felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Wellness & Beauty Fürdőgyönyg Vanília Kivonattal és Szezámolajjal

Wellness & Beauty Fürdőgyönyg Vanília Kivonattal és Szezámolajjal
2015. április 18.

Ajándékba kaptam, de az illatán kívül más előnyről nem számolhatok be. Elég sok kell belőle, szerintem jobban megéri a sima fürdőolaj, ahhoz képest nem nyújt semmi extrát, és gyorsabban elfogy.

Bilka Homeopathy Grapefruit Ízű Fogkrém

Bilka Homeopathy Grapefruit Ízű Fogkrém
2015. április 18.

Semmi kámforos íze nincs, de pont azért mert homeopátiás kezelések mellett az nem jó. Ennek olyannyira grapefruit íze van, hogy az a citrusos csípősség is megvan benne. Kellemes kis fogkrém, jól tisztít.

Alverde Color&Care Alapozó

Alverde Color&Care Alapozó
2015. április 18.

Én nem vágytam nagy fedésre, inkább csak egységesítésre, meg hogy ne okozzon bőrgyulladást és ne emelje ki a száraz részeket. BB-t kerestem, de ennek szebbek az összetevői és volt megfelelő színben. Nem bántam meg. A nagyobb bőrhibákra korrektort használok, de amúgy szuper kis hidratálós színezett krém.

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém
2015. március 6.

Az illatát nem szeretem, de gyorsan beszívódik. Igaz sokszor kell kennem ezt is. Kár a parabének és az erős illat miatt.

Wellness & Beauty Testápoló Olaj Szezámolajjal és Vanília Kivonattal

Wellness & Beauty Testápoló Olaj Szezámolajjal és Vanília Kivonattal
2015. február 27.

Ajándékba kaptam az Öcsémtől, de elképzelhető hogy később is megveszem magamnak. Szeretem az olajokat, akár bőrre kenve, akár fürdővízbe keverve. Ez a termék bevált, nem fulladok meg a vanília illattól és finom puha lesz a bőröm.

Avon Planet Spa Egyptian Secrets Test- és Fürdőolaj

Avon Planet Spa Egyptian Secrets Test- és Fürdőolaj
2015. január 4.

A török fürdőolajjal ellentétben ez csalódás. Sok kell belőle, nem rég vettem, de már mindjárt vége. Amit speciel nem is bánok, mert nagyon édes az illata, és rengeteget kell belőle a vízbe önteni, ráadásul akkor sem hidratál. Valamelyik összetevője habzik, kicsit olyan mint egy tusfürdő- olaj keverék, kissé opálossá teszi a vizet. Nem jött be, kifejezetten viszket a bőröm ezután.

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2015. január 4.

Még jó, hogy akciósan vettem, mert oly hirtelen elfogy. 3 réteg kell a világosabb színből, így viszont nem túl gazdaságos. Nem győzöm hígítani lakkhígítóval, mert gyorsan beszárad ezt a pici kis üvegcse. Ráadásul a színek olyanok, mint az Astornál, akkor már inkább az.

Balea Arctisztító Hab

Balea Arctisztító Hab
2015. január 4.

Már a vége felé járok, de nem veszem újra, mégpedig az illata miatt. Amúgy jó lenne, még télen sem szárít annyira, tetszik a hab, az ára, hogy lehozza a sminket. De ez az illat. Miért nem lehet valami finom lágy illatot, ha már csinálnak neki.

Classic Henna Hajfesték

Classic Henna Hajfesték
2014. december 29.

Fél évig lenövesztettem a hajam, utána jött ennek az aranybarna árnyalata. Ami persze nem lett aranybarna, hanem sötétbarna vörös beütéssel (az előtte levő hajszínemet középbarnának- szőkésbarnának mondanám). De szép, csillogó lett, eszméltelnül tetszett, csak nem tudtam megszokni, hogy olyan sötét. Ahogy kopik egyre vörösesebb. A doboz 2/3-a még a hűtőben, úgyhogy majd elhasználom, ha túl világos a hajam. Ugyanis azóta megvártam a 3 hónapot, és próbamelír után jött a szőke melír. Szépen kiszedte, nem esett le a hajam. :-) Ha sötétebb hajra vágyom, tuti csak a henna jöhet szóba ezután.

Guhl Balzsam Barna Hajra

Guhl Balzsam Barna Hajra
2014. december 29.

A Baleásat használtam, ami olcsó is volt, szilikonmentes is, jó hatású is, csak épp a Guhl-ból feleannyi kell. Igaz az ára meg dupla annyi. :-) Majd váltogatom, ugyanolyan hatásos mindkettő, nehéz jó szilikonmentes balzsamot találni.