Felhi1

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Biobaza Spring Flowers Dezodor

Biobaza Spring Flowers Dezodor
2018. január 29.

Két hónapja vettem, az első hónapban még rendben volt, viszont az utóbbi hetekben borotválkozás után, de attól teljesen függetlenül is csípni kezdett. Egyre jobban, legutóbb már annyira, hogy teljesen begyulladt tőle a hónaljam, vörös lett, égett és hiába mostam le semmi nem változott. Napokig nem tudtam más dezodort sem használni annyira taccsra vágta a hónaljam, begyulladtak a mirigyek is tőle, borzasztó volt. Alig tudtam megmozdítani a karom. Szóval ÓVATOSAN VELE. Aki kicsit is érzékeny bőrű az kerülje messziről szerintem, mert borzasztó kellemetlen tud lenni, hiába kellemes illatú nem éri meg az a fájdalom, amit okozhat!

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték
2018. január 19.

Én szeretem a terméket. Ki kellett tapasztalnom a használatát. Már két éve használom és van egy tippem a foltok ellen, amit minden alkalommal csinálok.

A felvitel után én olajos sminklemosóval távolítom el a festéket, ez nem változtat a színen, viszont teljesen eltünteti a bőr elszíneződéseit. Egy próbát megér! :) (az ujjaimról nekem nem szedi le a lemosó)

Alverde Rózsás Ajakápoló

Alverde Rózsás Ajakápoló
2017. augusztus 31.

Télen vettem, azóta megvan, szeretem, lassan fogy és szép csillog, elég jól ápol.

Alverde Aprés-Lotion

Alverde Aprés-Lotion
2017. augusztus 31.

Jó kis nyári hidratáló, de én nem vettem észre, hogy használt volna a leégés után, pedig elvileg erre való.

Alverde Feuchtigkeitsmaske Bio-Wildrose Bio-Sheabutter

Alverde Feuchtigkeitsmaske Bio-Wildrose Bio-Sheabutter
2017. augusztus 31.

Kellemes pakolás, helyrehozza a száraz bőröm, viszont, ha túl sokáig hagyom fent zsírosítja a bőrt. Az árát teljesen megéri.

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect
2017. augusztus 31.

a szemfrissítő részét nagyon szeretem, tényleg használ, a korrektor nagyon óvatosan használható csak, különben nagyon mű hatást kelt, és ha a coffein szérum megszáradása előtt felkenjük a korrektort is lepereg és grízesedik.

Alverde Cellulit Elleni Testolaj

Alverde Cellulit Elleni Testolaj
2017. augusztus 31.

Nem tudom, csinál-e bármit is a cellulitisszel, nem azért használom. Nagyon jól táplál szerintem , puhítja a bőrt, testápolóba keverve használom, isteni az illata, teljesen felfrissít.

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej
2017. augusztus 31.

Nagyon könnyen lehet tisztítani vele, kellemes illatú és könnyű állagú.

Alverde Sun Kissed Highlighter

Alverde Sun Kissed Highlighter
2017. augusztus 31.

Nagyon szeretem, kellemes az illata és szép színe van, a csillámok nem kivehetőek, ezért egységes csillogást ad. Barna bőrön nagyon szép, de télen is meleg hatást kelt.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Szemkontúr Krém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Szemkontúr Krém
2017. augusztus 30.

Sok ideig kitart, frissít valamennyire, egy idő után hozzászokik a szem, első használatkor bizsergett tőle a szemem. Szeretem, mert könnyű a textúrája így bármikor használható, tényleg kicsit a kupakba folyik.