felho

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kevin Murphy Hydrate Me Wash

Kevin Murphy Hydrate Me Wash
2019. május 21.

csak most ismerkedtem meg a Kevin Murphy termékekkel. A hajam közepesen vékönyszálú, egyenes, alul kicsit száraz, hajtőnél zsírosodásra hajlamos. A fodrászom a hydrate me kollekciót ajánlotta. Imádom! gyönyörű, puha hajat varázsol, nem zsírosít. Nagyon nagyon NAGYON megéri az árát.

Update: most már több, mint 2 hónapja használom. Még mindig szuper táplált és selymes lesz tőle a hajam, viszont egy kicsit lapítja a hajat és elnehezíti. Elkezdtem a balacing washt használni mellette, mert szeintem kizárólag a hydrate.me használata túl sok a hajnak rendszeres mosásnál.

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál
2019. március 3.

Nem ajánlom rövid, egyenes pillájúaknak. Összeragad, lepereg, morzsolódik, nem hosszabbít. Egyetlen pozitívuma a színe, ami gyönyörű intemzív fekete.

Gliss Kur Supreme Length Sampon

Gliss Kur Supreme Length Sampon
2018. május 15.

Ez a sampon borzalom!!!
1) hajmosásnál alig tudom lemosni a hajamról, olyan érzés, mintha olajat kentem volna rá
2) hajmosás után alug érzem az illatát, mintha meg se mostam volna
3) a hajam utána csomókban állt és 1,5 nap múlva brutálisan elkezdett zsírosodni
4) összességében csomós, fakó, illattalan, élettelen és elhanyagolt lett tőle a hajam. Mintha egy idegen haj lenne a fejemen. Nehogy megvegyétek!

ui: 5) ha ez nem lett volna elég, még a fejbőrom is viszket tőle...

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal
2018. március 21.

Első mosás után puha volt tőle a hajam és sokáig nem zsírosodott be. Érezhető volt a tisztító hatása. Harmadik/ negyedik mosásra olyan lett, mint egy drót. Alig tudom kifésülni, zsíros, fénytelen és lelapult lett tőle a hajam. A dm-ben csak 400 ml-eset tudtam belőle venni, nem tudom mit fogok kezdeni a maradék 380 ml-el... Borzalom. Az illata egyébként nagyon finom, de másnapra már semmit se érezni belőle.

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2018. február 10.

Végre meg tudtam szagolni az isztambuli repülőtéren, ahol egyébként óriásplakátokkal reklámozzák. Az üveg, a reklám, a modell és a koncepció egyaránt nagyon tetszik, de az illata sajnos iszonyú. Gyógynövényes fogkrém illata van. Érdekes illat egy krémnek, de egy parfümnek?! El se tudom képzelni, hogy ezt valaki magára fújja, ki akar gyógynövényes nagymama szagú lenni? Nagyon extrát és különlegeset alkotottak ezzel az illattal, de szerintem ezt nem lehet parfümként használni.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2018. január 24.

Ez az egyébként különleges és szexis illat sajnos akkora durranás lett Budapesten, hogy már minden második lánykán ezt érzem bulikban. Eleinte nekem is nagyon ízlett, de most már sajnos közönségesnek tartom.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2018. január 18.

Én a repülőn vettem, mert nagyon le volt értékelve. Tudtam, hogy ez nagyon sok nőnek megvan és ezért mindenki le is húzza, de ez engem nem zavar. Úgyis minden parfüm már mindenkinek megvan. Nekem tetszik, nagyon összetett, elegáns gourmand illat. Tartós és vonzza a figyelmet, akár a munkahelyén vagy egy bulin van az ember. Ezzel az illattal fel fognak figyelni rád és senkit se fog érdekelni, hogy ilyene van az xy-nak is.

UPDATE: El kellett adnom. Nem azért, mert mindenkinek ez van, hanem ez már nekem is túl sok CUKOR. Egyszerűen fullasztó. Voltak olyan esetek, hogy befújtam magam és alig kaptam levegőt utána, így le kellett mosnom és még felsőt is kellett cserélnem. Nagyon messziről 1 fújást lehet megengedni MAXIMUM, különben önmagunkat és a környezetünket is megfullasztjuk...

Marc Jacobs Decadence

Marc Jacobs Decadence
2018. január 15.

Az üvege über giccs, le is szedtem ezt az idegesítő láncot róla. Az illat maga nagyon megosztó, nekem az első perctől kezdve szerelem volt. Nagyon tartós, egy fújás elég belőle, mert 2-től már tényleg megfullad az ember. Bulikban szoktam használni, mert a mindennapokban tényleg fullasztó, túlzás. Én a kaprot nem érzem nekem inább egy cukros vaniliás íriszes friss illat, ami szerintem csak néhány emberhez passzol. Egyáltalán nem nőies és szexi, hanem nagyon érdekes és különleges.

UPDATE: most már egy éve használom, főleg hűvösebb időben. A kezdeti szilvás illat átment kesernyés cukros-vaniliás illatba. Ennek ellenére még mindig imádom. Viszont szerintem az emberek nem kedvelik. Amikor rajtam van kb. sose kapok rá bókot, sőt igazából egy szót se szólnak az illathomhoz. Engem anno ez az illat függővé tett, folyamatosan csak szagoltam és fújtam magamra, amint beköszöntött a hideg ősz, de úgy látszik ez a többségnek nem nagyon ízlik.

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2018. január 6.

Én nem értem ezt a sok negatív véleményt... "olyan, amit 3-4 ezerért megvennék anyósomnak" ? Úgy beszéltek róla, mintha ez egy csóró parfüm lenne. Ne vicceljetek. Ez egy Chanel és ordít róla. A minőség, elegancia és könnyedség benne van az illatban, ez nem egy Ariana Grande féle parfüm. Ennél kellemesebb (virágok) és igényesebb illatot nagyon rég éreztem.

Clinique Smart Custom-Repair Eye Treatment

Clinique Smart Custom-Repair Eye Treatment
2017. december 26.

Mivel 22 éves vagyok nekem nem ráncos egyáltalán a szemem környéke. Viszont kialvatlanság és sötét karikák esetén tökéletes ez a krém, mivel feltölti a karikákat, így észrevehetően frissebbnek és kipihentebbnek látszik az arcom. Érezhetően feszesebb a bőröm a szemem alatt. Kb 1 perc alatt tökéletesen felszívódik így sminkelés előtt szoktam használni. Nagyon szeretem!