felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balzsam Labor Kollagénes Kézápoló

Balzsam Labor Kollagénes Kézápoló
2016. november 28.

Párom imádja ezt a kézkrémet. Mentás illattal, ami nekem nem a kedvencem, de gyorsan felszívódik. Plusz pont a pumpás kiszerelés. Az ára is jó, mivel két tubusnyi mennyiséget kapunk ezért a pénzért és jól hidratál.

Naty Eco Nedves Popsitörlő

Naty Eco Nedves Popsitörlő
2016. november 15.

Nem rossz törlőkendő, kellően nedves, csak épp kicsi, kevés van egy csomagban és drága. Ha probléma lenne a babám posijával, lehet újra venném, de napi használatra drága. Kap 5 pontot, de ár- érték arány miatt nálam 3-at ér.

Exodor Izzadásgátló

Exodor Izzadásgátló
2016. november 15.

Az izzadást konkrétan meggátolta. Eddigi legjobban teljesítő izzadásgátlóm lett volna, de oltárira viszkettem tőle, pedig soha semmire nem voltam allergiás. Próbáltam ritkítani a használatát, de ha heti egyszer kentem ezzel, akkor is. Kár érte. Úgyhogy figyelemfelhívásként nem kap maxot.

Triple Dry Izzadásgátló

Triple Dry Izzadásgátló
2016. november 15.

Ennyi alumíniumtól azt hittem ez lesz a csúcsok csúcsa, de majnem mintha vízzel kenegetném. 3 órát nem bír ki, nemhogy 3 napot. Pénzkidobás. Nem hittem el az előttem véleményt íróknak. Az első pár napban hatásosnak tűnik, utána kimutatja a foga fehérjét.

Terra Naturi Lifting Nappali Krém

Terra Naturi Lifting Nappali Krém
2016. november 15.

Ezt a krémet mintha az arcomra se kentem volna, ugyanolyan száraz maradt. Gondoltam, hogy mivel érett bőrre van, jó lesz a vízhiányos bőrömnek, de tévedtem. Most megnézve az összetevőit, sejtem, hogy az alkohol a bűnös. Pedig a Terra testápolói pl. jók.

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő
2016. november 15.

Olcsó, nagyon jó összetevőkkel. Kissé száraz, ezért használom inkább a szintén olcsó Müllereset, de ha csak Rossmann lenne a közelben ennél maradnék. Más márkás szenzitív törlőkendők üsszetételben elbújhatnak mögötte, és nekem leginkább az számít.

Balzsam Labor Nappali Krém

Balzsam Labor Nappali Krém
2016. szeptember 27.

Nálunk nagyon beváltak a Balzsam Laboros termékek, akármihez is nyúltam eddig. Ez egy illatmentes, szuper arckrém, kifejezetten pumpásat kerestem. Kellemes, nem hagy zsíros érzést a bőrön, pattanásokat, eltömődött pórusokat nem okoz, pedig én hajlamos vagyok rá az államon és az orromon a szűk pórusaim miatt. Állagra hasonló számomra, mint a Numis Med ureás arckrémje, nem is tudom megállapítani melyik a jobb. Legyen ez, mert magyar termék.
Update: Valahogy nem hozza azt amit eddig. Lehet a bőröm változott a szüléssel, de jelenleg nem hidratál eléggé. Húzódik a bőröm, pedig még hűvös sincs.

Faith In Nature Gránátalma és Rooibos Kondicionáló

Faith In Nature Gránátalma és Rooibos Kondicionáló
2016. május 6.

Eddigi legjobb balzsamom, eddig mindet leváltottam, mert vagy sok kellett belőlük vagy valami egyéb nyűgöm volt. Ez nagyon selymes érzetet hagy, de nem lesz sikamlós a hajam, jól kifésülhető, puha és fényes lesz a hajam. Nem találok benne kifogást, az én vékonyszálú hol melírozott, most épp hennázott, vasalt, lakk által szárított hajamra tökéletes.

Balzsam Labor Férfi Dezodor

Balzsam Labor Férfi Dezodor
2016. május 6.

Párom ezt az alumíniummentes deot használja és elégedett vele. Nagyon kellemes férfi illata van, de nem bántó. Szerintem ezután is ennél maradunk, mert jól bevált.

Numis Med Urea 10% Kézbalzsam

Numis Med Urea 10% Kézbalzsam
2016. május 6.

Nekem csak extrém száraz a kezem, ekcémám nincs, de talán ez a legjobb kézkrém amit eddig használtam, sokfélét kipróbáltam már, ez sem tökéletes, de eddig a legjobban ez védte a kezeimet.