felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lovely Brow Master Pomade

Lovely Brow Master Pomade
2020. április 9.

Eddig a revoluton szemöldökpúderját használtam és marad is. Az örök szerelem. De lehet ez is az marad. Azzal természetesebb szemöldököt tudok varázsolni, ezzel látványosabb- precízebbet. Azzal nap végéig tartót, ezzel éjszakázósat, vagy ha fodrászhoz megyek és víz érheti. Első pomádém, és örülök, hogy jó terméket sikerült találnom elsőre. Az ecset is jól használható. Ha nem szárad be, öri barik leszünk.

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor
2020. április 7.

Pozitívum:
- nem ül be a ráncokba
- szépen fed.
Negatívum:
- A kapható legsötétebbet használtam az ősszel, télen, nyárra nem találnék árnyalatot. Bár elméletileg van belőle sötétebb is.
- Kiemeli a száraz részeket, főleg az orrom körül. Bármennyire is hámlasztottam és hidratált a bőröm.
- A szempillaspirálom mindig rákenődott, valahogy oldja.

Ha találnék sötétebbet itthon, lehet hogy kipróbálnám nyáron. Így az én száraz bőrömre nem megfelelő.

Art Naturals 2.5% Retinol Age Defying Serum

Art Naturals 2.5% Retinol Age Defying Serum
2020. április 3.

Azt tudnám mondani, mint Bog. Nem csinál semmit. Minden nap kentem, még azt is bírta a bőröm, pedig amúgy nem bírná. Csalódás. Állaga jó, ennyi. Folthalványítás, száraz foltok ellen nulla. Újra veszem az olcsó Ava-t, bár abban retinyl palmitate van, sokkal többet ért.

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2020. április 3.

Valamiért még mindig csábítanak a Nivea krémjei, nyilván az illat... Az ennek is mennyei. De maga a termék már nem. Száraz, vízhiányos bőrre karcsú és a C-vitamin jótékony hatásait sem vettem észre, pedig a fémes szag ott van. A Garnier ,,on the spot"-érzést vártam tőle. Nem lett hasonló hatása. Nem volt érezhető változás a bőrömön.

Garnier Bio Búzavirág Micellás Víz

Garnier Bio Búzavirág Micellás Víz
2020. április 3.

Lányom elpancsolta a felét egy fürdés alkalmával, mégis tart még mindig. Mint a soha ki nem ürülő pohár. Arcomra tökéletes, bár csak a napi szennyeződéssel és némi korrektorral kell megküzdenie. Szemre kevés, oda olajosat használok. Száraz a bőröm nagyon, mindent észrevesz, de ez cseppet sem rontott rajta még télen sem. Illata remek. De ez ugye... kinek Clooney, kinek Gosling a kedvére való. Nekem tetszik, szemez sem csípi, nem könnyezteti, pedig lencsés vagyok.

Art Naturals Retinol Serum

Art Naturals Retinol Serum
2020. március 27.

Alig vártam, hogy megszereztem. És ugyanennyire várom, hogy elfogyjon. Az állaga jó, jól adagolható, szépen eloszlatható, de az ég világon nem csinál semmit a bőrömmel. Se foltokra, se ráncokra, se egységesítése, se száraz psoriasis szerű foltokra. És utóbbi alatt nem hidratálást, hanem megújulást értek. Újra jön az olcsó AVA, az nagyon bejött minden felsorolt fentire.

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai
2020. március 27.

Meglepődtem először mennyire nem testes, állagra nappali krémnek mondanám. Kenegettem, de nem igazán szerettem, semmi hatását nem láttam, el is süllyesztettem. Utána télen kifogytam a krémekből, és amíg nem jött meg egy gazdagabb hidratáló, elkezdtem kenegetni a száraz, romokban heverő arcomat. Meglepődtem, hogy milyen jól hidratál. Télen ezt használtam, és szerettem. Most éjjelre megint lehet ezt veszem meg, mert jó áron van, és a tavaszi-nyár eleji időszakban sem lesz terhes a bőrömnek.

Cien Kétfázisú, Vízálló Szemfestéklemosó Folyadék

Cien Kétfázisú, Vízálló Szemfestéklemosó Folyadék
2020. január 24.

Ha láttam volna a véleményeket, nem veszem meg. Leszedi a sminket, de könnyezzek egész éjjel, meg még másnap is. Enyhe égő érzés kíséretében.

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane
2020. január 7.

Nekem gyakorlatilag semmit nem csinál. Kezdem azzal, hogy a benne lévő olaj és squalane semmit nem segít a száraz bőrömön, amit nem feltétlen róvok fel hibának, mert bármilyen természetes olajjal, azok kombinációjával, natúr krémmel vagy saját készítésű krémmel próbálkoztam, egyik sem tette hidratáltabbá a bőröm. Minden nap ugyanolyan száraz , húzódó volt.
Persze már rájöttem, hogy az én bőrömnek a víz jobban kell, inkább vízhiányos, és sajnos jobban szereti a bőröm a kőolaj származékokat ,,zsírozásra", mint a növényi olajokat. Ez van.
Amiért lepontozom a terméket, az az, hogy a 0.5% retinol semmit nem tett. Szerintem azért mert nincs benne. Érdekes, hogy egy olcsó, retinyl palmitate-ot sokadik helyen tartalmazó szérum olyan változást okozott, amit ez kétszer annyi idő alatt sem. Ez nem tűntette el a pigmentfoltomat, míg a másik egy másikat igen (örökre). Ez nem halványította a száj, homlok közepi mimikai ráncokat, míg a másik termék igen. Ez nem oldotta meg a száraz, hámló megvastagodott bőrrel fedett foltjaimat, míg a másik igen.
Egy éve próbálkozom, most váltok. Újabb retinol tartalmú jön, de nem TO. Más TO sem jött be, nem ez az első eset.

Beauty Baby Sensitive Nedves Törlőkendő

Beauty Baby Sensitive Nedves Törlőkendő
2019. december 9.

Nálunk ez a befutó. Olcsó, nagyon jó összetevők, kellően nagy és nedves.

Update: Még én töltöttem fel, és azóta többfélét kipróbáltam, de második gyereknél már csak ezt veszem. Bevált. Legjobb ár, méret, nedvesség terén is. A hatos kiszerelés nagyon kedvező.