FeMeli

Regisztráció dátuma: 2015. október 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kurkuma

Kurkuma
2017. augusztus 21.

Annyi jót olvastam a fogfehérítő hatásáról,de mégis úgy próbáltam ki,hogy nem fűztem hozzá nagy reményeket. Ééés láss csodát,már az első használat után feltűnő volt a változás:)
1hete használom ,naponta kétszer a Corsodyl sárgította fogaimra. Bánom,hogy nem dokumentáltam fotókkal a változást.
Legközelebb a csicseriborsólisztes szőrtelenítős maszkot fogom kipróbálni,remélhetőleg hasonló sikerrel!:)

Ebelin Entwirrkünstler Hajkefe

Ebelin Entwirrkünstler Hajkefe
2017. augusztus 11.

Bánom,hogy megvettem. Sérti a fejbőrt,a hajvégeket is töri. A Tangle Teezer nyomába se ér.

Mayam Amla Por

Mayam Amla Por
2017. január 8.

Arcra használom hetente egyszer,selymes lesz tőle a bőröm és összehúzza a pórusokat. Hennához is keverem ,imádom:)

Avon Infinite Moment

Avon Infinite Moment
2015. november 6.

Egész sokáig megmarad az illata,ha sokat fújok magamra. Illatmintám volt belőle,és az nagyon megtetszett,de mintha
maga a parfüm,amit megrendeltem silányabb minőségű lenne. Nem tudom,a lényeg hogy nekem hiányzik belőle valami plusz...
Amolyan "fújkodós" parfümnek jó lesz :)

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2015. november 6.

Én is az itteni vélemények alapján vettem meg....hát jobbra számítottam. Lehet,hogy velem van a baj,de pár óra múlva elillan az a kellemes púderes illata
és ,már nem is véd olyan nagyon. Az tény,hogy a dove dezodoroknál hatásosabb,de az árához képest többet vártam tőle!

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2015. november 6.

A hajam szép selymes lesz tőle,a körmöm erősödött,mióta használom.Arcra nekem nem igazán vált be .

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2015. november 6.

Ár-érték arányban nagyon jó. Szép lesz a hajam tőle,de már nem vagyok annyira elájulva a hatásától,mióta találtam ennél jobbat.

Avon Skin So Soft Signature Silk Krémtusfürdő

Avon Skin So Soft Signature Silk Krémtusfürdő
2015. november 6.

Imádom ezt a tusfürdőt. Nagyon selymessé varázsolja a bőröm. Az illata lehetne kicsit tartósabb :)

Dabur Amla Repair Therapy Hajszérum

Dabur Amla Repair Therapy Hajszérum
2015. november 6.

A legjobb hajvégápoló,amit valaha használtam. Nem nehezíti el a hajat,szép fényt ad és javítja a hajszerkezetet ! Igaz,hogy drága ,de megéri megvenni. Ha elfogy,biztosan újraveszem!! :)

Schwarzkopf Taft Push Up Look Dúsító Hajhab

Schwarzkopf Taft Push Up Look Dúsító Hajhab
2015. október 25.

Nekem bevált,valóban megemeli a hajtövet :)