Ferenczizsu

Regisztráció dátuma: 2018. október 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. október 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Foot Works Lábápoló Stift a Kidörzsölés Megelőzésére

Avon Foot Works Lábápoló Stift a Kidörzsölés Megelőzésére
2018. október 24.

Én máshol nem találkoztam még ilyen termékkel gondoltam kipróbálom de nagyon hatásos, pihe puha lesz tőle az ember talpa.

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet

Avon Mark Szemöldökformázó Készlet
2018. október 24.

Külön szemöldökformázó ecsetet használok hozzá, a szemöldököm nem igényen túl sok formázást úgyhogy arra ez tökéletes viszont aki többet használná annál minthogy a végét egy kicsit megerősítse annak nem ajánlom.

Avon Color Trend Korrektor

Avon Color Trend Korrektor
2018. október 24.

Pár évig használtam ezt a korrektort valamiért nem gondoltam, hogy váltanom kéne viszont a mostani korrektoromhoz képest az állaga nagyon sűrű, a fedése viszont jó, szem alatti karikákra jó viszont a pattanásokat nem fedi el teljesen.

Avon Naturals Joghurt Testradír

Avon Naturals Joghurt Testradír
2018. október 24.

Mint egy finom habos epres joghurt olyan az illata, rendszeres használat mellett nagyon szép selymes lesz a tőle a bőr.

Avon True Négyes Szemhéjpúder

Avon True Négyes Szemhéjpúder
2018. október 24.

Kezdő sminkeseknek ajánlom, mert egyszerű vele a dolgozni viszont nem túl pigmentált ha ecsettel viszem fel akkor nagyon potyog az ecsetről.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2018. október 24.

Már többször újra rendeltem, nagyon hatásos még a drótszörből is puha hajat varázsolt. Nem lesz tőle zsírosabb a haj és nagyon finom az illata

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2018. október 24.

Nekem ez a kedvenc szempillaspirálom, az én pillámhoz nagyon passzol a keféje, nem lesz póklábas a pillám, szépen elkülöníti, nap végére nem folyik le a szememről és csak ajánlani tudom.

Balea Locken Lotion

Balea Locken Lotion
2018. október 24.

Nekem alapból hullámos a hajam viszont nem mindig állnak szépen a fürtjeim, ezért kezdtem el kipróbálni ezt a balzsamot, én mosás után szoktam felkenni, és a hajszárítótól nagyon szép loknikat csinál, az egyetlen problémám ami miatt 4 csillagot adok az, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a haj.

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs
2018. október 24.

Az esküvőm napján a sminkesem profi rúzst használt és ezt adta oda nekem, hogyha kopna akkor ez színben hasonló és tudok rajta igazítani. Mondanom sem kell, h az amit ő kent fel a számra 6-7- óráig meg sem mozdult pedig ettem ittam benne, majd elmentem megigazítani első próbálkozásra nagyon szép volt a színe meg az állaga is nagyon jó volt viszont sajnos nem túl tartós és amikor ittam vagy ettem valamit egyből igazítani kellett.

Yves Rocher Solaire Peau Parfaite 50+UVA/UVB Lait Confort

Yves Rocher Solaire Peau Parfaite 50+UVA/UVB Lait Confort
2018. október 24.

Az egyik rendelésemhez kaptam ajándékba, pont nyaralás előtt álltam úgyhogy jól jött. Eléggé megkapott a nap és ezt a krémet használtam rá, nagyon jól hidratál és finom az illata. Azért kap 4 csillagot mert kissé lassan szívódik a bőrbe.