felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Oma Gertrude Regeneráló Hajbalzsam

Oma Gertrude Regeneráló Hajbalzsam
2018. szeptember 4.

Nem mondanám, hogy ragyog tőle a hajam, de az eddigi talán legjobb kondicionálóm. Nem találok egyszerűen tökéleteset. Ez majdnem az. Enyhe illat, olcsó, nem nehezíti el a vékonyszálú hajat. Megfelelő samponnal tökéletes kifésülhetőséget nyújt. Nem tudok belekötni.

Syoss Fiber Flex Flexible Volume Hairspray Rugalmas Volumen Hajlakk

Syoss Fiber Flex Flexible Volume Hairspray Rugalmas Volumen Hajlakk
2018. szeptember 4.

A keratinosat használom többnyire, de egy próbát tettem ezzel, mert bizalomgerjesztő volt a flakonja. :-) És jól tettem, legalább olyan remek, mint az. Jó az illata, nem ragad, nincs fehér maradvány a hajamon, tart. Én nem fésülöm ki, csak a következő hajmosásnál, addig naponta picit felfrissítem. Így sem nehezíti el vagy tapasztja össze a hajamat.

Oma Gertrude Élénkítő Tusfürdő

Oma Gertrude Élénkítő Tusfürdő
2018. május 2.

Páromnak vettem, és tetszik neki az illata és a hatása is. Nem egy finnyás pasi, de mióta ezt használja nem viszket állandóan a háta.

Rexona Crystal Clear Aqua

Rexona Crystal Clear Aqua
2018. május 2.

Ez még jobb hatásra, mint a rózsaszín tesója. Nyáron is tökéletesen viselem a 35-40 fokot. Nem leszek csurom víz és büdös, napi egyszeri használat mellett sem. Nálam ez nagy szó. Ez a legjobb izzadásgátló amit valaha használtam, és nem hagy fehér, illetve sárgás foltot. Csak az illata (erős gyöngyvirág) nem gyere be.

Update: Most nézem, hogy 6 éve ezt használom, és továbbra is ez a legjobb deo. Most várandósan a Maximum protection-t gyűröm, mert semmi más nem használ, de "normál" időszakban ez az olcsóbbik verzió ami télen- nyáron bevált.

Glory Holt-Tengeri Szeplők és Májfoltok Elleni Krém

Glory Holt-Tengeri Szeplők és Májfoltok Elleni Krém
2018. május 2.

Egyelőre a pigmentfoltok, szeplők elleni csodás hatásáról nem mesélek, mert két hét alatt eddig nem jutottunk. Erre visszatérek a tégely után. Ami viszont felháborít, hogy fele annyi a tégely tartalma, mint amit írnak. Gyanús volt, ezért áttöltöttem 50ml-esbe, és láss csodát belefért. A tégely maga biztosan van annyi, csak ugye belül a krémet tartalmazó műanyag kapszli fele akkora. Még így is megéri az árát a szép összetevőivel. Pihe-puha arcot varázsol, jelenleg jól hidratál, nem tömíti el a pórusokat. De az ilyenfajta átverés felbosszant. Ezért a 3*

Update: Harmadik tégellyel rendelem, így megadom neki a maximális pontszámot. Télen szuperül hidratált és ráadásul várandós is vagyok, szóval vártam a pigmentfoltokat. Tapasztalatból. De nem lett újabb. :-) A régi legnagyobb nem tűnt el továbbra sem, de elégedett vagyok.

Panasonic ES-ED23 Epilátor

Panasonic ES-ED23 Epilátor
2018. május 2.

Harmadik epilátorom, de úgy érzem eddig ez a legjobb választásom. A kímélő fej valami olyan hihetetlenül fájdalommentessé teszi az epilálást, hogy először azt hittem csak eltépi a szőrt. Nem is értem miért nem ilyen feltéttel adják az összes epilátort. A második sor tárcsa az első által elhagyottakat szedi ki, de azért hiú ábrándja senkinek ne legyen, hogy egyszer elég átmenni az adott területen. Imádom, hogy billen, világít, ott epilálok vele, ahol akarok. Az eddigi leghalkabb epilátorom. Minőségi anyagból készül, jól össze van szerelve. A billenő fej miatt nem kell figyelni rá, hogy milyen szögben tartom. Imádom. Amit nem írnak, csak a használati útmutatóban, hogy 3 év az akksi várható élettartama, utána cserélni kell, és hogy hálózatról nem üzemeltethető. Akciósan nagyon megéri, és sokszor van akció, ahogy elnézem, akár 14-15-ért is. az akksi cseréjétől először megrémültem, de párom szerint ez potom pénz ma már.

Update: Azóta kipróbáltam nedvesen is, és azóta csak így használom. Nedves láb, kevés borotvazselé és még kevésbé fáj. Hónaljban maradtam a száraz epilálásnál. Két-három hónalj, plusz két teljes lábszőrtelenítést bír egy feltöltéssel.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szérum Gyöngyök

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szérum Gyöngyök
2017. október 9.

Nem bírtam ellenállni a kis sárga gyöngyikéknek és beszereztem még az ősszel. Több, mint fél évig használtam, sőt egész télen csak ezt. Szérum létére jól hidratál, más nem is kellett a bőrömnek, pedig extrém száraz bőröm van. Amit mindenki ír, nekem is az a bajom. Néha kicsit sárga maradtam, párom akár azt is hihette volna, hogy egy kínai hapsival él együtt, mert az illatában semmi nőies jegyet nem fedeztem fel. És hát a kezdődő mimikai ráncimmal se tudott mit kezdeni. De jól hidratál. Ha nem lennék tőle ilyen „kanos”, még újra is venném.

Biomed Perilla Krém

Biomed Perilla Krém
2017. szeptember 5.

Nem tudom, hogy allergiás kiütéseim vannak-e vagy sem, de egy próbát tettem ezzel a krémmel. Szülés után jelentkezett nálam, ami korábban sose volt, hogy először a csípőmön, utána a térdemen, és lassan a könyökömön is erősen viszkető kiemelkedő kiütések jelentek meg. És persze a vakarástól megvastagodott ott a bőr. Ha nem is tökéletes, de mindenféleképpen nagy segítséget nyújt ez a krém. Még mindig viszketek, de már nem annyira. Javul a bőröm is, kb. 2 hete használom.

Astor Lift Me Up 3in1 Concealer Highlighter

Astor Lift Me Up 3in1 Concealer Highlighter
2017. augusztus 22.

Megnéztem a véleményeket itt korrektor ügyben, aztán besétáltam a drogériába a listám nélkül és hát mikor hazajöttem szembesültem vele, hogy pont a tiltólistáról választottam. :-) Amit annyira azért nem bántam meg, mert szuper kis korrektor. Karikákra, bőrhibákra nálam nagyon bejött, nem szárítja ki az orrom környékét és találtam pont remek színt. A baj nálam is a levegővel van és hogy utána préselni kell ami mégiscsak akad benne. 7ml? Kétlem, esetleg 5ml. De egy szezonra elég mindennapi használatra, ami azért nem rossz. Még nem tudom, hogy újraveszem-e, mert kiábrándító ez a csalás. Csak ezt venném, ha normális tubusba, normális mennyiséget tennének. Így sem pontozom le azért nagyon, mert a kence maga tökéletes.

Beauty Baby Mildes Sampon

Beauty Baby Mildes Sampon
2017. augusztus 22.

Kislányomnál használom újszülött kora óta. Nem szárítja és ez a lényeg. Teszi a dolgát.