FelineWise

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Beauty UK Matte Lipstick

Beauty UK Matte Lipstick
2015. május 7.

Számomra nem jött be. A Cupcake árnyalatot vettem meg, amely valóban szép és a rúzshoz feltett képpel megegyező szín a Pink Panda oldalán. Elég pigmentált is, jól fed. Viszont rettentően száraz, alig lehet felkenni. A cserepesedésre hajlamos ajaknak ez igazi "halálos ítélet". Szerencsére nem kifejezetten tartozom a nevezettek táborába, a rúzsnak "köszönhetően" azonban kis híján odakerültem. A "viselése" alatt mindenképp. Túlzottan tartósnak sem nevezném szegénykét, és nekem rövid idő alatt össze is csomósodik a számon. Próbáltam alapozásnak használni más rúzs alá -- a szárazsága végett jól tapadó felületet ad(hat)na, de nem ad, hisz' becsomósodik magában is, és más rúzzsal is felette. A színe miatt azonban (babarózsaszín), melybe szerelmes vagyok, így is megér nekem három egész csillagot. Többet kínzatás ellenére sem. :)

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2015. május 7.

Számomra értéktelen: felkenem és hopp, már ott sincs! Kár érte. Az "Olcsó húsnak híg a leve!" kifejezés az ilyen termékek miatt született.

Sanatopic Bőrpuhító Krém

Sanatopic Bőrpuhító Krém
2015. április 22.

A krém számomra maga a non plus ultra! 24 órán át hat -- döbbenet, de valóban így van! Eredetileg ugye, ekcémás bőrre készült magyar(!) találmány, tehát érthető a hatásfoka... Imádom! Amióta rátaláltam, a világon semmi mást nem használok, és az arckrémeim alá (olykor helyett) is ezt viszem fel. Nem ötöt, de 10-ből 20-at érdemel(ne). :)
[És igen, ahogy az előttem "szólók" is írták, a flakont sajnos valóban szét kell vágni, hogy kinyerhessünk az aljából minden csepp mannát. :) :( Ajánlatos már előre megvenni a következő flakont, és abból elhasználni valamennyit. Ezután szétvághatjuk a már szinte teljesen kiürült flakonunkat, s egy kiskanállal, falapocskával átpakolhatjuk az új flakonba a benne maradt krémet, már lesz benne elég hely neki. Így nem szárad be a krém a szétvágott flakon aljába, mire elhasználjuk -- ez jó azoknak, akinél lassabban fogy... A krémhez ne érjetek kézzel! A bőr zsírtartalmától romlásnak indul, s viszi magával az új krémet is.]

Alverde Intenzív Hidratáló Arckrém Avokádóval Nagyon Száraz Bőrre

Alverde Intenzív Hidratáló Arckrém Avokádóval Nagyon Száraz Bőrre
2015. április 22.

Kedves Kay, ajánlom Neked a Sanatopic nevű testápoló krémet (patikában kapható, 300 ml.-es, pumpás, ezer forint). Illat- és színezékmentes. Csodát fogsz tapasztalni! 24 órán át hat -- és ami döbbenet, valóban így van! Eredetileg ekcémás bőrre készült, tehát érthető a hatásfoka... :) Imádom! Amióta rátaláltam, a világon semmi mást nem használok, és az arckrémeim alá (olykor helyett) is ezt viszem fel. 10-ből 20-at érdemel(ne). :)

Ombia Revital Éjszalai Revitalizáló Krém

Ombia Revital Éjszalai Revitalizáló Krém
2015. április 22.

Abszolút tökéletes. Nemrég olvastam egy cikket, amelyben különféle (komoly márka nevű és "no name") arckrémek hidratáló és ránctalanító hatását tesztelték (a legdrágább krém húszezer forint volt). Az abszolút díjat ennek a termékcsaládnak az éjszakai kréme vitte el, mint az egyetlen(!) valódi ránctalanító hatást mutató készítmény, mely kiváló hidratáló is egyben. Jómagam akkor vettem meg az első tégely nappali és éjszakai krémemet belőle. A ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert szerencsére nincsenek még (sicc!), a krémek azonban döbbenetesen jók. A napokban vettem belőlük három újabb tégellyel. :) Szuper termék, fantasztikus illattal. Bársonyos, tökéletesen hidratált bőrt ad -- száraz bőröm van! Az áruk pedig hihetetlen: 999 Ft./db.! Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

MakeUp Revolution Amazing Rúzs

MakeUp Revolution Amazing Rúzs
2015. április 22.

Valójában egyetlen csillagot sem érdemelne! Nálam e kozmetikai cég rúzsai sajnálatos módon leszerepeltek. Hatalmas várakozásokat söpört el általuk a csalódás vad szele. Nekem is a Sweetheart árnyalat van meg. A színe szerelem volt első látásra. Másodikra is. Valami káprázat. A színhatása pedig egyenesen mesebeli a szájon: hol volt, hol nem volt... Sajnos hol nem volt. A szájon. :) Mesének végül is mese -- hamisítatlan Grimm mese (rémmese)...
Felkenve az ajkakra, a színből nincs semmi, nulla, lényegében nem is tartalmaz pigmenteket. A rúzs állaga elsőre csodásnak tűnik. Aztán másodjára valóban csodálkozni is fogsz: hopp, már el is illant, mintha soha fel sem kented volna. De legalább jól illik e tulajdonsága a mesebeli pigmentációjához... ;)
Csak erősen mazoista (eredet szeretők kedvéért mazochista) hajlamú hölgyeknek ajánlom ezt az árnyalatot -- és bátor, vállalkozó szellemű kalandoroknak a többit. A magam részéről szuicid tüneteket brillírozva prüszkölök tőle.
Megyek is, leugrom a cipősarkamról. ;)

MakeUp Revolution Amazing Matt Rúzs

MakeUp Revolution Amazing Matt Rúzs
2015. február 18.

Gyötrelmesen rossz, hatalmas csalódás volt mindkettő, amit aznap egyszerre vettem (a másik nem a matt rúzsuk, de az meg mintha nem is tartalmazna pigmenteket, "nem fog"). Ez a kozmetikai cég a rúzsaival nálam leszerepelt, még egyik sem vált be tőlük (többfélét is vettem már e kettőn felül is, azok applikátorosak). Ez olyan száraz, felkenni sem lehet. A Nude árnyalat van meg ebből a mattból, használhatatlan.