felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2011. szeptember 8.

Rég óta ezt használom. Aki nem elégedett az illatával, próbálja ki a natur változatot. Nekem annyira száraz az ajkam, hogy nyáron is többször kell kennem, de több más ajakápolóval szemben, mióta ezt használom még sohasem repedezett be.

Nivea Creme

Nivea Creme
2011. szeptember 2.

Bár tele van paraffinnal, éjszakára ezzel kenem be a kezem és jó vastagon az ajkam, ami nagyon könnyen kicserepesedik. Télen pedig tökéletes testápoló a vízhiányos bőrömre. Bár -10 fokban már ez sem használ.

Serical Frutta Hajpakolás

Serical Frutta Hajpakolás
2011. szeptember 2.

Amilyen olcsó olyan jó. Kb. 700 Ft. Finom gyümölcsös, édes illata van. 20 perc egy szexi fürdősapka alatt, és selymes, kifésülhető lesz a hajam tőle, nem nehezíti el.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2011. szeptember 2.

Az illata jó, olcsó, de elnehezítette, zsírosította a hajamat. Segíti a kifésülést, selymes lesz a haj, de a Kallos Frutta ezerszer jobb.

L'Oreal Elséve Nutri-Gloss Light Tükörfény Citrus Balzsamspray

L'Oreal  Elséve Nutri-Gloss Light Tükörfény Citrus Balzsamspray
2011. szeptember 2.

Nem segít a kifésülésben, kiszárítja a hajat. Jó illatú, de a család többi tagjával ellentétben semmit nem ér.

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém (régi)

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém (régi)
2011. szeptember 2.

Olyan zsíros lett tőle a bőröm, hogy nehezen kezelhető pattanásaim lettek. Hosszú hónapok alatt sikerült rendbe tennem.

Alverde Sensitiv Tagescreme Seide

Alverde Sensitiv Tagescreme Seide
2011. szeptember 2.

Csatlakozom Kismaghoz, messze áll a szenzitív krémtől. Szúnyogirtó citrusos illata van, ráadásul kiütéses lettem tőle, sok idő volt rendbe tenni a bőröm.

Nivea Pure & Natural Action Lotus Deo Stift

Nivea Pure & Natural Action Lotus Deo Stift
2011. szeptember 2.

Nivea párti vagyok, de ez nem jött be, még fejlesztést vár. Az illata nagyon bejött, kissé ragacsos érzést kelt és nem akadályozza meg az izzadást. Én kombinálom a Happy Time-al (alumínium tartalmú)

Garnier Mineral Deo Stift Sensitive

Garnier Mineral Deo Stift Sensitive
2011. szeptember 2.

Izzadósabb típus vagyok, illata és az áhított 48 órás hatás miatt cseréltem le a Nivea termékeit. Hatása nulla, érdes a felszíne, a felénél kiesett a stift belőle, de nem bántam. :-)

Balea Young Soft&Care 3in1

Balea Young Soft&Care 3in1
2011. szeptember 2.

Nyári időszakban használtam, amikor zsírosabb a bőröm, de nálam hosszú távon eltömődött pórusokat okozott. Kifejezetten zsíros bőrre ajánlanám, tisztít, de peeling hatása nem az igazi. Frissít, nem szárít, nem irritál.