felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Khadi Színtelen hajápoló kúra Senna Cassia

Khadi Színtelen hajápoló kúra Senna Cassia
2018. szeptember 9.

Akárcsak nemeth.anita én is kevertem a világosbarnával, de próbáltam magában is. Az én hajamat szárítja, bár alapvetően száraz a hajam a hajlakkoktól. Nem veszem újra, nemhidratál, sprőd, kifésülhetetlen lesz a hajam tőle.

Babydream Calendula Törlőkendő

Babydream Calendula Törlőkendő
2018. szeptember 8.

A harmadik, negyedik összetevő fogalmam sincs mi, de nem hangzik jól. Sebaj. Jó termék. Lenne. Nagy, kellően nedves, erős. Nagyobb, mint a márka többi popsitörlője. A baj, hogy habzik és annyira át van itatva, hogy az aljában már szinte folyik a víz. Először tetszett, de ezek miatt nem veszem újra.

MakeUp Revolution Szemöldök Paletta

MakeUp Revolution Szemöldök Paletta
2018. szeptember 8.

Nem tudok újat írni, olcsó, tartós, jó színek. Évek óta használom itteni vélemények alapján. Tökéletes.

iWear Extracomfort All-in-1 Kontaktlencse Folyadék

iWear Extracomfort All-in-1 Kontaktlencse Folyadék
2018. szeptember 8.

A zöld iWear-al ellentétben ez a favorit, maradok is ennél, legjobban hidratál, amit eddig próbáltam.

iWear All-In-1 Supreme+ Kontaktlencse Folyadék

iWear All-In-1 Supreme+ Kontaktlencse Folyadék
2018. szeptember 8.

Nekem nem hidratál eléggé, szúrt, kapart már délután a lencse, homályosan láttam. A rózsaszín viszont tuti.

Avizor I-Care Kontaktlencse Ápolószer

Avizor I-Care Kontaktlencse Ápolószer
2018. szeptember 8.

Maradok inkább a bevált Iwear rózsaszínnél. Ez nem hidratál eléggé, már kora délután érzem a kontaktlencsét a szememen. Ezt a tégelyt elhasználom, de köszönöm nem. Amúgy problémát nem okoz.

Winni's Naturel Sampon

Winni's Naturel Sampon
2018. szeptember 7.

Az illata jó, frissítő és jól is tisztít. Egyelőre abban nem vagyok biztos, hogy ettől sprődebb-e a hajam vagy a hajhabom hiányától, mert a kislányom eltüntette a hab fúvókáját.

Update:
Igen, ez szárít, de nagyon. A maradékot még elhasználom úgy, hogy előtte ezzel, utána hidratálóbb samponnal mosok hajat, mert még balzsammal sem tudtam kifésülni a hajam. Nekem nem vált be.

Duchesse Fresh Intim Tisztító Folyadék

Duchesse Fresh Intim Tisztító Folyadék
2018. szeptember 7.

Évek óta használom. Két szülést követően is ezt használtam, sosem irritált, olcsó. A többit leírták előttem.

Duchesse Sensitive Intim Tisztító Folyadék

Duchesse Sensitive Intim Tisztító Folyadék

Cien 10% Urea Lábápoló Krém

Cien 10% Urea Lábápoló Krém
2018. szeptember 6.

Párom kapta le egyszer a polcról, bevágtam a fiókba és most takarítás közben ráleltem. Gondoltam ártani nem árt, mert iszonyú száraz, csúnya a lábujjaim végén és a sarkamon a bőr most második nyáron, hiába habkövezem, stb. Öregszem, na. Egy hete használom este lefekvéskor, és meglepődtem milyen szépen rendbetette. Nem olyan száraz már. Egyet nem értek, minek a lábkrémbe szilikon. Utálom azt a sikamlós érzést. Ha azt kihagyták volna, ötöt érdemelne, de reggelre legalább elillan, nem csúszkálok. Ennek ellenére, lehet így is ezt veszem újra, hisz a többiben is van szilikon.