felicity94

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2022. január 3.

Egyszerűen imádom! Féltem megvenni a golyós deo változatot, mert alapjáraton utálom őket. Vastag nedves réteget képeznek a bőrön, összekenem a ruháimat is….Ez az első golyós deo ami nem a fiók alján landolt 2 hét után. Az illata baba hintőporra emlékeztető kellemes púderes tiszta uniszex illat, nekem nincs vele bajom. Jelentősen csökkenti az izzadság mennyiségét (nem lesznek hatalmas nedves foltok a ruhán, csak néha minimális), szagokat pedig egyáltalán nem érezni. egy teljes napon át jól teljesít. Hamar beivódik felkenés után, tetszik hogy nagyon vékony rétegben kenhető, mégis csoda a hatása. este könnyű lemosni, nincs zavaró filmréteg amit órákig kell vakargatni. engem elvarázsolt. soha többé nem veszek mást.

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2021. december 5.

Hááát, vegyes érzéseim vannak. Meglepően folyékony a cucc, a kis kék gömbök izgalmassá teszik ezt az uncsi textúrát. Az "illata" nekem elég furi, annyira nem jön be, de elviselhető. Ami sokkal jobban zavar az a ragacsos érzés amit hagy maga után. Nem tudok olyan keveset használni, hogy ne ragadjon az arcom utána, ezért 5-10 percet várni kell mielőtt sminkelne rá az ember. Nem rossz de nem ájultam el a hatásától sem. Ha már megvettem elhasználom de nem gondolnám, hogy újra veszem.

Herbal Essences Pure Aloe + Avocado Oil Sampon

Herbal Essences Pure Aloe + Avocado Oil Sampon
2021. december 5.

Egyszerűen imádom az illatát! Parfümként is elfogadnám :D Nem mellesleg isteni selymes pihepuha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, azokon a részeken is ahova nem teszek balzsamot, ez pedig mindenképpen a sampon érdeme. Nekem a zsírosodást nem befolyásolja, ugyanaddig bírja a hajam mint ezelőtt (de legalább nem lett rosszabb). Megfelelően habzik, átlagos mennyiség kell belőle. Szerintem újravevős :)

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon
2021. szeptember 15.

Borzalmas ez a sampon. Csakúgy lekaptam a polcról a finom illata és a csinos csomagolása miatt, de hatalmas hiba volt. Egyáltalán nem habzik, szinte lefolyik a hajamról, nagyon sokat kell belőle használni, hogy valamit érjen. Ha már megvettem elhasználom, de alig várom, hogy elfogyjon. Teljes pénzkidobás, soha többé nem veszek ilyet.

Nivea Diamond Gloss Care Gyémántfény Sampon

Nivea Diamond Gloss Care Gyémántfény Sampon
2021. augusztus 29.

Egyszerűen imádom az illatát! Először csakis emiatt vettem meg :D Csakúgy lekaptam a polcról, nem voltak elvárásaim. Meglepett, hogy már az első mosásnál érezhetően puhább, selymesebb lett az amúgy vastag szálú, száraz, drótszerű hajam, ráadásul sokkal könnyebb volt kifésülni is. Nem tűnt fel, hogy zsírosítana, ugyanaddig bírja a hajam ezzel is, mint más samponokkal. Szeretek kísérletezgetni, de jelenleg ez az a sampon, amiből mindig tartok itthon. Szerintem csodát tesz a száraz hajjal, árban is rendben van. Nekem bejött.

Schwarzkopf Palette Ashy Blonde Toner

Schwarzkopf Palette Ashy Blonde Toner
2021. április 13.

Nem mondom, hogy penzkidobas de nem vagyok elajulva tole. A kozephosszu festett vilagos csokibarna hajamban van eleg sok szoke balayage melir. Frissen a fodrasz utan ugy ahogy hamvas, de ertheto okokbol par mosas utan mar nagyon csunya rezes, sargas arnyalatu lesz. Szinte minden drogerias hamvasito termeket kiprobaltam mar, nagy resze nem igazan hasznalt. Hat ez sem wow hatas. hajmosas utan torolkozoszaraz hajra felkentem a tubus felet, keves balzsammal keverve, fel oran at hagytam hatni. Nagyon intenziv erdekes szaga van, a hajfestekekhez hasonlo. Hiaba oblitem es kenek ra akarmit, benne marad a szaga a hajamban. Nem elviselhetetlen de nekem nem jon be. a hajtovekhez kozel kicsit tompitotta a sargas reszeket de a hajvegeim kb ugyanolyanok maradtak. nem vagyok elegedett vele de ha mar megvettem azert elhasznalom meg egy alkalomra. nem veszem ujra.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. február 13.

