felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2018. november 22.

Nem láttam az alkoholt, csak mikor használtam, éreztem, hogy szárít. Pedig párás környezet, arckrém, arcvíz is ment fölé. Nem hittem, hogy a bőrömből vonja el a vizet. De szerintem nem a hyaluron, hanem az alkohol, én arra nagyon rosszul reagálok. Az Alverdéktől gyakorlatilag rinocérosz bőröm lesz. Szárított, úgyhogy elajándékoztam.

Ava Tiszta Retinol Ránctalanító Ampulla C+E+F Vitaminnal

Ava Tiszta Retinol Ránctalanító Ampulla C+E+F Vitaminnal
2018. november 22.

Én nem tudom az hogy csinálja, akinek kisimítja az arcát. Ilyet én nem vettem észre, sem, hogy feszesebb lennék. Használom bő egy hónapja. Igaz egy-két mimikai ráncom van, azzal lehet nem is tud mit kezdeni mér más sem. Korombeliekhez képest igencsak jó bőr vagyok, nyilván ilyen a genetikám, és nem okoz gondot 3 liter vizet meginnom egy nap. Extra hidratálást sem nyújt számomra. Amit viszont igen, hogy az előző várandósságomból maradt pigmentfoltokat elhalványította. Majdnem nullára. Valamint, az első hozzászólón felbuzdulva én is használtam a csípőm tájékán néha megjelenő tenyérnyi területen levő, terjeszkedő, viszkető, száraz kiütéseimre, és láss csodát, elmúlt. Ez igen. Ez nálam nagyon nagy plusz pont. Eleinte napi szinten használtam arcon, aztán az soknak bizonyult, az államat szinte leégette, így most heti pár alkalommal használom. Hosszú távon leszek rá kíváncsi. Nyáron nem tudom merem-e használni, de addig még van idő.

MosóMami Eco-Z Sheavaj és Kókuszvaj Sampon

MosóMami Eco-Z Sheavaj és Kókuszvaj Sampon
2018. november 15.

Nekem annak ellenére, hogy változtattak, bevált ez a sampon, bár a korábbi verzióját nem használtam. A FIN sampon nagyon kiszárította a fejbőröm, és ettől ez rögtön megszűnt. Persze e mellé is kell a balzsam, mert amúgy csikorgós marad, nem bírom kifésülni, de szépen lehozza a hajlakkot és nem szárítja ki a melíros hajamat. Egyedüli hátulütője, hogy nagyon híg, így nehéz adagolni.

Update:
Visszatértem hozzá, mert nagyon jó, de eléggé felment az ára. Összefoglalva, nem árt a hajamnak és jól hidratál.

Akamuti Mirha és Tömjén Balzsam

Akamuti Mirha és Tömjén Balzsam
2018. október 18.

Nagyon száraz a bőröm, de még így is marad enyhe olajos réteg reggelre, ami már nem zavaró. Finom puha bőrt eredményez. Három hétig csak ezt használtam éjszakára, semmi szérum, semmi új kence. Csodát nem tett, az államon sajnos enyhén már látszott a mitesszerek megjelenése és nappalra még én sem tudom használni, annyira olajos lesz a bőr. A harmadik negatívum, hogy irtózatosan erős ez a gyantás illat, nem bírtam megszokni. Most testre használom és alkalmanként extrának arcra. Jó-jó, de ennyi pénzt ekkora mennyiség nem ért meg. Aki sokallja a Bioderma és társainak árát, az erre mit mond. Ráadásul egy olivás-mézes arcpakolás is megteszi ezt töredék áron. A pontok száma mindezt összevetve tükrözi, maga a kence hatása 4*.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2018. október 5.

Erről már mindenki elmondott minden jót. Azokon kívül nálam bevált egy csúnya kiterjedt, száraz, allergia szerű több tenyérnyi viszkető bőrfelület kezelésére, amire semmi csodás cicakrém, Eucerin, Lipikar, Bioderma, allergiára való krémek nem használtak. Ez pár nap alatt megszüntette, és vissza sem jött. Valamint kertészkedés után is jól nyugtatja a növények által összekaristolt bőrt. Akár egy jó kis málnaszedés után. :-)

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő
2018. október 5.

Nem tökéletes, de egyelőre marad. A márka hasonló terméke (narancs csomagolás) nagyobb, erősebb, nedvesebb, de nem ilyen jó az összetétele, az már túl nedves. Ez meg kisebb, gyengébb. Miért nem gyúrnak a kettőből egy tökéleteset.

Rowenta SF4412D4 Curl Hajvasaló

Rowenta SF4412D4 Curl Hajvasaló
2018. szeptember 22.

A legkisebb hőfok 130°C és az én vékonyszálú hajamnak nem is kell több 140°C-nál. Összecsukható, így nem borul el, esik le. Korábban Belissima Imetecem volt. Ég és Föld. Szebben vasal, mint az 180°C-on, tehát kíméletesebb. Forgö vezetéke van, és még göndöríteni is lehet vele. Szuper, párom választotta férfiaggyal és nem lőtt mellé.

Update:
Amit korábban írtam mind igaz, csakhogy az elmúlt fél évben már ennek is 180°C kellett. Erre nem telik el két év, és megadja magát a fűtőszál. Grrrrr... Nagyon mérges vagyok.

Balzsam Labor BHA Peeling Problémás Bőrre

Balzsam Labor BHA Peeling Problémás Bőrre
2018. szeptember 12.

Nagyon jó kis termék. Első kémiai hámlasztóm, még csak most ismerkedem ezzel a vonallal, mert rám fér. Bár ahogy olvasom talán inkább AHA kellett volna az öregedés jeleinek megelőzésére. Mindenesetre jól működik, enyhe hatású, de babapopó bőr. Mitesszereim ennek és a zöldtea-rozmaring krémjüknek, meg a Glorynak köszönhetően nincsenek. Száraz részeim már nincsenek, ami még a BB alatt is látszódna. Jó termék, megéri az árát.

Oma Gertrude Regeneráló Testápoló

Oma Gertrude Regeneráló Testápoló
2018. szeptember 9.

Olcsó és egyelőre nagyon bevált. A Biodermát váltottam erre, és jól teljesít, bár ugye már nincs tél. Régóta keresek valami hasonló testvajat, ezeket valahogy jobban szeretem, mint a vizesebb testápolókat.

Update: Még nyáron is száraz lett a lábam mellette, és a mellem is borzalmasan kiszáradt. Nem elég a hidratálása a számomra.

Khadi Növényi Hajfesték - Világosbarna

Khadi Növényi Hajfesték - Világosbarna
2018. szeptember 9.

Nagyon elégedett vagyok vele, és rettentő kiadós. Alapvetően melíros a hajam, de ha megvolt a 3 hónapos lenövés és kezdek átmenni igénytelenbe, ezzel festem. Kevesebb ideig hagyom fent, így nagyon szép színt ad, egységesít. Rém sokáig elég, senki ne sajnálja rá a pénzt, aki emiatt vacillál.