felhasznaloinev

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

eos Visibly Soft Pure Hydration Lip Balm

eos Visibly Soft Pure Hydration Lip Balm
2018. augusztus 23.

Ez a második EOS termékem - leárazva vettem, teljes áron biztos nem kellett volna -, és habár odavagyok a mentás cuccokért, ezt a fehér kiadást sokkal jobban megkedveltem. Valahogy tömörebb az anyag, és én úgy érzem, sokkal jobban is hidratál. Szeretem. Az öt csillagot nem kapja meg, egyrészt, mert nem tudom, hogy télen, kicserepesedett szájon hogyan működik, másrészt, a teljes árat még mindig elfogadhatatlannak tartom.

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2018. június 24.

Kedvencem. Évek óta csak ezt használom, és semmi mást. Ha mégis mást, mindig megbánom.

Uriage Roséliane CC Krém SPF30

Uriage Roséliane CC Krém SPF30
2018. június 24.

Kicsit többet várnék egy bármilyen 5000 forintos CC krémtől. rettenetesen sötét ez a krém, szinte hihetetlen számomra, hogy senkinek nem jutott eszébe, hogy Európában többnyire világos bőrű nők élnek. ezt most úgy oldom meg, hogy keverem az alapozómmal, ami ilyenkor már világos (EL DW), a sötétebbtől viszont néger leszek. szóval arra tök jó, hogy nyáron is szépnek tűnjön a bőröm, de nem értem: mit keres illatanyag egy olyan krémben, amelyet érzékeny bőrűeknek fejlesztettek ki? az uriage termékei általában tök jók, nagyon szeretem őket, de ezzel a CC krémmel nekem egy kicsit mellélőttek. önmagában felkenve egyébként eleinte szépen fed, aztán ugyanolyan szépen bele is ül az apró ráncokba - és, ahogy az előbb említettem - sötét is, ja és talán, mintha kicsit foltos is lenne, de lehet, hogy ezt csak beképzelem.

összegezve, sok szeretettel ajánlom azoknak, akik így nyáron sötétítenék az alapozójukat, arra nagyon jó, főleg, ha alapból nehéz, testes alapozót használ az ember lánya. önmagában én nem javaslom.

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint
2018. június 16.

valahogy akciósan, 1500 forint körül vásároltam meg. annyiért úgy voltam vele, hogy még elfogadható, de az életben nem fizetnék érte 2500 forintot. valószínűleg a csomagolás és a nagy hájp miatt vettem meg, nameg kíváncsi voltam, hogy mit tud, illetve, hogy mennyire mentolos (imádom a mentolos cuccokat). már megvan egy ideje, amikor a kezem ügyébe kerül, használom is, és azt hiszem, hogy a végső benyomásom ez a tipikus egynek jó. ár-érték arányban lehet jobbat is találni. nagyon szép fényt ad a szájnak, de közben nagyon természetes felkenve, és könnyű használni a kialakításnak köszönhetően. sajnos én nem érzek semmilyen bizsergető mentolt azt ajkaimon - emiatt eléggé csalódott vagyok. a kiszerelés szerintem feleslegesen nagy, a termék pedig feleslegesen drága, télen nem hidratál eléggé, nyárra viszont szerintem elég jó. az ár-érték aránya miatt két pontot levonok, bocsi.

Krauter Kurbad Eukaliptuszos Gyógyfürdő

Krauter Kurbad Eukaliptuszos Gyógyfürdő
2018. június 9.

Nagyon jó! Imádnám, ha még mentolosabb-bizsegetőbb lenne, a reggeli ébredést tuti garantálná! :D Kellemesen frissít így is egyébként, csak én ilyen mentol-imádó vagyok. :D

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk
2018. június 9.

Leárazva ilyen 400 fortintért vettem, de utólag azt a négyszáz forintot is sajnálom rá. Történt ugyanis, hogy kipróbáltam, melegített, tisztított, aztán egy óra múlva sajnos ugyanolyan zsíros volt a bőröm, mint korábban.

