ficeglobog

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Malie Aloe Ultra Hydrating Essence Mask

Malie Aloe Ultra Hydrating Essence Mask
2019. március 8.

Enyhe illatú, alaposan átitatott maszk. Használata egyszerű. A tasakban annyi a maradék, hogy a nyakamra jutott. Kellemesen puha a bőröm tőle. Semmi extra. Nagyjából ugyanazt nyújtja, mint a többi Malie maszk, csak számomra sokkal elfogadhatóbb kellemesebb, enyhébb illattal.

Malie Vitamin Ultra Hydrating Essence Mask

Malie Vitamin Ultra Hydrating Essence Mask
2019. március 8.

Már szinte elenyésző és kellemes az illata a többi MALIE maszktól eltérően. Jól esett feltenni az alaposan átitatott maszkot. Állandó problémám a maszk mérete. Valahogy nem az igazi. Ebben a tasakban maradt még anyag, amit a nyakamra, dekoltázsomra kentem. Végre. Nagy öröm ez nekem. Reggel kellemes volt a bőröm. Nem az a hűha érzés, de nagyon kellemes.

Malie Snail Ultra Hydrating Essence Mask

Malie Snail Ultra Hydrating Essence Mask
2019. március 8.

Nem túl erős illattal ellátott maszk. Ez pozitív az eddigi MALIE maszkok után. Bőségesen, krémesen átitatott maszk. Plusz anyag a nyakamra és a dekoltázsomra nem jutott. Ezt itt is hiányolom. Kellemes, de semmi extra.

Luke Charcoal Nose Cleansing Strips

Luke Charcoal Nose Cleansing Strips
2019. március 8.

Ajándékba kaptam. Erős illata van. Na nem, ez inkább szag. Mint valami ragasztó. Levétel után is éreztem a bőrömön. Nem illeszkedik jól. Viszont keményre szárad. Valami pihéket kiszedett, de mást nem. A pórusméretet nem csökkentette. Azt, hogy szárítani fog, tudtam. Alaposan hidratálni kell utána. Maradt 1-2 fekete folt levétel után, de még sminklemosó sem kellett hozzá, vízzel is simán lejött.

VDIVOV Mega Brow Tinted Pen Comb

VDIVOV Mega Brow Tinted Pen Comb
2019. február 25.

Izgalmasnak tűnt. Megvettem, kipróbáltam. Nem kellett volna. Nem veszem újra.
Reggeli arcápolás után használtam. Volna. Krémes szemöldökre nem rajzolt. Ez persze logikus is lehetne, de akkor hogyan használjam? Púderezés után sem működött. Ha kihagytam a szemöldököm kenését, akkor tudtam használni. Szép sötétbarnát vettem. A konkrét vonalakat nem látom, de sötétebb lesz ott a szemöldök vonala,ahová felviszem. Talán tapasztaltabb sminkelő jobban tudna vele bánni. A színe tökéletes nekem.
Hogy több napig tart? Ezt nem is igazán tudom értelmezni, hiszen esténként lemosom a sminkem. Ez is jön vele. Ennek én örülök persze.

Johnson's Baby Powder - Hintőpor

Johnson's Baby Powder - Hintőpor
2019. február 25.

Volt 1-2 púder, amit kipróbáltam szárazsamponként. Ezt szeretem. Kellemes az illata, összeszedi a felesleges faggyút. Nem marad fehér a hajam, fejbőröm tőle. Erre igazán bevált

Telviran

Telviran
2019. február 23.

Időnként meglátogat a herpesz. Nem tudom mihez kötni, csak jön. Szerencsére tényleg ritkán. Emberekkel foglalkozom, így nagyon nem szeretem látni magamon. Amióta erre a krémre találtam, gyakorlatilag nem volt igazán herpeszem. Na ez így félreérthető. :)
Elkezdem érezni azt a fura, tipikus herpesz megjelenésre utaló feszítő érzést. Akkor kezdem el kenni. 2-3 kenés, és érzem, hogy jobb. Evvel szinte meg sem jelenik.

Malie Snake Ultra Hydrating Essence Mask

Malie Snake Ultra Hydrating Essence Mask
2019. február 15.

Nem vagyok odáig az illatáért, de jobb, mint az eddigiek. Jól átitatott maszk, ebből már jutott egy pici a dekoltázsomra is, ami nekem pozitívum. Felhelyezéskor kissé bizsergett a bőröm. Ilyet még nem éreztem, de tetszett. :) Gyorsan elmúlt. Egyébként ez is egy átlagos maszk, kellemesen hidratál, de elmaradt az a "hűha" érzés.

Biovanne Szépségvitamin Kapszula

Biovanne Szépségvitamin Kapszula
2019. február 14.

Hajhullással küzdöttem mint annyian mások. Ehhez társult, hogy a körmeim szó szerint széthullottak. 2 dobozzal vettem, amit becsülettel be is szedtem. Változás talán annyi, hogy kevésbé rosszak a körmeim. Még így is katasztrofálisak persze. . Igazán sajnálom, de máshoz kellett fordulnom.

Dr. Theiss Echinacea Csepp

Dr. Theiss Echinacea Csepp
2019. február 14.

Munkahelyemen erősen ki vagyok téve a fertőzéseknek. Amióta használom, nem fogott rajtam semmi nyavalya. Kúra szerűen ajánlott. Az íze nem finom, de engem nem zavar, nem azért szedem. Gyógyszerellenes vagyok, ha lehet inkább ilyenekre bízom az egészségem.