feredith

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Trend It Up Szenzitív CC Krém

Trend It Up Szenzitív CC Krém
2020. szeptember 16.

Nyáron csak ezt a kis cc krémet használtam. Könnyű, vékony fedésű egységesíti a bőrképet. Felkenéskor gyorsan kell vele dolgozni, mert hajlamos a ragacsosságra és beülhet az apró ráncokba. Egyenletesen kopik. A világos bőrömtől nem ütött el a világosabb árnyalata. Nekem semmilyen bőrproblémát nem okozott. Ár-érték arányban teljesen rendben van.

Kin Kinessences Color Hajfesték

Kin Kinessences Color Hajfesték
2020. szeptember 16.

Nagyjából 9 hónapja használom, ezidő alatt 5-6 alkalommal volt ezzel a festékkel festve a hajam. Előtte hosszú ideig L’Oreal Casting creme gloss festéket használtam. Egy színtanácsadást követően döntöttem úgy, hogy visszatérek az eredeti hajszínemhez - egy kis csavarral. Jeges szőke festékkel volt festve a hajam évekig, és a vágyott szín meleg középszőke lett. A drogériás kínálatot végigböngészve nem találtam olyan festéket, ami kompromisszum nélkül tetszett volna, így a fodrászkellékes ternékeket vettem célba. Végül a “mentessége” miatt választottam ezt a festéket 8.32 Világos gyöngyöző aranyszőke árnyalatban. Eléggé hasonlít az eredeti hajszínemre, és egy kis csavar is van benne, napfényben enyhe vöröses fénye van. 7.2-es oxyval használom. Az előírt 35 percet betartva alkalmazom. Szép, lágy esésű, puha, ápolt kinézetű a hajam. A fodrász is megdocsérte. Sima, deogériás sampon mellett gyorsabban kopott, viszont vettem Maxima Acidifying sampont hajfestés utánra, ami lényegesen meghosszabbítja a szín élettartamat. A hajam vége (ami korábban szőkítve volt), így is világosodik valamennyit, de nekem kifejezetten tetszik így. Maradok ennél.

A'PIEU Madecassoside Cream

A'PIEU Madecassoside Cream
2020. március 12.

Kellemes állagú, jó árú krém. Alapvetően nagy bőrproblémáim nincsenek, vízhiányos, tág pórusú az arcom, 30 felett már előfordul egy-egy nevetőránc is, illetve kisbaba mellett karikás szem. Esténként használom befejező, 5. lépésként. Reggelre puha, nem olajos, kipihent az arcbőröm. Az illata enyhe, engem halványan emlékeztet egy citromos sütire. Jól eldolgozható, gyorsan felszívódik. Ár-érték arányban szuper.

Diadermine Lift + Super Filler SPF30 Nappali Arckrém

Diadermine Lift + Super Filler SPF30 Nappali Arckrém
2020. március 12.

Érezhetően sűrűbb állagú, szilikonos érzetű krém, ami kitölti a bőr egyenetlenségeit, emiatt szebb bőrképet ad adott pillanatban, de hosszú távon (2 hónapos használat után) egyéb pozitív hatást nem tulajdonítok neki. Jól lehet sminkelni rá. Nagyon parfümös, ami számomra már kissé zavaró is.

Babydream Pelenkakiütés Elleni Védőkrém

Babydream Pelenkakiütés Elleni Védőkrém
2020. március 12.

Szép az összetevő listája, és emelett nagyon kedvező árú. Jó, hogy illatmentes, szerintem tök felesleges egy popsikrémbe parfüm. Viszont azt nem szerettem benne, hogy hagy egy vastagabb réteget, ami lemoshatatlan. Persze, értem, hogy bevonatot kell képeznie, viszont szerintem a popsinak is kell, hogy ne "fulladozzon" alatta.

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2020. március 12.

A téli hidegben véresre repedezett a kezem az ujjperceimnél, valószínűleg a rengeteg kézmosás is ide vezetett. Ez a krém gyakorlatilag 2 nap alatt megszüntette a vérzést, és 1 hét alatt teljesen rendbe jött a kezem. Az állaga sűrűbb, mégis jól felszívódik. Nem kísérletezgetek mással, nem olcsó, de tényleg megéri az árát, mindemellett kiadós.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2020. március 12.

Nálunk pelenkakiütésre csak ez vált be. Szépen leviszi a pirosságot, sőt volt, hogy egyforintosnyi felületes hámhiány alakult ki a kislányom popsiján, és azt is rendbe hozta. Igyekszem kevesebbszer használni, de sajnos a többi popsikrémünk (Naturissimo, Dove, Babydream) mellett előfordul pelenkakiütés, míg ez mellett sosem...

Baby Dove Nappy Cream

Baby Dove Nappy Cream
2020. március 11.

A karácsonyi ajándékcsomagban jutottam hozzá, egy zenedobozban volt egy samponnal egyetemben. Kb. Bepanthen állagú, könnyen eloszlatható, vékonyan kenhető. Problémamentes popsin jól működik, de a már kialakult pelenkakiütést nem tudja kezelni, nálunk csak a Sudocrem válik be erre a célra. Az illata parfümös, kellemes, bár szerintem a babapopsira teljesen felesleges. A zárókupakját én az első kibontásnál letörtem, vagy én vagyok túl erős, vagy a kupak gyenge, viszont egy popsikrémet naponta kb. 5-6x is kell használni. Viszont az tetszik a csomagolásban, hogy lekerekített a tubus sarka, mert egy izgő-mozgó pelenkás figyelmét pont addig le lehet kötni vele, amíg pelenkát cserélek, és legalább nem böki ki vele a szemét. :D

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. szeptember 12.

Mostanában ez a kedvenc spirálom. Eddig szinte sohasem sikerült megtalálnom azt a spirált, amit 1-nél többször megvásárolok, de már a másodikat használom. Nem pereg/potyog, szénfekete, dús, hosszú pillákat tudok elérni. Abban egyetértek, hogy gyorsabban szárad be, mint a többi. Abban nem hiszek, hogy lenne olyan szempillaspirál, ami tényleg mindenkinek tökéletes, de nálam ez közelít már ahhoz.

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2018. július 2.

Most ezt használom. Kissé kifényesedik a T-vonalon, de erre is lett kitalálva, hogy a fakó bőrt ragyogóvá tegye. Kellemes a textúrája, természetes bőrképet ad. Az illata is tetszik, bár az még jobb lenne, ha nem lenne benne illatanyag. Összességében jó kis alapozó.