Hihetetlenül szenvedek a száraz hámló bőröm miatt, kenhettem rá napi szinten bármit, semmi nem mulasztotta el a feszülő, húzódó érzést. Abszolút hirtelen döntés volt ez a krém, teljesen más céllal mentem a patikába, de sokat kellett várnom a soromra, és ez a krém kacsintgatott rám a polcról. Egy pillanatra félretettem az agyonreklámozott drogériás színes illatos tucat termékek iránti rajongásomat, és mindenféle előzetes tájékozódás nélkül vettem meg a kisebb, tubusos verzióját.
De milyen jól tettem!!! Srácok, ha létezik csoda krém akkor ez az 😄 tökéletes illatmentes univerzális hidratálókrém amit nyugodt szívvel kenek még az arcomra is. Nem fullasztó, nem zsíros, nem irritál, valahogy a bőr mélyebb rétegeiben hat, azonnal beszívódik és pihepuha lesz a bőröm tőle. Imádom! A hámló, feszülő arcbőrömet 2 nap alatt rendbe tette, sminkelni is szépen lehet rá. Az orrfújástól kipirosodott irritált részeket is reggelre rendbehozta, egyáltalán nem csíp. A már szinte repedező kézfejemmel is pikkpakk csodát tett. Testre még nem próbáltam, mert spórolok vele a kis kiszerelés miatt, de biztosan újra fogom venni. Azt hiszem megtaláltam A Krémet.

Isana Lash Color Szemöldök-és Szempillafesték

Isana Lash Color Szemöldök-és Szempillafesték
2021. január 23.

Tűzoltásnak elmegy, de csak ha nagyon nem jutok el a kozmetikushoz. próbáltam a leírás szerint is, de úgy bármeddig rajt hagytam, túl halvány lett. olvasgattam a ti módszereiteket is, a tálkában kikeverős témát. na úgy már hatásosabb lett a színezés, viszont hihetetlen nehéz felvinni mert nem lesz teljesen egynemű az állaga, akármennyit kevergetem. szóval egy híg zselé állagú trutyi amivel fél órát szenvedek mire felkenem mert amint húzok egy ecsetvonást, a következő igazító mozdulattal már “letörlöm” a festéket. én van, hogy egy órát is fent hagyom, úgy rögtön utána szép az eredmény. a második-harmadik napon viszont össze vissza foltosan kopik ami nem túl szép látvány, hiába megyek rá porral vagy ceruzával is, átüt. ha csak nem nagyon muszáj, nem használom.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2021. január 23.

Finoman szólva egy túlárazott semmi csinos, hívogató köntösben. Ajándékba kaptam az első vásárlásom mellé, nagyon örültem neki mert spirál mániás vagyok. a keféje jónak tűnt, a festék szép pigmentált de valahogy az egész nem igazán ér semmit összességében. talán túl híg a festék, mert egyszerűen hiába húzkodom a pilláimon, azon kívül, hogy feketére színezi, semmit nem csinál. azt a tippet kaptam az eladó csajszitól, hogy várjak vele pár hetet, ha nyitogatom a tubust és “levegőztetem” kicsit akkor majd sűrűsödik, de eddig ez még nem jött össze.(1 hónap) ha van fél órám csak spirálozni akkor kínnal keservvel a hatodik réteg után valami enyhe változás látszik, ez így elég nagy csalódás. az ára pedig ehhez képest nevetséges.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
2021. január 23.

Nagyon finom friss virágos de mégis kicsit gumicukorra emlékeztető illata van, én enyhén édeskés citromos aromát is érzek benne, tetszik :D Végre egy helia-d krém, ami a szokásos kiváló minőségű, szuper hidratáló hatású és NEM “öregasszonyos” szagú :D többször vásároltam már ettől a márkától, de mindegyiknek az “illatával” volt bajom és hiába nagyon jó a hatásuk, nem bírtam elhasználni őket. egyébként viszonylag hamar felszívódik, nem kell belőle sok. praktikus pumpás kiszerelése van, csini doboza, jó és tartósan érezhető illata és imádja a bőröm is. télre tökéletes a húzódó száraz bőrömre.