felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Eye Makeup Remover Oil Free

Essence Eye Makeup Remover Oil Free
2011. október 28.

Már harmadjára vagyok kénytelen módosítani, és ismét -1 pont. Nem csíp, nem hagy olajos nyomot, illata sem sok van. A nappali minimális sminket leviszi, de egy makacsabb ceruza már feladja neki a leckét, a tus pedig egyenesen ellenáll, csupán szétmaszatolja. Nem veszem újra. Csak annak érdemes próbálkozni vele, aki csak enyhe színeket és egy kis spirált használ.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2011. október 26.

Kifejezetten szárazak az ajkaim, nem is tudom miért próbálkoztam újabb ajakápolóval, amikor megtaláltam a számomra ideálisat (Primus), de az összetevők biztatóak voltak. Nem vált be. Szúrós érzetet hagy, csak kenem és kenem, de nem ápol.

Labello Soft Rosé Ajakápoló

Labello Soft Rosé Ajakápoló
2011. október 26.

Kaptam, és a színe miatt el is használom, igaz lassan, mert egyébként extra száraz ajkúaknak ez is csak Labello.

Avon Sun After Sun Napbarnított Bőrszínt Élénkítő Csillogó Testápoló

Avon Sun After Sun Napbarnított Bőrszínt Élénkítő Csillogó Testápoló
2011. október 16.

Hát az összetétel... És a színe. Amolyan arany színű csillámokkal von be. Az illata, felszívódása jó. A napszárított bőrt ápolja, de nem venném újra és nem is ajánlom.

Lovely Crystal Strength Körömlakk

Lovely Crystal Strength Körömlakk
2011. október 14.

Jól tart, bár a mosogatás, takarítás miatt nekem lekopik a vége. Így is tart 2-3 napig, akár 4, ha épp kevesebb a házimunka. A képen található szín is megvan, viszont az nem nagyon fed, így 3 rétegben kell az intenzív szín eléréséhez felvinni, ezért a 4 pont.

Merz Spezial Tisztítómaszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Merz Spezial Tisztítómaszk Fehér Agyaggal és Cinkkel
2011. október 12.

Az igaz, hogy megtisztítja a bőrt az elhalt hámsejttől, zsiradéktól. Hogy simább, egyenletesebb lesz-e a bőr, az majd hosszútávon kiderül. Nekem inkább mitesszereim vannak, azokat is kipucolta többé-kevésbé. A dekoltázson viszont nekem olyan piros kiütéseim lettek tőle, hogy egy heti körömvirágos kezelés hozta helyre.

Schaebens Totes Meer Maske

Schaebens Totes Meer Maske
2011. október 12.

Nem vettem újra, mert nekem nem tisztította ki a mitesszereket teljesen és nagyon csípett. Lehet, hogy csak hűsít, de nekem ez annál már több volt.

Helia-D Fruit Selection Arckrém Száraz és Érzékeny Bőrre

Helia-D Fruit Selection Arckrém Száraz és Érzékeny Bőrre
2011. október 10.

Nekem nagyon nem vált be, továbbadtam. Olyan édes, gyümölcsös mű az illata, hogy még a száraz testrészeimre sem kentem el, mert émelyítő, hányingerkeltő, pedig én szeretem az édes illatokat. Továbbá, bár nem érzékeny a bőröm, de nagyon csípett, tiszta vörös lett az arcom tőle. Állagra jó lett volna, kellemesen vizes, lágy krém.

Helia-D Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)

Helia-D Hidratáló Arctisztító Kendő (régi)
2011. október 10.

Borzalmas. Durva a kendő, kicsi, bár elég nedves. Emlékeim szerint az illata sem az igazi. Szemre nem is próbáltam úgy karmol.

yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő

yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő
2011. október 4.

Célzottan kell kencézni, mert nagyon szárít. Nagyon. Nekem is a fogamzásgátló letétele után tette rendbe az arcom.