Fény

Regisztráció dátuma: 2011. december 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. december 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Aromax Jojoba Olaj

Aromax Jojoba Olaj
2018. május 25.

Semmi extrát nem tapasztaltam.Esténként krém helyett kentem az arcomra, de sem puhább sem szebb nem lett a bőröm tőle.

Alverde Ultra Sensitive Pflegecreme

Alverde Ultra Sensitive Pflegecreme
2018. május 25.

Ennyire alkoholos krémem még az életben nem volt! Bűzlik az alkoholtól! Ez az ultra sensitive?!
Azt hiszem nem próbálkozom tovább az Alverde termékekkel.

Sebamed Shampoo Urea Akut 5%

Sebamed Shampoo Urea Akut 5%
2017. május 5.

Nekem nem használt semmit.Ugyan úgy hámlott a fejbőröm amikor ezt használtam. Sőt még jobban kiszárította mint más sampon. És ehhez az ára is túlzás! Biztos nem veszek ilyet többet.

Alverde Növényi Szappan Levendulával

Alverde Növényi Szappan Levendulával
2017. április 3.

Zuhanyzáshoz borzalmas volt, a szagát sem bírta senki a családban, pedig az igazi levendula illatot szeretem. A legrosszabb szappan amit eddig használtam.

Alverde Med Gyógyvizes Arckrém Irritált Bőrre

Alverde Med Gyógyvizes Arckrém Irritált Bőrre
2017. április 3.

Nekem nem igazán jött be. Nem hidratált igazán, inkább zsíros réteget képzett, és sok mitesszerem lett amikor ezt használtam. Végre elfogyott, nem veszek ilyet többet.

Alterra Sensitiv Pflegecreme Parfümfrei

Alterra Sensitiv Pflegecreme Parfümfrei
2016. december 6.

Kellemes, könnyű krém, amely érzékeny bőrömet jól hidratálta. Nyáron sem adott zsíros, izzadt érzést. Megkedveltem, újra fogok venni belőle.

Aromax Csipkebogyó Olaj

Aromax Csipkebogyó Olaj
2016. december 6.

Az hogy nehezen szívódik be, és csupa zsír maradt a szemem környéke egy dolog, de a szaga kellemetlen avas.Többféle olajat is próbáltam már, de ez sajnos nem vált be, nem láttam semmi pozitív hatást sem. A pipettájából is csak folyt az olaj, nem lehetett cseppenteni.

Alterra Mandulavirág Növényi Szappan

Alterra Mandulavirág Növényi Szappan
2016. december 6.

Én meg pont az illata miatt nem bírtam elviselni. Dobozában még jó volt, de zuhanyzáskor olyan naftalinos öregasszony szaga volt! Páromnak adtam, de még rajta is éreztem zuhanyzás után ezt a fojtogató "illatot". Nem tudom mi lehetett vele, de biztos nem veszek ilyet többet.

Alverde Relax Bőrápoló Olaj Vadrózsa és Homoktövis Kivonattal

Alverde Relax Bőrápoló Olaj Vadrózsa és Homoktövis Kivonattal
2016. szeptember 20.

Illatában nem érvényesült a vadrózsa, sajnos. Nehezen szívta be, az amúgy száraz bőröm, és a hatása sem volt meggyőző. Nem veszem újra.

Terra Naturi Kamilla és Hamamelisz Bőrnyugtató Arckrém Érzékeny Bőrre

Terra Naturi Kamilla és Hamamelisz  Bőrnyugtató Arckrém Érzékeny Bőrre
2016. szeptember 20.

Egyszerűen nem lehet bemasszírozni az arcomba, pedig télen és estére használtam, de csak csíkokat húz és nem szívódik be, még vizesen sem.
Felejtős.