feve

Regisztráció dátuma: 2014. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Parfums De Marly Sedbury

Parfums De Marly Sedbury
2022. január 4.

Rajtam borzasztóan öreges, cserébe levakarhatatlan illata van :( azoknak akik szeretik a vintage illatokat bejöhet.
Hatalmas hatósugara van, egy picit spricceltem a csuklómra, és egész nap fojtogat.

Montale Sweet Vanilla

Montale Sweet Vanilla
2020. október 6.

Nekem csak minta volt, de rajtam semmi extra, miután magamra tettem pár percig érzem, puha meleg vanilia illata van, aztán egy fél óra múlva semmi.
Teljesen felejthetető :(

Francesca Bianchi Sex And The Sea

Francesca Bianchi Sex And The Sea
2020. október 6.

Uhh hát rajtam ez rotható ananász szagú.... 2*-ot mindenképp megérdemel, mert iszonyat tartós, de jelenleg annyira örülnék ha nem lenne az, mert hiába próbálom levakarni magamról szappanos vízzel. nem jön le.
Valamennyire értem, hogy mire gondolt a költő, de elképzelhetetlennek tartom hogy ez bárki számára is hordható legyen. Igazából örülök, hogy kipróbáltam, mert nagyon érdekes illata van, de még a minta is valahová a fiók mélyére fog kerülni, és akkor fogom csak elővenni, ha azt érzem, hogy valami sokkhatásra van szükségem. (Vagy akkor sem )

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló
2020. július 16.

Imádom!
Nagyon jó hajvasaló, ha hajmosás után kivasalom vele a hajam, akkor a következőig egyenes marad, eddig meg naponta kellett vasalni.

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló
2020. július 16.

Feltűnően fényesebb nem lett tőle a hajam, de! a formázásban segít, sokkal kevésbé szöszölődik a hajam, nagyon finom az illata is, és egészségesebbnek tűnik tőle a hajam, úgyhogy abszolut megéri. :)

Zara Ebony Wood EDP

Zara Ebony Wood EDP
2019. november 28.

Fűszeres, meleg illat télre, végre egy Zara parfüm, ami nem sablonos, és nem 2 percig lehet érezni kifújás után. Nagyon egyedi illat, hatalmas pirospont a Jo Malone együttműködésért ! ❤️ Egyedül azért nem 5 csillag , mert néha érezni, hogy szintetikus, valamint a hatótávja is lehetne picivel nagyobb, de azért mégiscsak egy olcsóbb darab, ennyiért ne is várjunk tökéleteset.

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj
2019. november 15.

ár/érték arányban jó termék, igazából nem a legjobb hajápoló, amit valaha használtam, de nem is voltak magas elvárásaim. Sokáig elég, a haj állagán javít, az illata sem rossz.

Montale Blue Amber

Montale Blue Amber
2019. november 15.

Szerelem!!
Hihetetlenül tartós illat, a ruháimon hetek elteltével is lehet érezni. Kifújás után brutálisan tömény, érdemes nem beleszippantani egy hatalmasat a levegőbe, viszont pár perccel később érkezik a csoda. Igazi dög, téli, meleg illat, folyamatosan változik. Tudni kell viselni, aki komfortos kis illatkát keres, annak nem ajánlom.
A mennyiséggel vigyázni kell, könnyű túlzásba vinni.

Kevin Murphy Plumping Wash Sampon

Kevin Murphy Plumping Wash Sampon
2019. május 24.

Eddig egyszer használtam, de érezhetően jobb minősége van tőle a hajamnak, mint bármilyen drogériás sampontól. Remélem a hosszú távú használata a növekedést is beindítja, de eddig elég jónak tűnik :)

Elie Saab Girl of Now Shine EDP

Elie Saab Girl of Now Shine EDP
2018. december 19.

Alapvetően szeretem az édes illatokat, de ez már nagyon nagyon sok. Egy fújás elegendő belőle, mert nagyon erős illata van. A tartóssága nem hagy kivetni valót maga után.