felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Babylove Wundschutzcreme

Babylove Wundschutzcreme
2017. augusztus 22.

Az illata enyhén kamillás, és tényleg sűrű. Egyszerűen nem kell vastagon kenni és nem kell mindig. Én ha érzem, hogy pelenkázáskor van a popsiján egy réteg, be se kenem. Jó krém, de a babám feneke, ahol összeér, gyorsan kipirosodik. Eddig csak a gyógyszertári előzte ezt meg, mert abban van borkősav. Amint váltottam másra, újra előjött.
Felnőtteknek is ajánlott, összeérő bőrfelületek nem izzadnak vele úgy össze a 40 fokban.

Bepanthen Kenőcs

Bepanthen Kenőcs
2017. augusztus 22.

Egyelőre popsikrémnek használjuk, mert lánykám fenekén fogzáskor ez segített. A számomra elég durva összetételű Sudoc-t nem akartam venni, így más alternatívát kerestem. Nem bánta kislányom popsija. Ja, igen. Epilálás után is jól teljesített, még az epilálás napján vállalható volt a lábam.

Gyógyszertári Popsikrém

Gyógyszertári Popsikrém
2017. augusztus 22.

Az egyik legjobb popsikrém, amit a kezdetektől használunk. Semmi kipirosodás, kiütés. Amint próbálkozom mással, ahol a kis feneke összeér, kipirosodik, kipörsen.

Update: A fogzás ennek is feladta a leckét, nem tudott a pirossággal mit kezdeni, így mostmár a Bepanthennel felváltva használom.

Irix Spray

Irix Spray
2017. augusztus 22.

Eddig ötöst adtam volna, mert páromnak darázscsípés okozta pirosodást, viszketést csak ez tette helyre. Szúnyogcsípésre viszont fabatkát sem ért, és engem is megcsípett valami speckó méhecske, az ellen sem, pedig bőszen fújogattam 2 napon át. Ca és Antivakarin segített. Szóval lutri, van ennél jobb napégésre, csípésre is.

In Vitro Antivakarin

In Vitro Antivakarin
2017. augusztus 22.

Szúnyogcsípésre kellett valami, de Fenistilt nem akartam az semmit nem ér. Ez viszont mától a "gyógyszertárunkban" megtalálható lesz, gyorsan elmulasztja a viszketést.

Frezyderm Baby Gums Gel Fogzás Idején

Frezyderm Baby Gums Gel Fogzás Idején
2017. június 17.

Ezt ajánlották a gyógyszertárban és milyen jól tették. Tényleg zsibbaszt és mindezt hatásosan teszi. Törpillám megnyugszik, ha bekenem az ínyét. Más viszonyítási alapom nincs és nem is lesz. Maradunk ennél.

Schwarzkopf Styliste Ultime Elastin+ Flex Control Modelling Spray Gel

Schwarzkopf Styliste Ultime Elastin+ Flex Control Modelling Spray Gel
2017. június 17.

Akinek a vizes haj jelenti a természetes esést, annak ajánlom. Borzalom. Mintha cukros vízzel locsolnám a hajam, kis csutkákba összeáll és megdermed. Próbálkoztam én nedvesen, szárazon, semmi nem jó. És mindez horror áron.

Kneipp Kézkrém Ligetszépeolaj +5% Urea

Kneipp Kézkrém Ligetszépeolaj +5% Urea
2017. június 17.

Nem vált be, átlagos kézkrém és esküszöm lábszaga van. :-) Bár kezdem azt hinni nekem nincs is tökéletes kézkrém.

Syoss Keratin Style Perfection Hajlakk

Syoss Keratin Style Perfection Hajlakk
2017. június 17.

A legújabb favoritom. Nagy hajlakkos vagyok és ha kicsit is változik a hajhosszam, változnak az igényei is. Vékonyszálú, vállig se érő hajam van, melírral. Ez a lakk megtartja a tupírt, de közben nem lesz egyadta kóc. Ki bírom fésülni, de mégis tart. Most épp 400 ml-es kiszerelést sikerült vennem, potom pénzért. Az illata nem befutó, de nem is bántó. Be is ruháztam több flakonnal.

Rival De Loop Age Performance 5in1 Feszesítő Szemránckrém

Rival De Loop Age Performance 5in1 Feszesítő Szemránckrém
2017. június 17.

Jónak tűnő összetétele van, akárcsak a legtöbb Rivalnak, de nekem ez is égő érzést hagy maga után, folyik a könnyem. Nem vagyok egy szenzitív bőrű, de ezt a márkát hanyagolni fogom, valahogy nem vált be. És egy réteget is hagy mag után, nullácska.