felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

MediNatural 100%-os Narancs Természetes Illóolaj

MediNatural 100%-os Narancs Természetes Illóolaj
2017. április 12.

Soha többé. Kissé olcsóbb, mint egy jobb minőségű illóolaj, de csepegtethetek bármennyit a párologtatóba, nem érezni. Nem tudom hogy állítanak elő ilyen semmilyen illóolajat. A 10ml és a 30ml-es kiszerelés detto.

Bentley Organic Organikus Babaolaj

Bentley Organic Organikus Babaolaj
2017. április 7.

Babám bőrét nem tartotta rendben. Neki a száraz területeit nem kezelte. Nálam mondhatni bevált, de még tesztelés alatt áll.

Bentley Organic Organikus Babapopsi Balzsam

Bentley Organic Organikus Babapopsi Balzsam
2017. április 7.

Eleinte tetszett, átlátszatlan réteget hagy, szépen ápol, de a babám feneke, ahol összeér, gyorsan kipirosodik. Eddig csak a gyógyszertári előzte ezt meg, mert abban van borkősav. Amint váltottam, újra előjött. Sajnos emellett is előjött. A másik bajom vele, hogy nagyon hamar megavasodott, ahhoz meg drága.

Styliste Ultime Elastin+ Flex Control Hajhab

Styliste Ultime Elastin+ Flex Control Hajhab
2017. április 7.

Eddig nem mertem hajhabot használni, mert mind ragacsos érzetet hagyott. Na ez nem. És olyan jó tartást ad az én semmilyen hajamnak. Nem csúszik, nem száll. Persze irtó vékony a hajam, ezért be kell ''lőnöm'', de enélkül sokkal több lakkot használtam és ha szétfújta a szél, borzadály volt.

Babylove Pelenkakiütés Elleni Krém / Wundschutzcreme (régi)

Babylove Pelenkakiütés Elleni Krém / Wundschutzcreme (régi)
2017. április 7.

Az illata enyhén kamillás, és tényleg sűrű. Egyszerűen nem kell vastagon kenni és nem kell mindig. Én ha érzem, hogy pelenkázáskor van a popsiján egy réteg, be se kenem. Jó krém, de a babám feneke, ahol összeér, gyorsan kipirosodik. Eddig csak a gyógyszertári előzte ezt meg, mert abban van bórsav. Amint váltottam másra, újra előjött.

Medela PureLan 100 Mellbimbóápoló Krém

Medela PureLan 100 Mellbimbóápoló Krém
2017. április 7.

Csodakrém!!! Szoptatáskor kezdtem használni, és mindig megnyugtatta a bimbómat, mire jött a következő kör. Az első két hónapban életmentő volt. Azóta a maradékot használtam már cserepes ajkakra, kiszáradt körömágyra, kézre és törpillám ekcéma szerű foltjaira. Mindent egy nap alatt rendbe tett. Ez mostantól mindig lesz itthon.

Schwarzkopf Styliste Ultime Hajlakk

Schwarzkopf Styliste Ultime Hajlakk
2017. március 10.

A fekete hajlakkot használom, pedig a legerősebbeket nem tudtam eddig egyik márkából sem elviselni, mert bukósisakom lesz, de ebből az kell. Ennek ellenére nem kemény, reggelre kialszom, nagyon jól tart, nem ragad. Nekem csúszik- mászik a hajam lakk nélkül, ez megtartja a frizurámat egész nap. Jelenleg ezt használom csak, sokkal spórolósabban kell fújni, mint a többi lakkot, így hiába drágább, de megéri, ráadásul 300 ml.

Update: Közben volt ''szerencsém'' kipróbálni a rövid hajamon a rózsaszínt, ami nulla tartással bír, és a lilát, ami olyan ragadós, mintha cukros vizet locsoltam volna a hajamra. Borzalom mindkettő. Azokra jóindulattal is csak 2 pontot tudok adni.

Bioderma Atoderm Intensive Balsam

Bioderma Atoderm Intensive Balsam
2017. január 11.

Kicsit változtattak az összetevőkön, a címke elején is olvasható, hogy megújult. Gyakorlatilag annyit látok, hogy a vitaminok és a különféle cukrok mostmár a sor végén kullognak. Korábban nem használtam, így nem tudom befolyásolja e, de ez a krém elsőrangú. Végre egy testápoló, ami az extra száraz bőrömet kordában tartja, pedig csak minden másnap használom. Eddig télen vedlettem, mint egy kígyó, de most se viszketés, se hámlás. Végre!!! Csodaszer. Arcra is ajánlják, nekem ott eltömíti a pórusokat, viszont nekem sokminden eltömíti, de még ennek ellenére sem zavaró, nagyon puha lesz az arcom tőle.

Faith In Nature Bio Gránátalma és Rooibos Sampon

Faith In Nature Bio Gránátalma és Rooibos Sampon
2017. január 11.

Először azt hittem ez a sampon jó. Azt akartam hinni, mert a balzsamja frenetikus. Rugalmas, puha, kezelhető haj, élettel teli fejbőr? Az alig vállig érő hajamat nem tudtam kifésülni, kötelező utána a balzsam. Ami miatt végül egy teli flakon elajándékoztam, az az, hogy a fejbőrömet olyan szinten kiszárította, mintha korpás lennék. Sokadik helyen alcohol denat. megtette a hatását.

Frosch Mandulatej Folyékony Szappan

Frosch Mandulatej Folyékony Szappan
2016. december 8.

Nagyon sok Frosh terméket használok, mert elégedett vagyok velük, de ez a szappan szárít. Mondjuk eléggé finnyás a kezem, eddig egyedül a Dove nem szárítja. Árban, illatban, mennyiségben megéri, de akinek extra száraz a keze, nem ajánlom.