Felis81

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem
2018. július 28.

Több fogselymet is próbáltam már, de nekem ő a favorit. Engem nem zavar a vastagsága, elég kicsik a fogközeim, néha "izomból" kell a fogaim közé tuszkolni, de legalább nem sérti fel a fogínyem, ami a többi fogselyemnél sajnos gyakran előfordult. Kellemes mentol íze van. Nem szöszölődik. Ár-érték arányban tökéletes. Nálam 5* :)

Gliss Kur Supreme Length Spray Balzsam

Gliss Kur Supreme Length Spray Balzsam
2018. július 2.

Eddig a Fiber Therapy-t használtam, de múltkor a Glamour napokon féláron volt, így vettem kettőt, egyet a régi megszokottból (mert azt is imádom) egyet pedig ebből. Az illata nagyon fincsi, egy kicsit talán a málnára hasonlít, de egyébként is szeretem az édes illatokat. Nekem bevált. ugyan úgy használom, mint a tesóját, a hajam alsó harmadára. Könnyen fésülhetővé és puhává varázsolja a hajam. Azt hiszem, marad :)

Balea Peel-Off Maske Mit Aktivkohle

Balea Peel-Off Maske Mit Aktivkohle
2018. július 2.

Megvettem... aztán megnéztem, ti mit írtatok róla... :)
Viszont én kellemesen csalódtam benne. Nem azt mondom, hogy ez a legjobb cucc a világon, de egynek elmegy. Közel sem olyan borzasztó, mit amiket írtak róla.
- Egy kicsit folyós, de ecsettel könnyen orvosolható ez a probléma (bár én minden maszkot, pakolást ecsettel viszek fel).
- Rohadtul csíp, amikor felkenem (volt is para, hogy rák leszek e, mire megszárad).
- Elég büdi, alkoholos szaga van, de elviselhető.
- Aránylag egészben lejön, ahol pedig nem száradt meg rendesen, és nem jön le, ott a már leszedett galacsint kell hozzá nyomkodni, és az felszedi, nem kell
hozzá papír, törölköző, meg semmi, csak a galacsinja :)
- Utána olyan a bőröm 2-3 napig, mint a babapopsi, és a piros foltok is eltűnnek.
Szóval mindent egybe vetve, nekem bejött, pedig tényleg érzékeny bőröm van.
A szaga és a marása miatt veszek le összesen egy csillagot.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam
2018. június 28.

Egyszerűen imádom! Nagyon régóta használom, talán a nosztalgia miatt is szeretem ennyire :) Csak a hajam végére , alsó harmadára fújom, így nem nehezíti el a hajam, könnyen fésülhetővé teszi. Az illata pedig isteni. Mindenképp újra vevős.

Balea Volumen Puder Mango& Cocos

Balea Volumen Puder Mango& Cocos
2018. január 27.

Nekem bejött. Nagyon vékony szálú, tartás nélküli, zsírosodásra hajlamos hajam van (na jó, nem csak hajlamos, az is).
Eddig úgy néz ki, megtaláltam az igazit. :) Igazság szerint száraz sampont is használok, úgyhogy nem tudom, mennyire zsírosít, de végre van tartása a hajamnak!!! :)
Kerestem a tesóit is, de eddig nem találtam, pedig nagyon szeretném kipróbálni azokat is.
Az illata ugyan nem jött be, de annyira örülök, hogy nincs "szopott gombóc" fejem, hogy még ezért sem vonok le csillagot.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2018. január 27.

Hát, inkább natúr kakaóvaj, mint ez, megvettem, talán 2-szer használtam, és adtam is tovább. Nekem nagyon sűrű, olyan, mint a gyógyszertári szőlőzsír, nem tudtam elviselni a számon. Az illata tűrhető, de egyáltalán nem lett kedvenc. Biztosan hatott volna, ha tovább el bírom viselni :) Azért az összetevői miatt kap 3 csillagot.

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó
2018. január 27.

Nagyon szeretem, évek óta használom, a bőrt szépen felpuhítja. A dobozában nagyon tömény illata van, de vízbe téve kellemes, egy lavór vízbe nem kell egy egész kupaknyi, szóval sokáig elég.

Balea Arctisztító Hab

Balea Arctisztító Hab
2018. január 27.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, gondolkoztam, hogy ezt, vagy a rózsaszín párját válasszam, de végül ez mellett döntöttem.
Egyenlőre nem bántam meg. Tusolásnál natúr szappannal távolítom el a sminkem nagy részét, utána pedig egy arctisztító géppel és ezzel a habbal csinálom az utolsó simításokat. Az arcom puha lesz tőle, de egy kicsit szárít, úgyhogy utána kell a krém. Mindent egybe vetve, nálam 5* :)

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss
2017. augusztus 2.

Ár-érték arányba tökėletes. Az illata egy kicsit mű, ės ha sokat kenek, mintha egy kicsit avas lenne ( pedig nincs lejárva). Viszont nem iritálja a bőröm, szóval járna neki az öt csillag, csak hát az illata...

Bioform Sörélesztő Tabletta B Vitaminokkal

Bioform Sörélesztő Tabletta B Vitaminokkal
2017. augusztus 2.

Régebben szedtem élesztő tablettán, igaz nem ezt a márkát, de a másik sajnos megszűnt. Az itteni vélemények alapján döntöttem ez mellett, és nem bántam meg.
Kb 3 hete szedem (napi 6 szemet), a körmöm másfél hét alatt majdnem 2 mm-t nőtt. A hajhullásom nem múlt el, viszont mintha a hajam is gyorsabban nőne, bár azt nem tudom, hogy az élesztő tablettának, vagy az Alpecin Koffein samponnak köszönhetem e. De ha csak a körmömre hat, már akkor is megérte