Ferna

Regisztráció dátuma: 2012. május 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 27.
Bőrprobléma: -

Balea Funky Jungle Testápoló

Balea Funky Jungle Testápoló
2012. augusztus 28.

Az illata miatt vettem meg, ezen a téren nem is okozott csalódást. Az Escada Rock in Rio parfümjére hasonlít. Az állaga viszont nekem nem jön be: túl folyós, már-már tusfürdő szerű. Nehezen is szívódott be, és semmit nem hidratál. Az ütős illat és a jó ár miatt adok egy kegyelem hármast, de a jövőben csak plusszként kenem egy jó testápoló fölé.

Balea Nature Nappali Krém

Balea Nature Nappali Krém
2012. július 29.

Először a mintát próbáltam ki, - fentratásokkal, mert "gyanúsan olcsó" volt - de kellemesen csalódtam. Az illata nagyon tetszik, és jól hidratál. Miután megvettem a krémet, és napi rendszerességgel kezdtem használni, a hibái is feltűntek. Túl gyorsan szívódik be, ezért sokszor egy újabb adagot is nyomnom kell. Emiatt vagy sem, előfordul, hogy túl nehéznek érzem az arcomon, nagyon melegít. A megoldás, hogy csak minden másnap használom.

Max Factor Max Effect Szájfény

Max Factor Max Effect Szájfény
2012. június 12.

Én pont a tubusos kiszerelése miatt vettem - nekem menet közben ezzel egyszerűbb a felvitel. Vagyis egyszerűbb lenne, ha nem jönne túl sok, és nem lenne túl intenzív a színe. Így ugyanis muszáj tükör, különben úgy nézek ki mint egy bohóc. Furcsa, hogy nincsenek rajta az összetevők...

The Body Shop Buriti Baby Body Butter

The Body Shop Buriti Baby Body Butter
2012. június 11.

Az állaga elsőre kicsit zsírszerűnek tűnt, de végül megnyugodtam, mert gyorsan beszívódott, és nem fénylett tőle a baba bőre. Jól hidratál, jó az illata, és rendszeres használat mellett majdnem 9 hónapig elég volt egy tégely.

Maybelline Shiny Licious Szájfény

Maybelline Shiny Licious Szájfény
2012. június 10.

Ebből a lolly-pink volt a kedvencem, sajnos már elfogyott és nem látok sehol. Egyszerű volt felvinni közvetlenül a tubusból (nem kellett pl. utcán applikátorral bénázni), jó volt az illata, és az állaga is tökéletes volt: jól kenhető, de nem túl folyós. Tartós mondjuk nem volt, de egyik szájfény sem az.

Fruttini Ginger Passionfruit Testradír

Fruttini Ginger Passionfruit Testradír
2012. június 10.

Nagyon szeretem, egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy. Más hasonló termékkel ellentétben egész homogén, nem kell a tégely teljes tartalmát átkeverni minden alkalommal. És egyáltalán nem csíp, ami még nekem gond szokott lenni más termékek esetén.

Balea Citromfű Tusfürdő

Balea Citromfű Tusfürdő
2012. június 10.

Semmi extra, de teljesen rendben van. Az illata mondjuk a boltban jobbnak tűnt, mint amilyen valójában, de eddig csak egyszer használtam, még megszerethetem.

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos
2012. június 9.

Az Indian Chai peeling helyett vettem, azt sztem kivonták. Annak minden előnyével rendelkezik, de nem szárítja a bőrömet és az illata is sokkal finomabb. Engem citromfagyira emlékeztet.

Signal White Now Fogkrém

Signal White Now Fogkrém
2012. május 31.

A fogaimat valóban fehérítette, de valahogy nem éreztem tisztának őket, ezért előtte mindig fogat kellett mosnom egy másik fogkrémmel is. Plussz engem is aggaszt, hogy mit tesz a szervezetemmel az a kék cucc, amit alig lehet lemosni a mosdóról vagy a fogkeféről.

Vichy Complete Action Terhességi Csíkok és Stírák Elleni Krém

Vichy Complete Action Terhességi Csíkok és Stírák Elleni Krém
2012. május 31.

Állagra és illatra rendben van a krém, és egy terhességet végigcsináltam két flakonnal, tehát nem is vészes az ára. Mellem-hasam-fenekem-combom kentem napi kétszer, és sehol nem alakult ki stríám.