Fenolia

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Occitane Helyreállító Kondícionáló Száraz és Károsodott Hajra

L'Occitane Helyreállító Kondícionáló Száraz és Károsodott Hajra
2016. november 20.

A samponjával együtt használtam, de sajnos nekem szárazabb volt a hajam a használatuk alatt.Az illata elég erőteljes,gyógynövényes. derékig érő hajamra nekem nagyon gyorsan fogyott és kevés is volt az ápoló hatása.

L'Occitane Aromachologie Helyreállító Sampon

L'Occitane Aromachologie Helyreállító Sampon
2016. november 20.

Nagyon hosszú hajra nem túl gazdaságos, mivel alig habzik és így nagyon sokat kell használni belőle a tiszta érzéshez. Nem irritált, de szárította a hajamat , pedig a balzsamjával együtt használtam. Az illata gyógynövényes, elég erőteljes.

Balea Duschgel Marshmallow

Balea Duschgel Marshmallow
2016. november 20.

Tudtam, hogy nem kellett volna megvennem, de beleszagoltam és elgyengültem .....sajnos...az ilyen édes illatú tusfürdőktől mindig megcsömörlöm 2-3 használat után...még csak nem is tartós az illata és fürdés közben nagyon jellegtelené válik. Inkább kókuszos naptej illata van , mint mályvacukor...engem kicsit szárit is.

Yamuna Rózsafa Tusfürdő

Yamuna Rózsafa Tusfürdő
2016. november 20.

Először nem tetszett az illata, mert túl erőteljesnek találtam, de fürdés közben sokkal enyhébbnek, kellemesebbnek tűnt. Nagyon gyengéd, lágy tusfürdő, annyira habzik amennyire szükséges és egyáltalán nem irritál , nem szárít. Az üvege nagyon kis csinos, jó ránézni. Összességében nagyon szerettem az állagát, jó vele fürdeni, de a rózsa illat nem az én világom..nem ezt veszem újra, keresgélek még a többi Yamuna tusi között.

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír
2016. november 20.

Selymes, könnyen kezelhető hajat eredményez, használom nedves, illetve száraz hajra is, egyik módon sem lesz olajos érzet a hajamon, jól beszívódik. Finom , enyhe illata van. Használata alatt úgy vettem észre kevésbé töredezett, száraz a hajam. Egyetlen negatívum hogy gyorsan fogy és az öntögetős megoldás csak fokozza ezt.

Jimjams Gránátalmás Lehúzható Maszk

Jimjams Gránátalmás Lehúzható Maszk
2016. október 31.

Felkenéskor egyből megcsap az erős alkoholos illata...brrr. Nagyon nehezen húzható le, szinte tépi a bőrömet közben, ráadásul semmi jótékony hatása sincs, sőt szárít. Bár nem szoktam ilyet írni, de most mégis kikívánkozik belőlem :ez egy borzalmas termék.

Milani Brilliant Shine Szájfény

Milani Brilliant Shine Szájfény
2016. szeptember 3.

Nagyon ragad, igazi tincsfogó darab, hosszú hajúak tudják miről beszélek...de szerintem a színe(09 sweet grapefruit) nagyon szép, igazi kis nyári árnyalat. Viszonylag tartós is, persze az evést, ívást azt nem bírja ki, de legalább egyenletesen kopik.

Catrice Made To Stay Highlighter Pen

Catrice Made To Stay Highlighter Pen
2016. szeptember 3.

Belső szemzugba használom, elég tartós és szépen mutat, nem egy nagy durranás , de ezért az árért szerintem elégé rendben van.

Catrice Smokey Eyes Set

Catrice Smokey Eyes Set
2016. szeptember 3.

Nagyon porzik és nem igazán élénkek a színek olyan piszkos hatású. (060 lilás árnyalat) A tartósságával is van problémám, alappal úgy ahogy kibír 4-5 órát. A tus része maszatolódik, viszont tetszenek benne a nagyon apró lila csillámok, de nagyon nehéz vele dolgozni..

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2016. szeptember 3.

A Lune D'or árnyalat van meg, nagyon szép aranycsillámos halvány rózsaszín, inkább fényt ad , mint színt. Fehér bőrön is jól mutat. Én a saját ecsetjével használom, mert a pirosító ecsetem nem veszi fel.Sajnos tartósnak nem mondanám néhány órát bír csak. Én imádom az illatát, néha csak úgy megszagolom...