Felari

Regisztráció dátuma: 2016. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ziaja Manuka Fa Arctonik

Ziaja Manuka Fa Arctonik
2021. augusztus 28.

Nem csodaszer, a parfüm nem kéne bele. Semmilyen változást nem hozott

Ziaja Acai Berry Antioxidáns Expressz Szérum Arcra és Nyakra

Ziaja Acai Berry Antioxidáns Expressz Szérum Arcra és Nyakra
2021. augusztus 28.

Inci nem túl vonzó, tudatra ébredésem előtt vettem, de elhasználom. A sok parfüm ellenére nem szárít, nyáron volt hogy csak ezzel hidratáltam. Pont 4 csillag

Ziaja Kecsketejes Kézkrém

Ziaja Kecsketejes Kézkrém
2021. augusztus 28.

Nagyon válogatós vagyok kézkrém terén mert izzadós a kezem de száraz és nálam ez a nagybetűs kézkrém. Gyorsan beszívódik, pont annyira hidratál amennyire kell, már vagy ötöt elhasználtam belőle és a családot is rászoktattam.

Balea Belebende Szemkörnyékápoló Krém Aloe Verával

Balea Belebende Szemkörnyékápoló Krém Aloe Verával
2021. augusztus 28.

Okosszépség oldalán találkoztam vele, ár-érték arányban rendben van, természetesen csodát ez sem tesz. Téli napokon vissza fogok váltani a Ziaja kecsketejes ápolójára.

Momo Puri Gel Cream

Momo Puri Gel Cream
2021. augusztus 28.

Japánban szereztem be és bánom hogy nem vettem belőle többet. Zselés állaga ellenére brutálzsíros, t vonalat messziről kerülöm vele de a szárazabb részekre tökéletes. Csodálatos illata van, ebből következik hogy tele van parfümmel de engem nem irritált pedig érzékeny a bőröm.

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly Arckrém

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly Arckrém
2021. augusztus 28.

Tudatra ébredésem előtt vettem, érzékeny a bőröm de engem egyáltalán nem irritált. Sminkelni nem túl jó rá, de meg lehet oldani. Ajánlani sajnos nem tudom és nem is veszem újra.

Balea Hautrein Pattanás Leszárító Tapasz Szalicilsavval

Balea Hautrein Pattanás Leszárító Tapasz Szalicilsavval
2021. augusztus 28.

Külföldön vettem a sephora-ban sajátmárkásat és annyira tetszett hogy mikor elfogyott kerestem itthon és ez jött szembe. Nekem a sephoras jobban bejött, ez nem igazán tesz semmit ellenben a bőröm a patti körül fél napig “karikás” úgy néz ki mintha még mindig rajtam lenne pedig csak 6-7 órán át hagyom fent.

Balea Hautrein Antibakteriális SOS Gél Pattanások Ellen

Balea Hautrein Antibakteriális SOS Gél Pattanások Ellen
2021. augusztus 28.

Nyilván nem csodaszer, mert OLYAN NINCS. Szépen összehúzza a kisebb pattikat de a nagyoknál nem igazán hoz változást. Inci nem olyan szép de spot-treatment lévén nem tragédia. Nem újravevős

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. augusztus 28.

Én reggeli lemosónak használom mert este szerintem nem elég (napvédő, smink), ez volt az első tisztítóm ami után nem volt múmia-bőr érzésem. Engem nem csípett, a páromat sem pedig neki még érzékenyebb a bőre. Nem habzik de nekem nem is hiányzott. Most megrendeltem a cream-to-foam verziót is estére, ez nem újravevős de elhasználom

Burberry Body EDP

Burberry Body EDP
2018. augusztus 26.

Nagyon tetszik magamon az illata, de nem mindenkinek valo. Edesanyamon peldaul tul edes volt. Tartos es kellemes