felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Luxe Szemfestékpaletta

Avon Luxe Szemfestékpaletta
2016. május 6.

Nekem gyakorlatilag minden egy helyben marad a szemhéjamon alapozó nélkül. Na, ez nem. Ajándékba kaptam és emiatt végre rászántam magam egy szemhéjalapozóra. Azzal már nagyon jó tartós, de azért ilyen áron én többet vártam volna. Ár: érték arány 3. De mivel alapozóval jól teljesít, legyen 4.

Oriflame The One Tartós Körömlakk

Oriflame The One Tartós Körömlakk
2015. október 29.

Soha többé ilyen lakkot. Már másnap repedezik, apró hajszálrepedésekkel van tele, ami persze utána le is pattog. Alappal, fedőlakkal, anélkül. Az ecsete jó és az állaga, de az azért ehhez az árhoz kevés.

Oriflame Giordani Gold Lacque Brilliance

Oriflame Giordani Gold Lacque Brilliance
2015. október 29.

A Pink Carat tulajdonosa vagyok, és nagyon szeretem. Tartós. Ami az én körmeimen nagy szó. Volt hogy egy nyaralást végigbírt- még nagyobb szó. Ha pattogzik a vége, én már mosom is le. SZuper ecset, szuper szín.

Imperity Körömlakk

Imperity Körömlakk
2015. október 29.

Eddig 4 darab van a birtokomban, és azt mondhatom megéri beszerezni ennyi pénzért. Tartósabb, mint az Astor 10 napig (de leginkább 1 napig) tartó, még akciósan is ezer forintba kerülő lakkjai. Egy hibája van, hogy túl vastag az ecset, de azt könnyen orvosolom egy ollóval.

Balzsam Labor Tradition & Science G&R Olajmentes Arcápoló Gél

Balzsam Labor Tradition & Science G&R Olajmentes Arcápoló Gél
2015. augusztus 8.

Alapvetően száraz a bőröm, ilyenkor nyáron viszont elég egy kis leheletnyi krém. Ez a gél tökéletes nyári ápolást nyújt észrevétlenül. Csak azon kaptam magam, hogy nincsenek miteszerek, és olyan szép egyenletes a bőröm. Most volt egy hosszabb kihagyásom és el nem tudtam képzelni miért jönnek elő pattik. Hét ennek a hiányára reagált a bőröm. Nyáron ez a gél viszi nálam a prímet.

Wellness & Beauty Olajos Testradír Sheavajjal és Mandulaolajjal

Wellness & Beauty Olajos Testradír Sheavajjal és Mandulaolajjal
2015. augusztus 7.

Illata mennyei vanília, jól radíroz és közben ápol a benne található olaj. Fürdés után csak leitatom magamról a vizet és kész. Legközelebb megcsinálom vaníliával saját magam, de jó kis termék.

Veradent Fogkrém

Veradent Fogkrém
2015. augusztus 7.

Szuper fogkrém. Az Ökoneteset szeretem, de annak elég horror lett az ára. Ez viszont végre egy jó alernatíva, és olcsóbb, fluorid nélkül.

Esi Aloe Fresh Homeopátia Kompatibilis Fogkrém

Esi Aloe Fresh Homeopátia Kompatibilis Fogkrém
2015. augusztus 7.

Szeretem, ha egy fogkrémnek íze is van. Tudom, hogy ez homeopátiás, de akkor már inkább a Bilka. Egyébként jól tisztít, különösen elektromos fogkefével. Csak a seízébe tudok belekötni.

Dermax Illatmentes Testápóló

Dermax Illatmentes Testápóló
2015. június 6.

Nem tudom nálam miért nem szerepelt jól ez a krém, de nekem mintha vizet kentem volna a bőrömre. Semmit nem ért konkrétan. Száraz a bőröm, nagyon kell válogatnom, hogy valami beváljon, de ez hiába kecsegtetett szép összetevőkkel, kentem akár magába, azán már keverve, a végét csak ki kellett dobjam.

Numis Med Urea 5% Hyaluron Day Cream

Numis Med Urea 5% Hyaluron Day Cream
2015. április 18.

Igaz megint nem volt hideg tél, de ezt használtam és nagyon bevált. Hidratál, nem tömíti el a pórusokat, színezék és illatanyag nincs benne, kellemes az adagolója. Eddigi legjobb arckrémeim közé tartozik, hirtelen nem is tudnék jobbat említeni.