marshmallow rózsaszínem van, ami színre csodás, körmön is csodás, de felvinni már nem annyira. Két rétegben sem fed teljesen, ami egy MaxFactortól nálam elvárás lenne, és ha sikerül is jól kifednem a körmöm, várhatok egy napot is, mire megszárad. Kicsit híg, ez már első kenésnél feltűnt, valamiért olyan a lakk állaga, hogy ebben az árnyalatban nem működik tökéletesen, amit kicsit sajnálok, mert nagyon szeretem ezt a fajta pasztellrózsaszínt, de így csak akkor tudom felkenni, ha nagyon ráérek. A többi színt ettől függetlenül még nem írom le.