felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Astor Perfect Stay Gel Shine Körömlakk

Astor Perfect Stay Gel Shine Körömlakk
2014. december 29.

Szép színek, de fedőlakk nélkül iszonyatosan karcolódik. Fedőlakkal azonban még nálam is bírná 4-5 napig, csak én addig nem hagyom fent. A körömvégeken azért már másnap este javítgatni kell, mondjuk én igénytelennek tartom, ha egy pici is hiányzik a lakkból. Lábkörmökön sokáig bírja. Mondjuk mi nem?

Maybelline Colossal Go Extreme! Szempillaspirál

Maybelline Colossal Go Extreme! Szempillaspirál
2014. december 29.

Ez borzadály. A One by one-t cseréltem erre, de nagyon megbántam. A keféje annyi festéket visz fel, hogy képtelenség szétválasztani a pillákat, ráadásul nagyon vizes. Kicseréltem az említett keféjére, és azzal használom, de még így is összetapaszt, ráadásul már nap felénél pereg lefele. Fú, de utálom. Két pont így, hogy másik kefével használom.

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál
2014. december 29.

Ez volt a legjobb spirálom, de én hülye gondoltam kipróbálok másik Maybelline-t is. Kár volt. Ennek szép fekete színe volt, nem potyogott, imádtam a szilikon keféjét. Szép dús pillákat csinált, és csak egy réteget kellett felkenni. Újra ezt fogom venni.

Florena Handcreme mit Bio-Sanddorn & Zitronenstrauch

Florena Handcreme mit Bio-Sanddorn & Zitronenstrauch
2014. december 29.

Az illata sem tetszik, de a hatása főleg nem. Nem csinál semmit. Egy kézmosás és már kenhetem is újra. Pedig az összetevői elég biztatóak voltak

Avon Planet Spa Török Termál Test-, Haj-, Köröm-, és Fürdőolaj

Avon Planet Spa Török Termál Test-, Haj-, Köröm-, és Fürdőolaj
2014. december 29.

Én elsősorban fürdőolajként, másodsorban közvetlenül testolajként használom. Nagyon szeretem mind az illatát, mind a hatását. Sokáig elég, még így is, hogy télen rendszeresen bevetem.

Avon Planet Spa Fantastically Firming Testradír

Avon Planet Spa Fantastically Firming Testradír
2014. december 29.

Elvégzi a dolgát, így már nem vágynék másra, mint egy jó kis kávéillatra.

Oriflame 5 az 1-ben BB Krém SPF30

Oriflame 5 az 1-ben BB Krém SPF30
2014. december 29.

Az alapozó nekem túl sok, inkább egyenetlen a bőrszínem, egy két heggel. Ez végre nem tömíti el a szűk pórusaimat, elsimítja a bőrhibákat. A szilikonnak nem örülök, de tetszik a végeredmény. Végre valami, ami nem hagy száraz foltokat az arcomon.

Naturstar Chilis Lóbalzsam

Naturstar Chilis Lóbalzsam
2014. december 8.

Nagyon fáj a térdem torna közben, ezért vettem, hátha segít rajta. Pikk- pakk bemelegít, de nem éget eszeveszetten, csak utána fürdéskor. Szuper krém, jó sok hatóanyaggal. Nem vagyok egy extrém sportember, így nagy terhelésnél nem tudom, hogy teljesít, de nekem nagyon bevált. Az állaga nagyon szuper híg, testápolótejre hasonlít, ami téglaszínű.

Garnier Dark Spot Corrector Bőregységesítő Hidratáló Arcápoló

Garnier Dark Spot Corrector Bőregységesítő Hidratáló Arcápoló
2014. november 8.

Nyáron csak ez volt az arckrémem. Nekem száraz a bőröm, akkor pont elég volt este. Most azért kell már egy tartalmasabb krém is mellé. De ez a kence akkora 5* nálam, hogy ihaj. van egy jókora pigmentfoltom a halántékomon, és ez már alig látszik. A nyári szeplők pedig elkerültek. :-) Amúgy nincs szeplőm, de nyáron egy rakat megjelenik gyerekkorom óta.

Maybelline Affinitone Korrektor

Maybelline Affinitone Korrektor
2014. szeptember 19.

Egy darabig nagyon szerettem, kettőt el is használtam, mert nagyon jól fed. Egész nap a helyén marad és nem ül a ráncaimba. Ami miatt megválok tőle, hogy még nyáron is száraz benyomást hagy, az orrom környéke és az állam csupa hámlás tőle. Szóval megváltunk egymástól.