feketetea

Regisztráció dátuma: 2013. május 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Max Effect Körömlakk

Max Factor Max Effect Körömlakk
2013. május 7.

Szeretem, szép színe van, két rétegben fed nekem maximálisan, és megfelelő ideig eltart. Jobbnak tartom a Glossfinitynél, bár eddig mindkettőből csak egy-egy lakkom van. A kettő közül viszont ez a mini teljesít jobban.

Avon Senses Lagoon Testradír (régi)

Avon Senses Lagoon Testradír (régi)
2013. május 7.

Akciósan rendeltem, és bár nem vártam tőle túl sokat, meglepett és nagyon megszerettem. Már kétszer is vettem, ami azt bizonyítja, hogy jó, igaz, nem a legjobb, amivel valaha találkoztam. Nagyon finom, nyárias illata van, és remekül radírozza a bőrt, anélkül, hogy sértené.

Rimmel Professional Szemöldökceruza

Rimmel Professional Szemöldökceruza
2013. május 4.

Még az elmúlt évezredek egyikében volt ajándékként egy tinimagazinhoz, de mivel évekig ültem rajta, gondolván, hogy nekem erre nincs szükségem, még mindig megvan. Csakhogy, fél éve elkezdtem használni, és bizony rájöttem, mennyire imádom! :D Bár inkább különleges/kivételes alkalmakkor kerül fel, sosem csalódok benne. Tartós, és még mindig flottul színez, semmi gond vele, hiába, hogy az egyik legöregebb sminkszerem jelenleg a szekrényben.
Nem fogok új ceruzát keresni a szemöldökömre, ha egyszer elfogy, az biztos. :)

Avon Incandessence Parfüm

Avon Incandessence Parfüm
2013. május 4.

Miniben szereztem be, hogy legyen a táskámba is valami pici esszencia, és elképesztően finom élőben az illata, kenterbe veri az újságban a mintát. :) A tartóssága felől vannak kétségeim, hogy nem fog kibírni túl sokat frissítés nélkül, de megérte akciósan, és még nem is használtam annyit, hogy ezt határozottan kijelenthessem.

Avon Miami Party Női Kölni

Avon Miami Party Női Kölni
2013. május 4.

Fantasztikus illat, ami nagyon hatásosan teremt hangulatot a viselője körül, nagyon szeretem. Az ára és a kiszerelése is jó párosítás, de sajnos nem valami tartós, legalábbis az én bőrömre fújva.

Bruno Banani Woman EDT

Bruno Banani Woman EDT
2013. május 4.

Nagyon kellemes illat, egyszerre aranyos és talpraesett, ha a viselőjére gondolok.
Karácsonyra kaptam Anyukámtól, mert szerettem volna egy rendes parfümöt, és ő volt az első. Nem AZ illat, de nem volt csalódás. Megdicsérték rajtam többen is, ráadásul sokáig megtartja az illatát, én mégsem érzem a sajátomnak, ezért kicsit felemás a viszonyunk: ő hozza nekem a bókokat, de cserébe én nem ragaszkodom hozzá annyira, amennyire kellene. Elhasználgatom, de nem tudom, újraveszem-e, maximum az emlékek miatt, hogy egyszer már kaptam ilyet valakitől, akit nagyon szeretek. :)
Fiatal lányoknak egyébként merem ajánlani, intenzív, de se nem túl dögös, se nem túl naiv illat, aminek még a megjelenése is divatos.

s-he Khol Kajal Szemceruza

s-he Khol Kajal Szemceruza
2013. május 4.

A végén lévő szivacs és a jó ára miatt vettem meg, de a ceruzában sem kellett csalódnom. Nagyon jól lehet vele dolgozni, kevésbé intenzív feketét is ki lehet vitelezni a szivacsfejjel, ami nekem külön előny, ráadásul tényleg nagyon tartós minőségben is.

Avon Glimmersticks Chromes Szemceruza

Avon Glimmersticks Chromes Szemceruza
2013. május 4.

A Mocha Flash árnyalatot vettem meg, mert tetszett, hogy zöldben és barnában játszik, a szememhez pedig úgy gondoltam illik. Nagyon szeretem, szép színe van, nagyon könnyű dolgozni vele, én tus helyett is használom szemhéjra, púder fölé. Az utóbbi katalógusokban sajnos nem találom, pedig fogyóban van, és szívesen újravenném, de nem lepne meg, ha elfogyott volna.

Avon Senses Blissful Tusolózselé

Avon Senses Blissful Tusolózselé
2013. május 4.

Igazi szerelem-első-szaglásra illat. Álmodozó és romantikus, rögtön ki kellett próbálnom. Élmény volt vele fürdeni, bár még nem vettem újra, mert hiányolom a 250 millis kiszerelést.

Oriflame London 24 Órás Izzadásgátló Golyós Dezodor

Oriflame London 24 Órás Izzadásgátló Golyós Dezodor
2013. május 4.

Akciósan vettem, mert a csomagolás rögtön felhívta rá a figyelmünket Anyukámmal, aki végül rá is beszélt. Gondoltam üsse kő, ennyi pénzért talán nemcsak dizájnt és London Feeling-et kapok, és be is jött. Nagyon szeretem ezt a dezodort, irtó finom illata van, kellemesen érzem a bőrömön használatkor, és elég tartós is a nap folyamán. Nagyon izzadós típus vagyok, és az ilyen tejes/golyós dezodorokkal mindig finoman bánok, mert sajnos hajlamos vagyok a pólóim hónaljánál nagyon vizes lenni tőlük, ha megizzadok, de mivel ebből kevés is elég nekem, hogy működjön az illata, így nem ázok el tőle, ami külön pluszpont.