feketetea

Regisztráció dátuma: 2013. május 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Roses Tusolókrém

Oriflame Roses Tusolókrém
2013. május 4.

Imádom a rózsát, színeiben, illatában, mindenben, így ez a tusfürdő nem maradhatott ki. Anyukámtól kaptam, és nagyon szeretem, olyan erős az illata, hogy ezt végre érzem a bőrömön, ha kilépek a zuhany alól. :)

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál
2013. május 3.

Az elsőt ajándékba kaptam, azóta már a harmadikat fogyasztom. :)
Nem a szempillaspirálok Rolls Royce-a, de nekem ez hozta vissza a spirálokba vetett és elvesztett hitemet, így nem keresgélek egyelőre újat. A keféjét azért szeretem, mert sűrű és apró, az én kicsi szempilláimat is gyönyörűen szétválasztja, másik pozitívuma meg, hogy nem csomósodik - nekem legalábbis abszolút nem - és ha felkenem, estig ott is marad úgy, ahogy reggel megszáradt. Tényleg, az is jó benne, hogy gyorsan szárad a pillákra kenve. Egyetlen gyengéje, hogy észrevételem szerint az indokoltnál hamarabb kezd el sűrűsödni a tubusában is, és ez a kettő összefügghet. Mivel többnyire akciósan tudom megrendelni, cserébe pedig nap, mint nap használom, nem akkora trauma, hogy átlag negyed/félévente le kell cserélnem a beszáradás miatt, de tényleg lehetne kicsit hosszabb élettartamú is.

Manhattan Perfect Eyes Trio Szemhéjpúder

Manhattan Perfect Eyes Trio Szemhéjpúder
2013. május 3.

Szeretem a Manhattan sminkeket, mert az átlagosnál jobb minőséggel és szép színekkel bírnak, tűrhető áron, de szemhéjfestékek közül ez még csak az első, amivel bepróbálkoztam tőlük.
Ebben a trióban csalódtam kicsit (a zöldeskéket vettem meg, 101B/78K/87Z). Én nehezen tudtam felkenni a szememre, elég száraz púdernek tartom, sokáig kellett vele dolgoznom, ráadásul az eredmény egészen élénk, partisminkszerű lett, holott a dobozban látottak alapján a boltban tompább, hétköznapi színeket vártam - és ilyen célra is vettem meg. Hát nem jött össze, buliba viszont jó - lenne, ha használnám oda. Egyelőre ülök rajta, nem tudom mi legyen a sorsa.

Essence Black Mania Dúsító Szempillaspirál

Essence Black Mania Dúsító Szempillaspirál
2013. május 3.

Meglepő, hogy már másfél éve megvan, de eddigi spiráljaimmal ellentétben még nem száradt be. Inkább extra alkalmakra alkalmazom, mert a kicsi szempilláimhoz nekem nagyon nedves, sok festéket adagoló spirál, de korántsem rossz, ha megszárad szépen tart, és tényleg üt az eredmény - csomók nélkül.
Négy csillagot simán megérdemel, de adok ötöt, hogy kicsit jobban álljon a szénája, mert a jelenlegi 5/3-as átlag szerintem is kevés ehhez a spirálhoz. :)

Manhattan Powder Rouge Pirosító

Manhattan Powder Rouge Pirosító
2013. május 3.

Életem első pirosítója, de szerelem első látásra. Enyhén csillog, de nem zavaróan, felkenve nekem nem is annyira látszik, inkább hangulatot ad, mint plusz hatást az arcon. Nagyon finom a textúrája, természetes, és könnyű kezelni. Maximálisan ötös. :)

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Púder

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Púder
2013. május 3.

Nem igazán tudok róla nyilatkozni, épp ma vettem, mert gyorsan kellett, és kezdő púderesként nem akartam a legdrágábbal indítani, de nekem sajnos mellényúlás, mert végül nem tudtam használni az alkalomra, amire kellett volna.
Nagyon világos bőröm van, fehér, mint egy porcelántányérnak, és legvilágosabb árnyalat ide vagy oda, olyan narancssárga lett tőle a fejem, hogy pánikszerűen lemostam, mikor a tükörbe néztem.

A színbeli defektet nem számítva az állaga nagyon tetszett, kellemesen puha, és szépen fedi a bőrt, így nem jelenthetem ki azt, hogy rossz minőségű, mert nem az, egyszerűen csak a mészarcúaknak, mint én, ez túl sötét. Nem tudom, nyárra érdemes-e megőriznem, mert barnulni is nehezen barnulok, ehhez meg legalább egy hónap masszív napozás kellene nekem, de még meglátom. :D A kiszerelése mindenesetre szintén tetszetős, szuperjó tükre van, és igazán formás kis táskába való pipereholmi.

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Pressed Powder

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Pressed Powder

Manhattan Quick Dry 60 Seconds Körömlakk

Manhattan Quick Dry 60 Seconds Körömlakk
2013. május 3.

Manhattan lakk függő vagyok, így erről sem tudok rosszat mondani, ahogy a Lotus Effectről sem. Nem hiszek a gyorsan száradó lakkokban (tapasztalataim alapján), ezért ez sosem befolyásol lakk vásárlásnál. A Manhattan Quick Dry-t is a szín-ár-minőség arány alapján vettem először, de tényleg viszonylag gyors (meg is lepett), bár részemről inkább az a fő előnye, hogy az állaga nem változik az idő múlásával az üvegcsében. :)

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk
2013. május 3.

Nekem ez a körömlakk lett az, aminél végül megállapodtam. Két rétegben eddig minden beszerzett szín gyönyörűen fedett, jó a tartóssága, és csomó szép árnyalatban kapható, ezért mindig tobzódom, ha újra akarok költeni. Bár vannak más lakkjaim is, a Lotus Effect uralja a polcaimat, élmény velük lakkozni. Amióta levitték az árát, azóta meg végképp maga a tökély. :)