MAC Basic Bitch Palette

MAC Basic Bitch Palette
2018. április 5.

Rendkívül drága termék, de nekem nagyjából minden fillért megér. Annyira tetszik a csomagolása, a neve, a színek, a pigmentáció, a tartósság - minden ami ez a paletta. Ahogy előttem is írták, inkább esti sminkek elkészítésére használatos a paletta, de én simán kifestem magam ezzel reggel is, mert annyira IMÁDOM. A highlighter nekem nem lett a kedvencem, illetve az Ms. Personality-ért sem vagyok oda, de a többi szín rendkívül jól használható. Az előbb említett is, csak annak a színe valahogy nem az én világom. Mondjuk ennyi pénzért legyen is jó.

Essence #Lashes Of The Day Super Volume Szempillaspirál

Essence #Lashes Of The Day Super Volume Szempillaspirál
2018. április 5.

Nálam nagyon bevált, szép, hosszú szempilláim lesznek tőle, nem tapasztja össze a szálakat sem. Ennyi pénzért csodaszer.

UPDATE

Hű, hát sajnálom, hogy sokaknak nem jött be. Én nagyon megszerettem ezt a spirált, amióta először kipróbáltam, máshoz nem is nyúlok. Ajándékba megkaptam a világ legjobb spiráljának kikiáltott Too Faced Better than sex-jét, az nálam még próbálgatási fázisban van, de ha őszinte akarok lenni, sokkal szívesebben nyúlok ehhez a spirálhoz, mint akár Too Faced-éhez. Én úgy tapasztalom, hogy a LOTD szép volument ad a pilláknak, el lehet érni vele mindenhova, nem megy a szemem alá, nem megy a szemem fölé, csak oda, ahova kell, szép hosszú szempillákat csinál - már a lehetőségekhez képest, ugye. Szóval, ez a legnagyobb kedvencem.

Urban Decay Electric Palette

Urban Decay Electric Palette
2018. április 3.

Soha-soha-soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen neonos paletta lesz a kedvencem, és csak arra várok munka közben, hogy hazaérjek és csak a közelében lehessek. A nővérem Amerikában él, tőle kaptam ajándékba néhány too faced termékkel együtt, és meglátta ezt a palettát és teljesen szerelmes lett belé, majd megvette nekem, hogyha majd hazaér, készítsek neki egy neonos sminket. Komolyan, nem gondoltam, hogy én tudnám ezeket a színeket használni, vagy hogy merném viselni, azért próbáltam ki, hogy küldjek neki pár képet, hogy miket lehet kihozni belőle, de én most annyira várom, hogy tavasz és nyár legyen, mert meghalok, hogy ne csak otthon próbálgathassam ezeket a kis nagyon szép-szép-szép kis cuccokat. Annyira pigmentált, annyira szép, annyira könnyű építeni, satírozni hogy én másra nem is akarok gondolni.

Bourjois Air Mat Alapozó

Bourjois Air Mat Alapozó
2018. február 12.

Most télen valahogy rettenetesen olajos lett a bőröm, és tudtam, hogy ez alapozó nagyon mattít, mert korábban próbáltam, de akkor száraz volt a bőröm. Vettem újat, gondolván, hogy majd megoldja minden problémámat, de amennyi jó dolgot fel lehet mellette sorolni - nekem például nem emeli ki a pórusaimat, nagyon szépen fed, nagyon tetszik még a színe is - azonban sajnos gyorsan kopik, és a mattsága miatt nem nagyon marad meg rajta a kontúr, vagy úgy tulajdonképpen bármi. Egyébként nagyon könnyen használható, felvitelnél érdemes résen lenni, mert elég gyorsan szárad. Olajos bőrű, nem szemüveges nőknek ajánlom, mert nálam a szemüveg alól nagyon gyorsan eltűnt az alapozó. Amikor kontaktlencsét hordtam, nem volt vele nagy baj. Egyébként EL DW-t használok, a zsírosabb, hidegebb napokra szerintem megtartom ezt. Nem rossz, de nem csoda.